Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sukienka na studniówkę

Polecane posty

Gość gość

Witam ! Zaczęłam ten temat ponieważ w styczniu mam studniówkę i zastanawiam się czy mogę pójść w krótkiej sukience . Przede wszystkim nie chcę żeby była czarna poradźcie jaki kolor pasował by na ten wieczór . i gdzie można kupić coś wyjątkowego i innego .Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś studniówka to był bal, gdzie dziewczyny miały długie sukienki. Teraz zrobiła się z tego zwyczajna impreza. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem rocznik 85 za moich czasów chodziło się w długich, wybierz jakiś twarzowy kolor np. malinowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja miałam w zeszłym roku studniówkę i u mnie w klasie większość koleżanek była w krótkich a ja poszłam w długiej bo zawsze chciałam w takiej wystąpić i mimo iż się wyróżniałam to czułam się wyjątkowo nie ukrywam że kupić długą sukienkę to nie było takie proste ale się udało:-) Polecam długą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam studniówkę w styczniu i z tego co wiem to wszystkie moje koleżanki idą w krótkich. Teraz mam taki problem żeby sukienki się nie powtórzyły. Chciałbym pokazac się w czymś wyjątkowym. Czy ktoś wie gdzie w Krakowie można kupic włąśni takie sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodix
krótkie sukienki sa jak najbardziej ok! :) ja na swojej miałam długą i potem jak ogladałam zdjecia to żałowałam, że nie założyłam krótkiej... a widziałam na Domodi fajne ech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny pochodziłam w Krakowie za sukienkami na studniówkę , przeszłam kilka sklepów i natrafiłam na na sklep przy ul. Długiej "Evita " panie miały bardzo mały wybór , ale wysłały mnie do ich salonu na Al.Pokoju , tam był baardzo duży wybór sukienek krótkich jak i długi , okazało się , że długa to nie dla mnie i znalazłam kilka , pięknych krótkich ,które były by idealne na studniówkę przede wszystkim duży plusem jest to ,że mają pojedyncze egzemplarze , więc coś dla mnie :) ostatecznie wybrałam krótką w kolorze szafirowym lekko błyszczącą i co najważniejsze buty , biżuterię .Uf mam z głowy w końcu ! Polecam może wy też coś tam dla siebie znajdziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam studniówkę w styczniu,i zastanawiam się jaką kupić sukienkę długą czy krótką .A przede wszystkim to gdzie uderzyć po tą jedyną niepowtarzalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepowtarzalna hmm,znajdziesz taka w Katowicach .Sama tam swoja juz sobie odlozylam ...piekna dluga turkusowa suknie.Panie zapewnily mnie ze jest jedyna poniewaz suknie sie nie dubluja.Zreszta co tu bede pisac,proponuje zajrzec na strone www.evita.com Pozdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta1234
A ja już kupiłam suknię na moją studniówkę. Długa, czarna z delikatnymi zdobieniami- po prostu cudo! Już się nie umiem doczekać stycznia i balu. Suknia kupiona w salonie Evita w Krakowie, jest to ulubiony sklep mój i mojej mamy, jak tylko potrzebujemy super kiecki na ślub lub inną imprezę zawsze tam zaglądam i jak do tej pory nigdy mnie nie zawiedli. POLECAM GORĄCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siema, a w tej Evicie są tylko długie bo ja poszukuję krótkiej sukienki! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, w Evicie masz do wyboru długie,krótkie, krótko-długie naprawdę duży wybór polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki w takim rasie odwiedzę Evitę jak najszybciej i dam znać co kupiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny znalazłam coś takiego na stronie Evity http://evita.com.pl/p,10,112,,,,,,,2819,8901-suknia-wieczorowa.html#.Um5c8hAlHa4 dla mnie jest boska , a chce zrobić na kimś szałowe wrażenie ::) chyba mi się uda :) Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny,zarówno w krakowie jak i w tychach i katowicach są bardzo ładne sukienki,ale firma ta słynie z tego ze w każdym sklepie jest duży wybór i inne sukienki,miałam okazję odwiedzić każdy z nich i warto pojechać coś kupicie,a jakie dodatki głowa boli,nie wiem skąd oni mają takie gadzety,bo są to rzeczy inne niż w tych wszystkich sieciówkach,nie