Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sukienka na studniówkę

Polecane posty

Gość gość
W Mr. Prestige maja bardzo gutowne sukienki. Bez tego swiecacego kiczu który w nadmiarze jest w każdym sklepie. Jestem pozytywnie zaskoczona tym sklepem. Ale to nie tylko damski sklep bo sa tez tam meskie garnitury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie polecam Evity kicz i tandetnosc tych sukienek razi w oczy strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Długiej w Krakowie rzeczywiście jest dużo sklepow z sukienkami wiec można cos wybrać a co do Evity to się zgadzam, ceny ogromne a kicz totalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belena33
Z takich sklepów typowo zrobionych dla pań to ja mam dobre doświadczenia ze stroną www.lejdi.sklep.pl . Miła obsługa, szybka dostawa, no i cennik rozsądny. A same ubrania zgodne z aktualnymi trendami w modzie. Zwłaszcza te ich sukienki z organzy bardzo mi się podobają, ostatnio sobie taką kupiłam, będzie na sylwestra już czekać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośće
Wspaniała reklama salonu evita, na pewno nikt się nie zjarzyl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja niestety mam bardzo zle doświadczenia ze sklepami internetowymi. Każdy okazyjny zakup był porazka. Zaczyna mi się wydawac ze kade zdjecie w sklepach internetowych jest totalnie potraktowane photoshopem i nawet największy bubel wygląda swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milionpiecset
A z neta nie chcecie zamawiać? Czasami można wyczaić świetne sukienki w cenach o wiele niższych niż w sklepach stacjonarnych. No i można mierzyć wyżej i skusić się np. sukienkę ze znanego domu mody. Na PierreRiu.pl widziałam Ralpha Laurena czy Salvatore Ferragamo przecenione o 70%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagladnelam na to pierre i co z tego ze przecenione jak i tak ceny wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe do powyżej. Niezly patent kreacji na studniowke. A tak poważnie to bardzo mi ciebie zal.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pasazu Weneckim widziałam dwa sklepy z sukienkami. Niektóre bardzo ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja świetnąsukienkę kupiłam na allinside.pl. Bardzoładnie na mnie leży :D jestem bardzo zadowolona z zakupu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z tego całego allinside jestem bardzo niezadowolona. Dlugo czekałam na przesylke a jak już w końcu przyszla to wcale się tak dobrze sukienka nie prezentuje jak na zdjęciu Duzo gorsza jakość ale najgorszy był czas oczekiwania. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam wczoraj w Pasazu. Duzy wybór. Wypatrzylam szafirowa suknie ze wstawkami z czarnej koronki tylko nie wiem czy nie jest zbyt odwazna jak na studniowke... Dzisiaj ide z przyjaciółką żeby mi doradzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evita ma sukienki jak z Dynastii. Koszmar. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Wszystko tylko nie Evita. Te sukienki to Horrorki z lat 80. Pofatygowalam się i tylko stracilam czas. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiakówna
Ja swoją znalazłam na www.limoda.pl , sukienka Monika jest przepiekna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Mr. Prestige na Długiej. Wczoraj calkiem przypadkiem zajrzałam z mama do Pasazu Weneckiego i na samym końcu odkryłam ten sklep. Maja super sukienki w przyzwoitych cenach. Myslalam ze to tylko galeria slubna a tutaj niespodzianka bo znalazłam fajna kolorowa sukienke. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecaam sklepu Claudia na Długiej. Kupilam tam sukienke a później takie same widziałam na tandecie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam sukienki na studniówkę i nie tylko z firmy Cotton Club. Polska firma z siedzibą w Krakowie. W całej Polsce jest wiele sklepów, które mają sprzedaż wysyłkową. Poza tym, niedawno otworzyli sklep internetowy: cottonclub.iai-shop.com. jestem zachwycona, bo nareszcie mam swoje ukochane ubrania na kliknięcie myszką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuty
A sprawdzałaś ofertę tego sklepu http://lejdi-sklep.pl? Od kiedy do niego trafiłam, to tylko tam zaopatruje się w sukienki na różne okazje. Znajdziesz tam mnóstwo najmodniejszych modeli, które są idealne i na studniówkę i na sylwester. Zamówienia szybko są realizowane a w dziale wyprzedaże można upolować fajne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam kilka fajnych sukienek na Długiej w Krakowie i pewnie jedną z nich kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Ci sklep internetowy Expomoda. Maja bardzo duży wybór sukienek wieczorowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sklep internetowy, którego ofertę znajdziesz tutaj lejdi-sklep.pl. W zeszłym roku wybrałam tam sukienkę na studniówkę i wszystkim bardzo się podobała. W jego ofercie znajdziesz również bieliznę, swetry, torebki a przede wszystkim sukienki na każdą okazję. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swoją studniówke ubrałam się w sklepie bogartina.eu, sukienka była unikatowa, nikt takiej nie miał na sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj masz jeszcze inne, fajne przykłady - http://www.navona.pl/suknie_dlugie Wiem, że większość dziewczyn wybiera krótkie kiecki, ale jak dla mnie zdecydowanie bardziej pasują tutaj długie. Chodzi po prostu o klimat imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×