Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uważam że słowiańska uroda jest brzydka i sprawdza się wyłącznie u kobiet

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem o co chodzi wam z tymi płaskimi twarzami. Lepiej jak chłop ma cofnięte czoło jak u neandertalczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jam mam biodra szersze od klaty, brak zarostu i lekko kartoflany nos a i tak jestem przystojny i laski na mnie lecą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość07
A ja jestem przystojny, dużo osób mi to mówi, tylko jest jeden problem, mam 172 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam kobiecą sylwetkę długie włosy i delikatne rysy twarzy,jestem brzydki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Ja lubie tylko delikatnych z twarzy. I wiekszosc niestety ma zbyt meskie szczeki. Ale sama mam ostre rysy i faceta z lagodna okragla twarza i z pucusiami. Jeszcze lubie jak ma oczy niezapadniete takie wypukle powieki. TYLKO tacy mi sie podobaja. Moj ma do tego loczki. Biodra ma wezsze od ramion. Przyrodzenie jak trzeba zawiniete do gory jak staje. Mialam chlopakow tylko polakow szatynow blondynow brunetow. I wybieralam tylko tych okraglych. Ale racja ze brzydale nieraz smieja sie z dziecwyzn kobiet zeby sie dowartosciowac. Slyszalam. Tylko wodke i piwo kupuja. No comment. Takze nie dziwie sie autorce jesli tacy ja wkurzaja. Mnie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Mi sie nie podobaja np albanczycy bo maja pociagle twarze i garbate nosy oczy zapadniete. Jacys tacy nie teges... Ladni sa chyba z ameryki lacinskiej ci o delikatnych miekkich rysach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja widze wiele przystojnych Polakow na codzien, czy to studentow, czy tez takich kolo 30, elegancko ubranych, z ciekawa twarza :p nieraz sie zaurocze jakims przystojnym facetem ktorego regularnie napotykam w tramwaju :p kurcze no... Polacy wg mnie sa przystojni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda ze Polacy maja nalane okragle twarze i sa grubi, przynajmnioej ja takich nie widze..i wole jasne oczy od ciemnych , jasne oczy maja dla mnie wiecej glebi :p a taki idealny ciemnooki brunet to dla mnie taki aseksualny plastus, malo ciekawy, banalny. Kazdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Him ma taka urode Typowej ukrainskiej tirowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu temat jakiejs frustratki ktorej Polak odmowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serbowie sa przystojni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większych głupot nie czytałem. Tzw kartoflana twarz wynika z wydatnych kości policzkowych i mocnej żuchwy i to są właśnie te męskie rysy twarzy świadczące o dużej ilości testo. Tak się dziwnie przyjęło w naszej kulturze ze te pociągłe twarze maja przeważnie stereotypowi geje, nerdy i słabi drobni faceci. Oczywiście czym innym jest nalana twarz u spaślaka. Sam mam dość szeroką jak to określacie kartoflaną twarz, do tego lekko perkaty nos i szerokie biodra a i tak wg kobiet jestem przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydujcie sie baby jaka twarz sie wam nie podoba bo zakladacie rozne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykład Andrzeja Dudy :). Choć nadrabia obyciem i umiejętnością przestrzegania protokołu (Bronek by już po krzesłach skakał i do dzbanka zaglądał :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej lubię urodę w typie semickim - pociągła twarz, ciemne oczy i włosy, ale jasna cera. Coś jak Adrien Brody albo Ross z Przyjaciół <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, żydzi są przystojni, do tego inteligetni i bogaci. Nie to co nasI mało rozgarnięci magazynierzy i budowlańcy z plebejskimi rysami twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy są ładni, i to właśnie przez te łagodne rysy. Nie wiem co takiego fajnego widzicie w tych końskich germańskich czy latynoskich chudych gębach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że słowiańska uroda jest ładna u kobiet. Polki sa o wiele ładniejsze od np. Niemek czy Angielek tak generalnie. Ale u facetów mniej, Od facetów Polaków z kolei Niemcy np. czy Holendrzy są przystojniejsi bo mają mocniejsze rysy twarzy ,a to się bardziej sprawdza u mężczyzn. Wenezuleki, albo niektóre Azjatki też są ładne, ale maja inny typ urody. Słowianki jaśniejszy, one bardziej śniady, na śwój sposob i jedne i drugie sa ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca 2727
