Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sukienka na studniówkę

Polecane posty

Gość gość
Jak chcecie mieć niepowtarzalną i jedyną nie kupujcie w sieciówkach, byłysmy z siostra na duzym weselu, gdzie trzy dziewczyny miały takie same sukienki. Teraz szukamy na jej studniówke i raczej pójdziemy tam gdzie będzie mogła przymierzyć swoja wymarzona suknię i wprowadzic jakies zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie największy wybor na ulicy Długiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pasaż Wenecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dylemat Planowałam iść w krótkiej sukience ale wydaje mi się że znowu wróciła moda na długie suknie. Napiszcie proszę co Wy wybieracie na swój bal bo nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na czym oko zawiesić w sklepie Szafa Lilly. Brakuje takich butików w Krakowie, także chwała im za to, że w ogóle działają. Dużo dobrych polskich producentów, ubrania które rzeczywiście fajnie się układają na ciele, nie są szyte jak na modeli. Trochę zdjęć z oferty można sobie oblukać na ich facebooku – www.web.facebook.com/szafalilly/?_rdr Mają dobrą obsługę, wystarczy napisać wiadomość w kwestii np. rozmiaru to powinni odpowiedzieć po chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaIgnaś_112
W tym roku szkolnym mam studniówkę, poszukuje fajnej kiecki. Ale nie wiem co się zdecydować przeglądałam Allergo, Dmodi i jedyne miejsce gdzie znalazłam przepiękne sukienki studniówkowe to: http://najlepszesukienki.pl/c/sukienki-na-studniowke/ i chyba muszę coś z tego wybrać bo nie ma innej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpiceGirl
Według mnie na studniówkę powinno się ubierać tylko i wyłącznie długie sukienki. Szkoda że ten zwyczaj jest coraz rzadziej stosowany. Ostatnio piękne długie suknie widziałam na https://catti.pl znajoma jakiś czas temu poleciła mi tą stronę i muszę powiedzieć że ich oferta jest szeroka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Co do mnie to najlepiej wypadły chyba ubrania ze sklepu stylija.pl/. Więc jak coś sensownego będziesz dla siebie szukać czy dla mamy to na pewno warto za eleganckimi ...enkami się tam rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×