Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uważam że słowiańska uroda jest brzydka i sprawdza się wyłącznie u kobiet

Polecane posty

Gość gość
Albo kobiety wyglądają jak wieśniary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szacun za mówienie prawdy, wreszcie ktoś to dostrzegł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więcej takich tematów na głównej... niech do facetów dotrze że sami są zazwyczaj brzydcy tak sami z siebie, z natury i do tego mają zazwyczaj typowo polaczkowate straszne charaktery ale co do kobiet to wymagania takie, że hoho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam przystojnych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja też znam ale to nie zmienia faktu, że przeciętny Polak odstaje wyglądem od przeciętnego Hiszpana, Włocha, Skandynawa... jak ktoś już powiedział tylko Rosjanie i niektórzy Anglicy (ci świńscy) są generalnie brzydsi od Polaków. To jest po prostu stwierdzenie faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam są głupi i brzydcy, takie muslimy Europy ale wiecie nie wygląd jest najgorszy... najgorsze jest to jakie mają podejście do kobiet, sprzątaczka i lala do ********* takie bydło drugiej kategorii :O za to głównie nienawidze polaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda polacy są niestety brzydcy, mają głupawe, wieśniackie japy i nędzną sylwetkę mało który ma szerokie ramiona, zazwyczaj patyk wychudzony albo paker dres :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, ze Polacy maja niezbyt atrakcyjny typ urody. U mezczyzn wyglada to fatalnie, u kobiet w miare ujdzie. Sama mam tak pucolowata twarz :O ale z biegiem lat dostrzegam tez w tym zalety bo pelniejsza twarz wyglad potem mlodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodyabcd
Bo wy jesteście piękne,faktycznie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem brzydki i co moja to wina że się tu urodziłem? Polkom się nie podobam, jestem samotny do tego mam typowo wieśniacką urodę, ciemny blondyn bleeeee... jeszcze wąsy powinienem nosić to bym wyglądał jak rolnik PRL-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodyabcd
jedź do tajlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Romek
Też mam taką urodę vel Roman Kłosowski niemal. Kiedyś byłem w Rosji to doskonale wtapiałem się w tłum. Czuję się zupełnie nieatrakcyjny. Do tego słowiańskie podejście do człowieka, szczerość, prawdomówność , chęć pomagania, zupełnie aseksualne cechy. Prostytutki maja we mnie dobrego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u Anny Grodzkiej sie chyba nie sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie słowianie niestety są mało męscy i brzydcy :/ większość kobiet podniecają szatyni z szerokimi barami, blond chłopcy wąskie ramionka i beztesteronowa japa nie są fajne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w usa taka uroda to numer jeden bo ja taka mam a faceci sie uganiaja mozecie mnie obejrzec w filmiku na dole 333 www.youtube.com/watch?v=lEOYQzjmKVs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolanda
Polskie kretynki chyba za dużo filmideł z Meksyku z Alvarami albo filmów dla plebsu z Hameryki naoglądały:) Facet to musi być koks, piękny jak z filmidła najlepiej żeby był gruby potrfel jeszcze. Tylko ciekawe czy meksykańska biedota ma piękne zęby, sylwetki i porsche pod domem:)Leniwe dzidy dobre jesteście tylko do ślubu a później tyjecie, brzydniecie, leniwiejecie ale rządania macie z kosmosu. Piękny koksoalvaro może być pizdą co ucieknie w razie zagrożenia to nie jest powiedziane że ma muły to znaczy że jest odważny, silny i bojowy.To może być cienka pipa. Najlepsza jest ta dzida co pisze że jej facet to kartoflak:) Typowy przykład dziwki co jest z facetem bo ma kase i nic nie musi robić a i tak za plecami nazywa go kartoflakiem czyli żadnego uczucia tam nie ma tylko kasa. Szkoda faceta. Miałem sie kiedyś żenić ale na szczęście mi przeszło. Jakbym miał się męczyć z roszczeniowym lachonem brzydnącym w oczach, jak widze facetów w moim wieku jak sie męczą niektórzy z takimi kretynkami to bym sie powiesił już dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
