Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Assia141

Terapia Axotret

Polecane posty

Witam :) Od kilku lat żyję niestety z problemem cery trądzikowej.. Nie będę tu opowiadać o tym ile kasy poszło na lecznia(bezskuteczne) ilu lekarzy i jedna kosmetyczka (naciągaczka), gdy w końcu trafiłam do Pani dermatolog, która zaproponowała mi Właśnie kurację 6-miesięczną lekiem Axotret. Po przeczytaniu ulotki jestem przerażona... ale STRASZNIE chcę się pozbyć 'tego' z mojej twarzy, bo nie mogę patrzeć na moją cerę.. Pytania moje: Czy ktoś z Was stosował? Czy makijaż można stosować, bo jak będzie wysyp to ja nie wyjdę z domu bez makijażu, a jestem w klasie maturalnej także nie ma opcji nieobecności w szkole :D, Czy tabletki są duże?? (problemy od zawsze z połykaniem tabletek)Czy tabletki antykoncepcyjne trzeba zażywać już przed kuracją? i najważniejsze czy POMAGA?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja bralam, ale dluzej- wieksza dawke. U mnie zadzialal :) wysypu szczegolnego nie bylo. Kosmetyki- typu puder, podklad mozna, ale musisz znalezc taki ktory bedzie pasowal do bardziej wraliwej cery. Skutki uboczne sa, duze. Jeden zniesie lepiej, inny gorzej. Bardzo sucha skora, usta, wlosy leca garsciami. Ale jakos dalam rade i mam gladka buzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj z tymi włosamii to mam nadzieję że u mnie nie. bo i tak nie mam ich za dużo :D a tabletki duże?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlosy leca u 99% :( a czy duze? Hmmm spore ale do przelkniecis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę lipa z tymi włosami, bo chyba nic mi nie zostanie na głowie, ale czego się nie robi by w KOŃCU mieć cerę wymarzoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×