Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nacjonalista1995

UKRAINIEC NIE JEST MOIM BRATEM

Polecane posty

Gość nacjonalista1995

Ta strona na facebooku ma już niespełna 31 tys polubień,w tym moje,więc jestem zadowolony,że są jeszcze wśród Nas Polaków ludzie,którzy nie mają wypranych mózgów przez mass-media i partie głównego nurtu( POPISSLDPSLRPP) :). Jedyne partie opozycyjne w Polsce to RN i KNP,taka prawda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie każdy kto nie nastaje na mą wolność i życie jest bratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>dla mnie każdy kto nie nastaje na mą wolność i życie jest bratem<<< Obecne władze Ukrainy wspominają o "pokojowym" przejęciu Przemyśla i radykalnej zmianie linii granicznej (na niekorzyść Polski). Czy nadal uważasz ich za swoich braci :D :D :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Czyli politycy Ci nie przeszkadzają,bo nie nastają na Twoją wolność i życie?Nieciekawie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto Was faszeruje takimi głupotami? Na kółku dobroczynnym się podniecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Misio1 ,zgadzam się z Tobą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz idjoto jaki piekny bylby swiat bez politykow idjotow takich ja ty,pragnacych wladzy,pieniedzy? Jestes mlodym faszystom ,im mniej takich idjotow tym swiat bedzzie dluzej istnial:-) .namawiaj ludzi polakow do sadzenia ziemniakow kapusty burakow tu plska sila ,jak masz czym swinie nakarmic to bieda zniknie a tygupu jedno i to samo"pis sld sd kpn' zygac sie chce . Kpn sie tera nakarmic? Chyc sie łysy huju roboty nie za bron. Chcesz wojowac sprawdz sie legi cudzoziemskiej . Ja w naszym kraju 24+ odj***lem i takie gupki ja ty ipropagand niewiesz gdzie mi wiszom .idz w huj ine dzieci rob palant jestes. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nacjonalista1995 - ty juz debilem jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
0:45 Czy Ty człowieku kiedyś słownik od języka polskiego widziałeś?Jestem pewien,że nie :) .Faszystami to są agresorzy z prawego sektora i swobody,zachwalający zbrodniarza banderę :).Jeśli nie wiesz,czym się różni nacjonalizm od faszyzmu,to się lepiej tutaj nie udzielaj :).A gościa(najprawdopodobniej gościówę z 0:48) proszę o uzasadnienie opinii,dlaczego jestem debilem :). Argumentów ad personam możesz używać sobie co najwyżej w swoim otoczeniu,rozmawiając z ludźmi twojego pokroju :). Jak się nie ma argumentów,to się wyzywa od debili itd,itp :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilem jest w dzisiejszym swiecie ten, kto sieje nienawisc, kto prowokuje. Masz za miedza cos, czego nie chcesz u siebie? To nie szczuj sam. Od slowa sie zaczyna. A ja wspolczuje i to ogromnie Ukraincom. Gina cywile - w imie czego? Zaborczej, zbrodniczej polityki. Czy wedlug Ciebie zabawna jest wojna propagandowa jaka prowadzi się dziś poprzez media? To bardzo destrukcyjne oreze. Nie stawaj sie jej trybikiem maly, bezmozgi czlowieczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 01:03 - szacun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Media teraz szerzą nienawiść przeciwko Rosjanom :(. Dlaczego nic się nie mówi o tym,że ukraińcy masowo wyżynają rosyjskie dzieci i kobiety na wschodzie,dlaczego ukraińcy z ATO zostali nazwani przez mieszkańców Donbasu ,,faszystami'' .Mówisz ,żeby nie dawać się ponosić fali nienawiści ,ale pewnie sama patrzyłaś z satysfakcją,jak bandyci z NATO mordują Serbską ludzkość cywilną w roku 1999 ,wspierając terrorystów z UCK ... Moja koleżanka straciła w tych nalotach część rodziny,dlatego na pohybel NATO!!! Miałem tylko 4 lata wtedy,ale wstyd mi za to ,że Polacy pomagali mordować bratni Słowiański naród...Zivela Srbija!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz tak, jakbyś co najmniej był w tych dniach na Ukrainie i najlepiej wiedział co się tam dzieje. Nie ośmieszaj się. A ja nigdy z niczego takiego o czym piszesz nie czerpałam, nie czerpię i czerpać nie będę satysfakcji. Nie oceniaj ludzi własną miarą. Trochę książek przeczytałam, trochę dobrych filmów dok. obejrzałam, trochę po świecie pojeździłam. Znam mrożące krew w żyłach relacje ludzi, którzy doświadczyli okrucieństwa wojny, nienawiści, w tym - o zgrozo - od swoich!!! Dlatego tak buntuję się i napiętnuję wszelką nienawiść. Wszelką - rozumiesz? Tę, którą próbujesz zarazić kafeterian również!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Byłem nie byłem,ale widziałem zdjęcia pomordowanych rosyjskich dzieci i kobiet,po czym zauważyłem ,że od roku 1943 metody mordowania tych dzieci się nie zmieniły :( . A Ty tam byłaś?Widziałaś co się dzieje,czy tylko słyszałaś w mediach o Ukraińcach,którzy są cacy i Rosjanach ,którzy są be.Pewnie szanowna Pani nie słyszała nawet o tym,jak ukraińcy spalili kilka miesięcy temu Rosjan w Odessie wcześniej zaganiając tam w większości kobiety i dzieci .Wiesz co krzyczeli? ,,Ubivat' Ruskich''.Jestem pewien,że przejmujesz się tylko ginącymi Ukraińcami,a los Rosyjskich kobiet i dzieci jest Ci obojętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
