Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samantha1984

super lajtowy poród

Polecane posty

Gość Samantha1984

Przeczytałam tutaj mnóstwo tematów dot. Porodu i zauważyłam że większość miała ciężkie porody komplikacje pęknięcie i traumę, jestem zaskoczona, i cieszę się że miałam taki super lekki poród. Od pierwszego skurczu do urodzenia małej 1,5 godziny, skurcze takie jak przy okresie bajtowe, parcie 2 minuty , nie nacięto mnie ani nie pękłam. Już godzinę po porodzie normalnie chodziłam i wszystko robiłam przy dziecku. Poród sam się zaczał nie był wywoływany , na drugi dzień nie pamiętałam że rodziłam wogóle nie bolało mnie krocze zro komplikacji  Chyba jestem stworzona do rodzenia dzieci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozazdrościć. Ale należysz do wyjątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lajtowy.. A lat masz 16? Co to w ogóle znaczy 'super lajtowy'? Po polsku nie umiemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samatha1984
gosciu z 13:26 widze że zazdrość Cię zżera pewnie miałaś trudny poród :) ? Mam 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty 60 że nie czaisz? tzn. rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rodziłam jeszcze więc niczego nie zazdroszczę. Właściwie to pogratulować że miałaś fajny poród, pewnie każda by chciała ale masz lat 30 i piszesz lajtowy? Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 13.31----dobre :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porodow z komplikacjami wcale nie jest tak duzo. Poprostu kobiety które mialy jakies problemy w czasie porodu czesciej o tym piszą i mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrości porodu- matko, co za teza, jakie intelektualne niziny tu piszą :) szokkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poród jak poród . Ja miałam ciężej niż Ty, duzo ciężej . Ale to przecież nie ma znaczenia. Najtrudniejsze dopiero się zaczyna tj. nieprzespane noce, kolki, ząbki, potem szkoła, dojrzewanie ,itd i tak do 18-nastki lub dłużej. Nawet najcięższy poród przy tym to pestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zazdroszczę porodu którego nie miałam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech cię facet zapłodni drugi raz i wio na porodówkę.Matko jaką trzeba miec zrytą banie żeby przechwalać się porodem.Pochwal się jeszcze jakie miałaś piękne łożysko,jaką masz ciasną piczkę i jakiej cudownej barwy miałaś odchody połogowe:O zaraz wyjedziesz mi z tekstem o zazdrości ale zwisa mi to bo miałam cc na życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie nie wiem jak mozna sie czyms chwalic, co jest tak naprawde niezalezne od nas. Moj porod nie byl wywolywany, rozwarcie szlo 14 godzin. To ani moja wina ani zasluga, tak mnie natura stworzyla ze mam kiepskie warunki do rodzenia. Wody mi przebili, bo byly w srodku mimo ze rozwarcie pelne. Pewnie w dawnych czasach bym zeszla razem z dzieckiem. Nie mam traumy, to tylko porod, wiedzialam ze to przyjemne nie bedzie. Jak mozna dyskutowac o tym, kto szybko urodzil a kto nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nic nie wiesz o porodzie, wiec sie nie wypowiadaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zostań surogatką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtowy porod
tez miałam lajtowy poród i sie nie chwale (nawet mnie nie cieli ani nie pekłam) tylko może parłam z 20 min a tak to lajcik mam 27 lat ;) chcesz jeszcze o tym pogadac? :P jak było lajtowo ?? swoja droga tym kobietom z traumami popekane od góry do dołu wspólczuje na maksa, ja nie zaznałam tych wszystkich strasznych rzeczy ale na sali byla ze mna dziewczyna ktora nie mogla sie ruszyc ani usiasc nawet jak sikała to piszczała z bólu masakra jak bym miala tak jak ona to naprawde bym juz nigdy nie chciala rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialas cc .. Czyli nic nie wiesz o porodzie, wiec sie nie wypowiadaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję lajtowego porodu :) Oby wszystkie kobiety taki miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantha1984
