Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość z kato

W upalny dzień na Śląsku.

Polecane posty

Gość gość z kato

Mam ochotę na drobną uległą kobietę która chciałaby poczuć się zdominowana przez dobrze zbudowanego wysokiego faceta. Wziąłbym Cię od tylu, dłoń wplątał w twoje włosy, mocno pociągnął , a dalej możesz sobie sama dopowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my nie mamy ochoty na jakiegoś cwaniaczka, co ma do zaoferowania tylko swojego pindola. kobieta to nie caritas :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z kato
Dlaczego wypowiadasz się za wszystkich? Zresztą skąd wiesz że mam do zaoferowania tylko pindola ? M Być może mam do zaoferowania coś więcej, chociaż do gatunku sponsorów się nie zaliczam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie masz nic do zaoferowania skoro cie nie stac na odwdzięczenie się kobiecie. za kłamstwa i bajery to każdy byc chciał pobzykać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
A Ty co galerianka jesteś , widać dla Ciebie odwdzieczenie się polega na wyciągnięciu kasy z portfela, sorry ale na takie kwiatki jak Ty, ja też nie mam ochoty :) jak najdzie mnie ochota na płacenie za sex , to zapłacę i wybiorę sobie z katalogu jakaś dziweczkę, tyle że daleko mi do traktowania kobiet w ten sposób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale poruchać za darmo, to byś chciał? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
Ci wy macie z tym za darmo? Przecież zdobywanie kobiety jest dużo lepsze niż płacenie za kobietę. Co nie znaczy że odbywa się to jakimś tanim kosztem. A płacą za sex Ci którzy nie potrafią nic więcej jak tylko zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolałabym żeby mi ktoś uczciwie zapłacił niż bajerował i puszczał tanie ściemy nazywają to "zdobywaniem" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
Zależy co kto lubi. Widać Ty lubisz jak Ci za to płacą, naszczęście nie każda kobieta jest taka jak Ty więc Tobie życzę dorobienia się majątku na swojej dziurce, a sobie spotkania kobiety która potrafi docenić prócz pieniędzy również inne rzeczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to masz szczeście, że jescze istnieją darmowe idiotki. ale robią to z desperacji żeby ktokolwiek się nimi zainteresował. skoro taki jesteś z******ty to co niby masz do zaoferowania kobiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
Widzę wysokie masz mniemanie o sobie skoro kogoś kto uprawia sex nie biorąc za to pieniędzy nazywasz darmową idiotką. Nazywając rzeczy po imieniu Ty jesteś wykształconą biznesmenką ponieważ puszczasz się za pieniądze. No bo przecież prostytutką nie jesteś prawda? A co mam do zaoferowania, zdziwiłabyś się jak wiele można dać kobiecie, problem w tym że Ty prócz dolarów nie widzisz nic. I wcale nie uważam że jestem z******ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj, cwaniaczku :o już przechodziłam przez tzw "związki", w których chodziło o to, że miałam być darmową d**ą. fajnie, co? dla facetów tak, dla mnie nie bo nienawidze być oszukiwana! nie kręć tylko napisz co niby masz do zaoferowania kobiecie :D no ale każdy z was tylko potrafi wmówić dziewczynie miłe rzeczy byleby ta popuściła szpary :D a czym jest puszczanie się za darmo z jakiś cwaniaczkiem z forum mającym o sobie wysokie mniemanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
Nie mam o sobie wysokiego mniemania, to po pierwsze. To że źle trafiałaś w życiu to też nie moja wina, to po drugie. Więc proszę nie generalizuj że każdy facet to cwaniak. A co mam do zaoferowania, pewnie komuś powiem ale w tej chwili nie mam zamiaru tego robić, ponieważ dla Ciebie jestem skreślony już na samym starcie. Więc wydaje mi się że niema to większego sensu. Miłego dnia, teraz idę troszkę pograć w siatkówkę plażową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze, że masz wysokie mniemanie o sobie bo myślisz, ze znajdziesz sobie tu jakąs naiwniarę która pobiegnie ochoczo na spotkanie i zdejmie majtki przez głowę bo ty tak chcesz. widzę, że każdy facet to cwaniak również po twoim wpisie na forum. myślisz, że złowisz jakąś naiwną, a nawet nie potrafisz odpowiedziec co jestes w stanie dać jej w zamian. pewnie nic jak znam życie i facetów. wszyscy faktycznie jesteście tacy sami. idz sobie pograj, może głupie pomysły ci wywietrzeją z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjaśnij mi chociaż jedno. skoro seks za pieniądze nazwałeś "puszczaniem się" to czym w takim razie jest dawanie za darmo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
