Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sukienka na studniówkę

Polecane posty

Gość gość
Myślę, ze powinnaś jak najszybciej podjechać do salonu Evita i pokazac Paniom zdjęcie sukienki która sobie wymarzyłaś. Niektóre modele są szyte bo ja szukałam dla mamy sukienkę na wesele. Mama powiedziała co by chciała i zamówiłyśmy do szycia model, którego nie było na salonie. Wyszła super mama wyglądała zjawiskowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://www.walkonvogue.com/ - znajdziesz tam sprowadzane sukienki, piękne sukienki, których nie uświadczysz w sieciówkach, co gwarantuje, że nie znajdziesz na balu drugiej takiej samej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GaGagość
Hej dziewczyny co wy tak wszyscy o tej Evicie, przecież to wzory przedpotopowe, kryształki, cekinki, d**erelki. Ja szukam naprawdę fajnej modnej sukienki trochę większą niż 38 na studniówkę luty 2015 Jak coś wiecie, piszcie proszę bo zaczynamy szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli z córka rozglądamy się już za sukienka na studniówke i odkrylysmy w Krakowie galerie Pasaz Wenecki na Długiej. Mają tam bardzo duzy wybór sukienek, ceny przystępne, podobno pojedyncze modele i jak cos to szyja tez na miare. Córcia upatrzyla sobie już tam wstępnie fason wiec prawdopodobnie tam wrócimy jak przyjdzie czas. W galeriach handlowych jest jedno i to samo i zbyt duże ryzyko ze sukienki będą się na balu powtarzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam studniowke dwa lata lemu. Mialam na niej czarna, krotka sukienke... i zalowalam tego juz na studniowce ! Mimo tego, ze szkola jest duza i na studniowce bylo okolo 1000 osob i zadna inna dziewczyna nie miala takiej samej sukienki to zalowalam ze nie mialam dlugiej. Rok przed studniowka nawet nie myslalam o krotkiej... jednak przed balem kupilam krotka bo starsze kolezanki mi doradzily ze bedzie mi wygodniej, nie bedzie goraco itp... kupilam krotka rowniez z tego powodu, ze w zadnym sklepie nie widzialam dlugiej sukni dla siebie... gdybym miala przezyc studniowke jeszcze raz to na pewno poszlabym w dlugiej. Zaczelabym sie rozgladac za sukienka nieco szybciej a gdybym nic nie znalazla poszlabym do krawcowej. W tym roku bylam na weselu w lipcu w dlugiej zwiewnej sukience ( takiej jak wczesniej sobie wymarzylam przed studniowka) i wcale nie bylo mi nie wygodnie czy goraco... ale sa rozne gusta:) ja przedstawilam swoje zdanie na bazie wlasnych doswiadczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak komus nie zależy to na Tandecie na pewno cos kupi ale musi się liczyc z tym ze w tych sukienkach może pojawić się jeszcze kilka dziewczyn. Sa jeszcze galerie handlowe ale tam akurat sukienek tego typu jest mało. Polecam sklepy na Długiej w Krakowie bo maja duzy wybor i unikatowe fasony. Ja kupowałam w Claudii a na przeciwko jest jeszcze spora galeria Pasaz Wenecki i kilka sklepow w srodku z sukienkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam wczoraj wstępnie rozgladnac się za sukienka. W Evicie wszystko blyszczy i jest takie w stylu Dynastii czyli nie w moim. Ladne sukienki maja w Dezzin i w Mr. Prestige w Pasazu Weneckim na Dlugiej. Jak nic innego nie znajde to kupie albo w jednym albo w drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnowidzXXL
Sukienka powinna być przede wszystkim ELEGANCKA i dostosowana do okoliczności. Jesteś jeszcze uczennicą, choć w przede dniu "dorosłości". Więc ubierz się tak, aby nie przesadzić w żadną stronę. Najbardziej stosowna będzie sukienka rozkloszowana, z długością około kolana. I na pewno nie czerwona (we wszystkich odmianach). To jest impreza szkolna, a nie bal w burdelu. Czarno-biała, granatowa, grafitowa - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja będę w czewonej i kropka bo kocham ten kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Tandecie jet tanio ale trzeba bardzo uwazac co się kupuje. Mi zamek strzelil już w trakcie mierzenia w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie wczoraj widziałam sliczna sukienkew Pasazu Weneckim. Ma kolor butelkowej zieleni, gorset z gipiury i bardzo niestandardowy fason dolu sukienki. Sliczna ale trochę droga niestety. Jeszcze kilka miesięcy zostało to może jakos uzbieram kase na nia. O ile jeszcze bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak w evicie za bardzo błyszczy nie polecam:( a oprócz ul. Długiej macie jeszcze jakieś opcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie ciężko o większy wybór jak w galeriach handlowych, Tandecie czy Długiej. Pewnie sa jeszcze jakies sklepy z sukienkami ale osobiście nie kojarze zadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pasazu Weneckim można kupic ladna sukienke w rozadnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślę o krótkiej sukience, mam kilka już wybranych, ale jeszcze się rozglądam.Lubie kolory jasnoróżowe i takie lekkie beże https://www.lejdi-sklep.pl/p5158,tiulowa-sukienka-z-plisowaniami-na-biuscie-z-krysztalkami-swarovskiego-czerwona-ecru-jasny-roz.html, https://www.lejdi-sklep.pl/p5155,unikatowa-tiulowa-jasnobezowa-sukienka-z-krysztalkami.html, i troszkę bardziej skromna, https://www.lejdi-sklep.pl/p5489,sukienka-wieczorowa-roz-34-52-plus-size-dress-in-style-kate-middleton-mon-172.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1gość
przecież to widać jak zaplanowano reklamę sklepów Evita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka masz sylwetke i wzros t?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam kilka swietnyc modeli w Pasazu Weneckim na samym końcu. W evicie nic mi się nie podobalo a ceny z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszlam w sobote do Pasazu Weneckiego na rekonesans i o dziwo kilka sukienek wpadlo mi w oko. Jak nie znajde nic lepszego to tam wracam. Fajne jest to ze do kilkumodeli można sobie indywidualnie ustalić kolory i materialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam wczoraj z mama w Pasazu Weneckim i rzeczywiście jest bardzo duzy wybór sukienek na studniówke. Na samym końcu mają najfajniejsze i sa tez garnitury wiec można dobrac fajny zestaw dla partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radze kupować przez internet bo można się mocno rozczarować. Wiem to z autopsji. Evita jest za bardzo kiczowata. Polecam Dezzin albo Mr. Prestige w Pasażu Weneckim na Długiej. Mja najlepsze sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na amym końcu pasazu za zakrętem. DK fashion ma kolekcje dla starszych pan. Mloda dziewczyna raczej tam nic nie wybierze. Zgadzam się co do cen. Dosyc wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam za sobą nieudane zakupy internetowe... kolejna paczka i kolejna porazka.... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam w Pasazu i potwierdzam to co jest w postach powyżej. Dwa sklepy z sukienkami. W jednym dziwnie i drogo a w drugim ceny przyzwoite i można cos wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie ze ktokolwiek ryzykuje i zamawia kota w worku przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie ten na samym końcu nazywa się Mr. Prestige. Maja bardzo ladne sukienki a i dla facetow cos się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się ma trochę więcej niż 300zł. na sukienke to rzeczywiście warto się wybrać do Pasazu Weneckiego bo niektóre sa oblędne ale poniżej tej kwoty nic tam się nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam tam dzisiaj i kupi się tez poniżej 300zł ale te co mi się podobaly kosztowaly od 500 wzwyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×