Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uważam że słowiańska uroda jest brzydka i sprawdza się wyłącznie u kobiet

Polecane posty

Gość gość

bo faceci wyglądają jak prosiaki albo buraki oderwane prosto od pługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Remik__
jestes fanem czystej krwi aryjskiej? :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głowy jak kartofle i brzydkie rysy twarze. Polacy rządzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uroda arysjka i slowianska sa zdecydowanie rozne: slowianska uroda to szatynka/szatyn z niebieskimi/piwnymi oczami. Natomiast aryjska to b.jasne blond wlosy, b.jasna karnacja i niebieskie oczy - typ bardziej skandynawski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor/autorka topiku ma rację. Polacy mają pucołowate twarze i dziecinne miękkie rysy twarzy. To może wyglądać sympatycznie u kobiety - taki typ pączusia ale u SAMCA to wygląda totalnie A.S.E.K.S.U.A.L.N.I.E jakby gościu miał same żeńskie hormony :P Prawdziwy zdrowy męski mężczyzna ma ostre rysy twarzy. To oznaka prawidłowej ilości testosteronu w organiźmie + wąskie BIODRA! Mniam! Większość Polaków ma szerokie doopy jak kobieta. Fuj :P Jak facet ma miękkiego okrąglutkiego kartofla z szerokim nochalem to wygląda jak chodząca reklama żeńskich hormonów taki obojnak, nie wiadomo co :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CECHY ZDROWEGO MENA
Polacy mają szerokie biodra co wygląda tragicznie u faceta... Prawdziwy normalny facet: - wyższy od samicy - ostre rysy twarzy w porównaniu do samicy - bardziej żylasty od samicy, mniej tkanki tłuszczowej na ciele więcej mięśni - grubsze nadgarstki i kostki od samicy, a nie pulchne drobne łapki polskiego maminsynusia - węższe biodra od samicy! facet nie rodzi i nie ma mieć szerokich bioderek, to zdrowa kobieta powinna takie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestę kobietą
zgadzam się z przedmówczynią. Blond chłopcy i w dodatku z okrągłymi buziuniami to jakaś masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, bardzo duzo polskich facetów ma biodra jak kobieta i wąska klata :O porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CECHY ZDROWEGO MENA
Cieszę się, że ktoś zrozumiał mój punkt widzenia na tę sprawę :D niestety nasi polscy panowie uważają że to normalne odczuwać podniecenie do pięknej kobiety ale nie rozumieją lub się wściekają, że kobieta odczuwa POŻĄDANIE do pewnych cech męskiego wyglądu. Popęd działa w obie strony niestety i można walić focha i się marszczyć ale to nie zmieni faktu, że większość kobiet odruchowo pragnie molestować wysokiego pana o wąskiej doopce i szerokich barach oraz szczupłej twarzy :P bo tak nas zaprogramowała biologia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałaś o tym, że jeśli jakiś jest wyższy to wyglada jak patyk, chudziutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dobre z tym o reklamach hormonów :D Ja ostatnio widziałam faceta dosc wysokiego z dziewczyną, trzymali sie za reke i ten koleś mial tyłek większy i szersze biodra niz ta laska :O oczywiście wąski w klacie, lekko obcisle jeansy, masakra jakas, półdupki mu sie bujaly na zmiane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestę kobietą
na mnie blondyni w ogóle nie działają, choćby nie wiem jak sie starał. Czarne włosy, czarne oczy, wysoki, szczupły szczuply i jeszcze raz szczupły! Taki ma być. I mała dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwazam ze to napisac mogły tylko samotne matki i kobiety przerzucane przez facetow w przeszłosci z reki do reki, leczycie tu swoje kompleksy widze, fajna prowokacja, najwiecej na facetow narzekaja kobiety, ktore same sobie zepsuły zycie :Dz wami musi byc podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o i juz pierwszy obrażony frustrat sie ujawnił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I facet, który to wszystko tak pięknie podsumował musi być baaardzo życiowy. Tu się mówi o tym, że macie kartoflane głowy i bioderka szersze od kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchachana Polka
Brawo! WYBITNA INTELIGENCJA POLSKIEGO MĘŻCZYZNY! Temat o szerokich doopach i kartoflanych tłustych twarzach NA BANK MA ZWIĄZEK z byciem porzuconą!!! :D:D:D:D Bravo! Nie dość że nasi Panowie słowiańscy są super extra i każda europejka o nich marzy to jeszcze posiadają wybitne IQ :D:D:D Matko!! Dziewczyny my to mamy super farta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartofle precz na pole