wspomnę o butach-cuda!w evicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiedzieć że jest taki sklep jak evita, i jeszcze na śląsku.Bo ja tez mam studniówkę,no i pasowało by gdzieś wyruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiedzieć że jest taki sklep jak evita, i jeszcze na śląsku.Bo ja tez mam studniówkę,no i pasowało by gdzieś wyruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w salonie Evita na Zakopiańskiej i kupiłam taką sukienkę:http://evita.com.pl/p,,,,,,,,,2302,6423-sukienka.html. Tylko jakie teraz dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ich stronce ww.evita.com.pl znalazłam taką sukienkę :http://evita.com.pl/p,,,,,,,,,2803,8409-suknia-wieczorowa.html Jak myślicie czy jest odpowiednia na studniówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny , Piszecie dość dużo o tych salonach w Evicie weszłam na ich stronkę ze względu na ,że mam studniówkę w styczniu .Ja mam problem ,mam dość duży biust ok 2 rozmiary różnicy między dołem a górą :( spodobała mi się jedna z sukienek taka : http://evita.com.pl/p,10,31,,,,,,,777,b446-j-suknia.html#.UnJ-0BAlHa4 co myślicie warto podjechać do salonu bo zadzwoniłam i jest dostępna tylko muszę dojechać z Rzeszowa :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , szukam inspiracji co do sukienki studniówkowej przede wszystkim nie chce by była to sukienka ze sklepu sieciowego ponieważ jest duże ryzyko ,że ina dziewczyna przyjdzie w takiej samej tylko np w innym rozmiarze :( znalazłam taką sukienkęhttp://evita.com.pl/p,10,31,,,,,,,759,3645-j-suknia-wieczorowa.html#.UnKHPhAlHa4 sklep nazywa sie Evita zna ktoś może bo sukienki mają ładne ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Suknia która wybrałaś jest piękna idealna na studniówkę. Myślę ze nikt takiej nie będzie miał jest bardzo oryginalna. Ja tez szukam sukni na studniówkę ale ja myślałam o czymś delikatniejszym jeśli chodzi o ozdoby. Jeżeli chodzi o salon Evita to polecam odwiedzić kupowałam tam sukienkę na wesele jestem bardzo zadowolona z obsługi ja również odwiedzę te salony myślę ze tam znajdę taka suknie jakiej szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ja również szukam sukienki na studniówkę trochę już się rozglądałam ale nic ciekawego nie widziałam. Ja zastanawiałam się bardziej nad długa, zwiewną suknią. Myślicie , że w tych salonach Evity ,które polecacie cos znajdę ciekawego dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze na pewno w Evicie cos znajdziesz ciekawego ponieważ jest tam bardzo duży wybór. Ja byłam wczoraj i widziałam mnóstwo długich, zwiewnych sukienek. Ja mierzyłam krótkie wybrałam dwie dzisiaj podjadę z mama i na pewno się na którąś zdecyduje .Proponuję tam podjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć,a powiedz mi czy to duży sklep?mają tam też dodatki?bo ja mam sukienkę ulubioną małą czarną ale chętnie poszalałabym suuper butami,torebką,może jakąś biżuterią odważną,a w tych sieciówkach jest wszystko takie same:-(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej,mają duży wybór jeśli chodzi o dodatki i co najlepsze jest to że niema tam masówki jak w galerii ogromny wybór jeśli chodzi o kolorystykę tu masz link do strony http://evita.com.pl/ polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda maja bardzo duży wybór dodatków i co najważniejsze pomogą w doborze ich do konkretnej sukienki. Jeśli mogę Ci doradzić to weź ze sobą sukienkę to będzie Ci łatwiej wszystko podobierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze się wam pochwalić, byłam wczoraj w salonie Evita na Zakopiańskiej i kupiłam suknie taka jaka chciałam długa, zwiewna, piękną. Panie dobrały mi wszystkie dodatki: biżuterie, torebkę i buty. Jestem bardzo zadowolona , ze namówiłyście mnie do odwiedzenie tego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam sukienki na studniówkę tak jak Wy tylko, że ja chciałabym cos zupełnie innego mam zdięcie sukienki , ale nigdzie nie ma nic nawet podobnego czy w salonach Evity uszyją mi sukienkę, gdybym przyszła z własnym projektem podpowiedzcie cos proszę ,bo czas ucieka a ja go nie mam zbyt wiele. Zaczynam się już denerwować.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×