Oj zleciały się laski które mają traume po porodzie i z zazdrości mnie tutaj zjechały , juz myśle o następnym dziecku a od porodu minęły dopiero 2 miesiące. Sex już po 4 tygodniach był i nic sie nie zmieniło. Chciałam sie pochwalić bo pełno tutaj tekstów o traumatycznych porodach, chciałabym żebyście przeczytały cos odmiennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantha1984
A i jeszcze dodam: córka nie ma kolek jest spokojna i dużo śpi, a to że wstaje w nocy 2 razy to nie problem. Mogę w dzień odespać jestem na macierzyńskim, karmię piersią i też nie mam z tym problemu pokarmu dużo i jest SUPER :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaaa a po kp biust bedziesz miala lepszy niz przed ciaza :D bardziej jedrny a brodawy mniejsze niz przed :D snij dalej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtowy porod
Moja córka tez byla i jest grzeczna nie miala kolek co prawda karmilam tylko kilka tygodni mialam malo pokarmu ale mm to dla mnie wygoda i moje piersi sa takie jak przed ciąża :) autorko ty nie zła chwalipięta jestes wkurzaj dalej mamuśki z rozdartymi bachorkami, cyckami po pas, ze wstrętem do seksu a cie tu zniszcza :)ja ci akurat wierze bo mialam podobnie ale wiele nie uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie "lajtowość" porodu zależy od stopnia rozwinięcia mięśni brzucha i dna miednicy. Im więcej power'a ma kobieta, tym łatwiej jej urodzić i krócej się męczy. A więc ? Należy ćwiczyć mięśnie brzucha, dużo chodzić i jeździć na rowerze :) A nie tylko zdrowo się odżywiać, zdrowo się odżywiać, zdrowo się odżywiać i stać kulką tłuszczu bez mięśni która później pęka jak balon przy porodzie. Po szparze zostaje lej jak po nalocie amerykańskich F-16 na pozycja Islamistów w północnym Iraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtowy porod
nie prawda gościu powyzej ja nie jestem wogole wysportowana brzuszki to ostatnio w gimnazjum robilam. wrecz jestem "lewa" do sportu nawet pływac nie umię :P jestem szczupła, przyjaciólka mi mówila jak ty urodzisz z taka wąską miednicą a jednak jak juz wspominałam urodziłam szybko, bez nacinania i pękania co prawda parcie było dla mnie najwiekszym wysilkiem i chyba najgorsza częscia porodu ale było ok dałam w koncu radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 min po urodzeniu już bylam na papierosie. ja miałam wywoływany w 37tyg i tez było lajtowo,niecale 3 godziny. ale miałam silne leki wywołujące i dość bolało,bo w 40 min miałam 7cm rozwarcia i na sam koniec miałam problem z wypchnięciem główki-to było dla mnie najtrudniejsze.Równiez nie pekłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtowy porod
20 min po urodzeniu na papierosie?? gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,bo ku mojemu zdziwieniu byłam w stanie normalnie wstać i chodzić.Chociaż pielegniarka i tak wpakowała mnie po paru chwilach na wózek bo bała się,że po papierosie mogę się słabo poczuć.I miała racje.Po kilku buchach musiałam siąść na wózku,ale skończyłam palić i zawiozła mnie do pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Poszalaly z tym chwaleniem, nic juz nie mozna napisac, bo powiedza, ze sie chwalisz :D Samantha, przygotowywalas sie jakos specjalnie, moze nawet niestandardowo, do porodu? Moze czegos sie od ciebie nauczymy. Jakiej jestes budowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lajtowy poród-lajtowo szkołe też potraktowałaś"umię":-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajtowy porod
ok nie umiem, drobne przejęzyczenie moja droga ale nie o tym temat... nie napisałaś nic o swoim porodzie pewnie nie był taki "lajtowy" jak mój co? poza tym pisze tu ku pokrzepieniu serc ciężarnych, czasami pierwszy poród, szczupła osoba,nie wysportowana ma "lajtowy" poród takze dacie rade babki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×