uroda arysjka i slowianska sa zdecydowanie rozne: slowianska uroda to szatynka/szatyn z niebieskimi/piwnymi oczami. Natomiast aryjska to b.jasne blond wlosy, b.jasna karnacja i niebieskie oczy - typ bardziej skandynawski xx Nie ma czegoś takiego jak rasa aryjska, to jest wymysł hitlera który zakłamał historię i miał swoje różne paranoje. Uzywał terminu rasa aryjska odnosząc się do ludu zwanego Ariami. Ariowie zamieszkiwali stepy azjatyckie, był to lub który charakteryzował się jasna karnacją, włosami i oczami. Ariowie jako jedni z pierwszych oswoili konia, najechali starozytne Indie (chociaz nie widaomo) wprowadzając tam swój porządek i religię, z czasem utwórzyli kasty, nie chcieli łączyć się z ciemnoskórymi ludxmi, kto był najczystrzej krwi najbardziej biały zajmował najwyższą kastę. Podobno Idnie wcale nie były najechana a same chciały dołączyć do Ariów, poniewaz dzięki nim było po prostu lepiej. Słowianie i Germanie pochądzą od tego samego ludu, Ariowie również, nie wiadomo jak to dokłądnie było, ale Słowianie sa bliżsi Ariom, język dla porównania Indyjskie Wedy .. Weda oznacza Wiedza brzmi znajomo prawda? Dla niezorientowanych Indyjskie wedy to właśnie zbiór wiedzy zawarty w księgach. Badania archeologiczne wskazują na to że Ariowie byli bardziej podobni a właściwie tacy sami jak Słowianie a nie jak Skandynawowie którzy mają podłużne twarze. Ludzi z jasnymi włosami i oczami było kiedyś więcej, zwłaszcza w azji, właśnie ludy Ariów z czasem ludy te zaczęły napływac do Europy, a na tereny na których niegdyś udrzędowali napłynęły ludy z półudnia. Symbolika słowiańska także wskazuje na rodzime pochodzenie wraz z ludami ariów. Wiecie, że przed wojną swastyka była jeszcze normalnie wykorzystywana w Polsce jako element wzoru ludowego, na sztandarach itp... Swastyka to symbol pomyślności, symbol solarny. Dzisiaj ten symbol jest w naszym kraju nielegalny. Nie wolno sobie wyszyć swastyki na serwecie nawet, bo bedzie się faszystą i antysemitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość to pasztety fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polscy faceci są obleśni i do tego to takie muslimy europy go gazu z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kobiet też sie malo sprawdza... Ta słowianska uroda - czytaj wiejska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młodziutki Alan Campbell, niezły :) serial "gliniarz i prokurator" widział chyba każdy, ten blondynek śliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co poradzę że mam wąskie ramiona i cienkiego fiutka jak u dzieciaka, geny i już, a też chcę miłości czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raficzek
Ja mam wąskie biodra szerokie plecy i ramiona. Regularnie pływam i trenuję gimnastykę mam 184 cm wzrostu i ważę obecnie 86kg. Brzuch odtłuszczony. Do zimy planuję 88-90kg. Duże niebieskie oczy, widoczne kości policzkowe, ostro zakończony nos. Rysy twarze zdarte z matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męskie pasztety do chlewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy sa tragicznie straszne ryje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki to może ładne kobiety ale z charakteru to jesteście straszne i na stałą partnerkę się nie nadajecie wg mnie. A co do opisu mężczyzn to jesteście strasznie sfrustrowane i wylewa się z was żółć pełna stereotypów i uprzedzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z charakteru jesteśmy przede wszystkim różne :D z urody jak się komu poszczęści. Ja mam nietypowa jak na Polske urode, więc polskie blondyny lub wredne zydki mnie nie interesuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×