,, Znam mrożące krew w żyłach relacje ludzi'' -czyżby terroryści z uck pochwalili się,co wyprawiali z serbską ludnością cywilną,albo wiecznie wybielani bośniacy przyznali się do tego,co wyprawiały bandy nasera oricia na terenach tak zwanej ,,Republiki Serbskiej''?Radziłbym też poczytać o Aleksandrze Dorinie,szwajcarskim naukowcu,który badał rzekomą zbrodnię Serbów w Srebrenicy. http://polishallied.salon24.pl/433588,srebrenica-masakra-czy-manipulacja Oto artykuł,który może Ciebie zszokować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejmuję się wszystkimi, którzy niewinnie giną. Wszystkimi. Jesteś na pewno żółtodziobem, a ja mam trochę lat. I poznałam osobiście wielu Rosjan i kilku Ukraińców. I jednym i drugim nic nie mogę zarzucić. Normalni ludzie, którzy chcą żyć w pokoju, nie chcą wojny. Trzeba tylko, by nieco szerzej zechcieli otworzyć oczy. Ale kto miałby to robić? Ocenzurowane, zaanektowane media? Nasza rola w tym, by stuknąć się od czasu do czasu w łeb zanim szczekaczkę puścimy w ruch. Gdyby więcej świadomości, mądrości i dobroci było w nas samych, trudniej tym ''na górze'' byłoby nami manipulować. Siła militarna to nie wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nic sie niemowi ze 1995 to ten co ma gdzies historie jest mlody wyksztalconu-moze przez komune a niepapieta ze jego dziadkowie na folwakupana pracowali i czytac ni pisac nieumieli i kpn dazy do tego samego:-) napisalem ci idjoto tylko mi niepuscili.ide sac 95 idjoto . Praca czyni polnym nie kpn. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze prawi. nie dość mamy własnych problemów bezrobocie, coraz większa emigracja a jak się czujemy kiedy nas się opluwa czy to we własnym kraju czy za granicą? czy zawsze oko za oko?,widzimy, do czego to prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...gość dziś Dlaczego nic sie niemowi ze 1995 to ten co ma gdzies historie jest mlody wyksztalconu-moze przez komune a niepapieta ze jego dziadkowie na folwakupana pracowali i czytac ni pisac nieumieli i kpn dazy do tego samegousmiech.gif napisalem ci idjoto tylko mi niepuscili.ide sac 95 idjoto . Praca czyni polnym nie kpn. Nara ... CO ZA BEŁKOT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech żyje USA. Serbii należało dokopac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie dużo jest ruskiej propagandy na forach,to juz dowod ze probuja g****ic światopogląd krajów demokratycznych. Ich bezczelnosc nie ma granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy to ruska propaganda czy rodzimi kretyni, lemingi, jakich tu niemało, a mieszać aby zamieszać. Obyście się sami w tym mikserku nie znaleźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruscy wrzucaja zdjęcia zmarłych dzieci z przed wojny i mówią ze to dzieło faszystów ukraińskich. A politykom doklejaja swastyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego nie karmię się tą propagandą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Niech żyje USA.<<< Na własny koszt :D :D :D x >>>misia nie ma co komentować,bo wiadome, że to płatny sowiecki kundel<<< Widzisz Matole: jakoś tak się w Polsce ułożyło, że najgorsze bydle i niepiśmienny tuman (czyli Ty) robi za symbol patrioty, a człowiek myślący, któremu nie da się narzucić KŁAMSTW PROPAGANDY, wyzywany jest od kundli :(. x >>>Strasznie dużo jest ruskiej propagandy na forach,to juz dowod ze probuja g****ic światopogląd krajów demokratycznych. Ich bezczelnosc nie ma granic.<<< I jeszcze śmią twierdzić, że w DEMOKRATYCZNEJ Libii i DEMOKRATYCZNYM Iraku żyło się kiedyś lepiej. Co za oszuści :P :P :P. x >>>dlatego nie karmię się tą propagandą<<< No pewnie :D, hamerykańska jest czytelniejsza dla mało rozgarniętych :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Widzisz Matole: jakoś tak się w Polsce ułożyło, że najgorsze bydle i niepiśmienny tuman (czyli Ty) robi za symbol patrioty, a człowiek myślący, któremu nie da się narzucić KŁAMSTW PROPAGANDY wyzywany jest od kundli.ę ble ble ble. a gawarisz pa ruski, tawarisz? baćka putin wysłał ci już kartoszki czy się ociąga? jesteś wyzywany od kundli, bo w Polsce kundle to kundle. ale rozumiem, że wy w rosji macie inne zdanie i np taki pedał putin to dla was bohater narodowy. przyjdzie niedługo taki dzień, że naplujemy mu na grób, niech was o to głowa nie boli, kacapskie kundle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie kundlem nazywasz, a sam tylko szczekasz :( x Przez takie szczekanie płacimy najwięcej w Europie za gaz :(. x Szkoda, że takich szczekaczy nie można uśpić dla dobra całego narodu :( :( :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waruj kundlu mówię. czekaj na prikaz z kremla, póki nie nadejdzie to morda na kłódę. p.s. tanio się sprzedałeś, co? wystarczy idea wielkiej rosji i kilka kartoszków i już napiszecie co wam tawarisz każe. beka z ciebie cw/elu, na pohybel takim jak ty. i nie, nie uważam, że hameryka jest ok. to taki sam k***idołek jak twoja rassija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przez takie szczekanie płacimy najwięcej w Europie za gaz" wy nie jesteście w Europie tawarisz. rosja to nie Europa. poza tym sra/my na to ile za gaz płacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×