Bo jeżeli robisz to za pieniądze to znaczy że nie masz z tego satysfakcji, no chyba że zaliczasz się do tego ekskluzywnego grona panienek które mimo że biorą za to pieniądze, to jeszcze mogą sobie przebierać w facetach i wybierać tylko tych którzy im odpowiadają. Natomiast jeżeli uprawiasz z kimś sex i masz z tego satysfakcję to pieniądze nie mają w tym momencie najmniejszego znaczenia. Dlatego nie nazwałbym tego puszczaniem się. Sex to nic złego, a już na pewno w momencie gdy obie strony czerpią z tego przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjemnośc jest właśnie wtedy gdy masz z tego podwójną satysfakcję - jest fajnie i są pieniądze albo prezent. co to za satysfakcja byc darmowym materacem jakiegoś cwaniaczka który nie ma nic do zaoferowania? wolę zabawę z własną ręką niż oddawać się takiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
A co za satysfakcja dla faceta, gdy wiesz że uprawiasz sex z sępem bez uczuć który tylko czeka na koniec spotkania i twoją kasę ? Od takiego sexu podobnie jak Ty wolę swoją rękę. Wszystko działa w dwie strony. Na szczęście znam kobiety z diametralnie różnymi od twoich poglądami, i nie muszę używać ręki żeby mieć satysfakcję, czego i tobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet, który mówi o uczuciach? haha dobre :D wam tylko chodzi o to żeby bezproblemowo i darmowo zamoczyć w ładnej lasce. dlaczego kobieta, której jest dobrze miałaby czekać na koniec spotkania? za kase jest kobiecie przyjemniej bo nie ma poczucia wykorzystywania i nie musi się zastanawiać czy facet ją zdradza czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Kato
Nie mówię o miłości, bo nie o to mi chodzi i tego nie szukam, ale o radości i przyjemności obustronnej. Dlaczego kobieta ma się czuć wykorzystana bo uprawiała sex , przecież to jest jakieś średniowieczne myślenie. Brzmi to mniej więcej tak : Było wspaniale, uprawiałam sex z facetem, dobrze się przy tym bawiliśmy, czuję się wykorzystana. Przecież to nawet nie jest logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, ze dla samców to brzmi nielogicznie. ale my kobiety jesteśmy skonstruowane inaczej. to my ponosimy ewentualne konsekwencje seksu (wpadka, zarażenie sie jakimś syfem - budowa anatomiczna kobiety pod tym względem sprawia że łatwiej się nam zarazić) więc świadomie wybieramy najlepszego możliwego partnera. tak więc tylko jakaś desperatka poleci na jakiegoś anonimowego kolesia z forum, który chce sobie łatwo podoopczyć. kłamanie i bajerowanie kobiety żeby mieć darmowy seks - to jest własnie wykorzystywanie, no ale co biedaki i skąpiradła mogą o tym wiedzieć. myślicie, że jak wam jest dobrze bo macie za darmo to nam też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfa spierdalaj do burdelu,tam twoje miejsce dzifo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, jakbym sie ogłaszała że daję każdemu za darmo to już nie byłambym d****ą? a jak chcę dostać coś od faceta to coś ze mną nie tak? jesteśnie żałosnymi nieudacznikami tyłek kobiety to nie caritas! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak zawsze :P ktoś kogoś szuka, a ktoś inny, w tym przypadku ona, biedna, poszkodowana, zapewne wykorzystana, a następnie porzucona udziela cennych rad i prawi morały. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykła k.u,r.w.a ,co dorabia ideologie,do dawania dupy za pieniądze.. Tym jesteś,dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak was nie stać :D nie interesują mnie chamy, których stać tylko na udawanie miłych misiów żeby podoopczyć za darmo albo wyzwiska jeśli jakaś nie chce im dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz być spokojna,nas nie interesują rozepchane dziury, uzywane przez wiele kutasow...Ale nie martw się ,znajdą się amatorzy przechodzonej cipy....100zl,chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darmowe dziury was interesują, nawet jak brzydkie i rozjechane? muszę cię zmartwić ale nie daję d**y komu popadnie i mam bardzo wąską. no ale co ty możesz wiedzieć o kobiecej anatomii skoro żadna cie nie chce :D 100 zł to ty zarabiasz przez 3 dni w biedronce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desperacja jej niby takiej cwanej i świadomej nie zna granic. Szanuje siebie więc nie da za darmo ale za kasę to już szacunku nie ma . W realnym życiu sponsorów w pipidówce nie ma to może w necie znajdzie ,naiwna cipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty gdzie masz szacunek do kobiety skoro czyhasz tylko na darmowy seks? naiwne c**y to te, co dają za darmochę takim frajerom jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×