Ale wy polki jestescie w 70% brzydkie ,mieszkam w angli wczesniej w holandi polki od rau idzie odroznic na ulicy ,70% bilae pasztety biedne ,inaczej ubrane, polki tragedia ale ja mowie naprwde prawde cale to wschodnie ubogie twarze nogi nie porobione jak by silowni i fitness nie bylo a sie panosza bieda w portwelu do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ty kobieto opowiadasz Polki ladniejsze ty chyba w angli nie bylas w londynie i glupoty gadasz bo uslyszalas ze Angielki brzydkie i Niemki z internetu.Idz kobieto w Londynie na centrum do klubu i zobaczysz jak dziewczyny wygladaja i jak sa poubierane,nawet cie nie wpuszcza ,bo te brzydkie polki w Angli nie chodza do klubow na centrum londynu bardzo sporadycznie nie ta swera!!! jestem w klubach czesto i widze Powiem tylko jedno polki tutaj na ulicach strzasznie sie wyrozniaja bieda i wygladem odstaja tak samo jak bulgaria,rumunia to jest porazka co wy tu opowiadacie wogole Wasza slowianska uroda to jest tragedia w wiekszosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam faceta bez d**y jakaś dziwna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slowianki p**dzdzianki jaka uroda slowianki to najwieksze pasztety do tego z biedy I Ubostwa zdazaja sie przypadki ale to przypadki Ladne 1:400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, pisałam elaborat - ale nie chce mi się tłumaczyć. Podobają mi się Polacy. Zwłaszcza blondyni. Zaczęło się od jednego - a teraz podobają mi się podobni. Nie zamieniłabym na żadnego Niemca. ;) Choć Niemcy chyba uważali mnie za idealne wcielenie niemieckiego typu urody. PS aryjski miał pochodzić niby od Ariów - problem w tym, że Ariowie to Prasłowianie. A największa zgodność haplotypu Ariów występuje u Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykłakobieta
Polskie smalce są brzydkie, a wymagania mają jak diabli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uroda slowianska jest dosyc brzydka KROPKA. z subiektywnym twierdzeniem, ze sprawdza sie wylacznie w przypadku jednej plci mocno sie nie zgadzam. wyjatki rzecz jasna sie zdarzaja, ale to potwierdza regule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkałam wiele pięknych kobiet angielskich w Wlk Brytanii. I wiele pięknych Niemek w DE. Polki też są piękne. Najpiękniejszą wg mnie to była młoda Iranka, córka mojego szefa. Cud. I pracowałam też kiedyś z Portugalką - idealne rysy twarzy. Przepiękna. We Włoszech nie spotkałam jakiejś oszałamiającej urodą włoszki, no ale nie był to Mediolan, tylko włoskie zad***e. Polacy mi się podobają. Zawsze miałam facetów z czarnymi włosami choć bardziej podobają mi się blondyni. Zielonoocy - ach mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki sa najbrzydszymi słowiankami i taka jest prawda.Nalane,wiecznie naburmuszone mordy,tłuszcz leje się z nich litrami.W dodatku za co się nie wezmą to spieprzą a męzczyni to msuza naprawiać.No i nie zapominajmy ze mają ogromne braki w edukacji,kulturze i obyciu,z nimi gdziekolwiek wyjść to poprostu wstyd.A jakie z nich histeryczki i mściwe k***y to hoho.Już ładniejsze są rosjanki,one to dopiero są kobiece a nie polki.No dalej,k***wki,zacznijcie na mnie szczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze 1:1000 polka ma ciekawa twarz, trojkatna jak u modelki, pozostale to nalane, okragle jak bulki mordy albo kwadratowe szczeny jak u faceta!!! Na dodatek totalne bezguscie jesli chodzi o ubior, czarne kalesony, jakas ciemna bluzka i chodzi takie cos po miescie, patrzec sie nie da na takie indywidulum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jajeczko

Polacy są całkiem ładni. Właśnie przez swoje łagodne okrągłe rysy. Takie rysą są "bezpieczne" Sądzicie że facet z ostrymi rysami ale zbyt wydatnym podbródkiem, garbatym nosem i niesymetryczną szczeną wygląda lepiej od statystycznego okrągłego polaka?  Te cechy czesto sa na zachodzie spotykane, u polaków rzadziej. Po za tym facet z ostrymi rysami szybciej wygląda jak stary dziad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×