Niestety poziom pasztetowatości naszycvh mężczyzn w dużej mierze można zwalić na Niemców. Podczas wojny wymordowali naszą elitę zatem dużo mężczyzn o szlacheckim pochodzeniu, być może lepszej jakości genotypie poszło do piachu. Zostało głównie pospólstwo pochodzenia plebejskiego czyli kartoflane mordy Antków i innych Jontków, które potem zapłodniły śliczne drobne słowianki :P FUJ!!! To jak niemyty menel z wielkim bebzunem piwnym macający wstrętnymi łapskami porcelanową piękność :P FUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha zgadzam sie w 100% z autorka. Mam taka pracę , że mogę sobie pozwolić na przyjrzenie się mężczyznom i wiecie co Polak to 1 na 1000 może się trafić jakiś przystojniak. Polacy to jakieś MASZRY, KURDUPLE, BEZ FIGURY A URODA NO WIEŚNIACY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manio3434
Kobiety przejrzyjcie się w lustrach - może to wam czegoś brakuje bardziej. Co za głupi temat, prawda jest taka, że was kobiety i tak najbardziej podnieca kasa i pozycja waszego pana. Jak jakieś tam badania pokazywały to np. włoszki (chyba tez i francuski), stwierdziły, że bardziej podniecające są dla nich zakupy nich ich faceci. Tak że nie pieprzcie, że to tylko mężczyźni polscy sa tacy aseksualni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie zdjęcia z neta jak powinien wdł was wyglądać przystojny brunet i przystojny blondym żebyśmy my mężczyźni wiedzieli co z naszą słowiańską urodą nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlodiu
kartofle precz na pole - tu muszę się z Toba zgodzić, że faktycznie chyba wiekszość szlachetnych mężczyzn została wymordowana przez niemców, rosjan, żydów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest nie tak ? - twarze macie pucołowate, okrągłe, słyszałam od znajomego (nie polaka) ze wielu polaków ma okrągłe, jajowate głowy, to nie bylo obrazliwe po prostu stwierdził fakt, płaskie twarze, slabo zarysowane rysy twarzy, czesto za duzo tluszczu pod żuchwą co wyglada na podwojne podgardle nawet jesli jestescie szczupli, cos podobnego mają kulturysci którzy przesadzają ze sterydami, wtedy zbiera sie woda pod skóra i twarz jest ''nalana'' - nie jestescie szerocy w ramionach niestety, mowie o zwyczajnych facetach nie bykach po siłowni, naturalnie - cienizna - te biodra o ktorych juz tu pisano, niestety czesto szerokosc bioder zlewa sie z szerokoscią klatki piersiowej a sylwetka męska powinna raczej przypominac V a nie O czy I :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie foty jak powinien wyglądać przystojny mężczyzna tylko nie wymuskanych modeli a faceta z krwi i kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manio3434
Ja właśnie jestem szeroki w ramionach a wąski w "tyłku", ale pociągaja mnie kobiety tez z wąską "dupcią" ale wielkimi piersiami. I co kobitki "krytykantki" kwalifikujecie się? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio widziałam 2 egzemplarze razem - cienki konus, rys paskudny, trochę przypominający kobietę, szerokie biodra, ale poza tym bardzo szczupły, drugi, trochę wyższy, tak 170cm :D , płaska morda ze słabozarysowanymi rysami tak jakby ktoś mu p***********ł cegłą, klatka szeroka ale co z tego jak biodra i dupa też wielkie, więc to się zlewało. A i komentowali urodę kobiet w centrum handlowym, z takim wyglądem nie powinno się tego robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czepiacie się strasznie. Pamiętajcie, że i tak każdy umrze i każdego zjedzą robaki. Za 50 lat już was na tym świecie nie będzie, więc czy warto pisać tematy o takich bzdurach? Głupota nie boli... Mój facet to taki typowy polski kartoflak ale przynajmniej jest dla mnie dobry, szanuje mnie, płaci za wszystko, w łóżku jest super, ma dużego grubego fiuta, do tego jest bardzo silny i podnosi mnie jak piórko, mimo że ma wąskie biodra i tyłek szerszy ode mnie. Może kiedyś zrozumiecie, że uroda to jednak nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być: wąskie ramiona a nie wąskie biodra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wąska dupcia, wąskie biodra i wąska talia to żadna figura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze, że takie kartofllane mordy nie są dobre dla swoich kobiet. Ani wyglądu ani charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×