Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazir28

SZukam

Polecane posty

Od 10 lat borykam się w znalezieniu odpowiedniej kobiety - żadnych mega wymagań - nie o to ca man. Mam lat 40, jestem pewny siebie ale i mam serce które chce ofiarować w miarę ogarniętej dziewczynie w wieku około 30 lat z woj. kuj-POM. - bezdzietnej. Miejsce pochodzenia i wykształcenie, status finansowy - bez znaczenia. Może być szczupła, nawet bez tzw. cyca. Normalna - nie. Cóż to jest normalność ? Niech kocha muzykę, przyrodę, otwartość, przestrzeń i wymagam tylko jednego - wierności !! Skoro się decydujesz jedna z drugą się określ kobito ! Nie lubię materializmu, egocentryzmu (czego obecnie doświadczymy). Mam stabilną pracę, jestem przystojny, wysoki, wysportowany, czasem wypiję i zapalę. Dużo wiem i umiem. Szukam wyłącznie (jak to się mówi) w celu matrymonialnym gdyż nadal jestem kawalerem. Fajnie by było aby o miłej aparycji albo wysportowana - ale nie egoistka. Szukam i szukam. Tekst wyłącznie do zainteresowanej. Zdjęcie (może być z dowodu - byłoby ekstra - jeśli jesteś pewna siebie).To nie sex oferta - rzygam TYM! Adam gg28600599, plus28@o2.pl. Zapraszam tylko zdecydowane i pewne na poważny związek - prawdziwy oparty na szacunku, nie kłamaniu, nie oszukiwaniu i kuźwa innym ściemnianiu. CZY W TEJ POLSCE już wszystko opiera się na kasie i d***e za pracę albo układy ? Pytam się - bo sobie poszuka Rosjankę - na złość. Przynajmniej wyglądają na kobiety a nie pseudo kobiety Zagraj w otwarte karty! Możemy coś wynająć w okolicach Bydgoszczy. Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×