Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Waga i wzrost 17 miesięcznych dzieci nigdy nie karmionych mm

Polecane posty

Gość gość

ile maja wzrostu i ile waza Wasze 17 miesięczne dzieci, które w okresie niemowlęcym były karmione tylko piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80cm, 12.5kg - 16.5mies. - chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi tylko o dzieci które były karmione naturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ma 19 i wazy 11 kg i ma 82cm, a mając 17 miała 81 i 10,7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ma jakies znaczenie czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze ma znaczenie. To ty nie wiesz jaka jest różnica miedzy kp a mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci karmione naturalnie są " mniejsze" , nie są takimi gigantami pampuchami jak te karmione mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci karmione naturalnie są " mniejsze" , nie są takimi gigantami pampuchami jak te karmione mm Chyba na odwrót :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie jesteś zorientowana w temacie mm to pasza dlatego dzieci tak wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje na KP byly duze i pulchne.zaczly sie wuciagac Pô 2 rz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój za to karmiony mm do pulchnych nie należy. Ma 16 miesięcy waży nieco ponad 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura! syna karmiłam 9 miesięcy i dysproporcja między nim a córką, którą karmiłam 11 miesięcy jest ogromna! córka ma dziś równo 2,5 roku, mierzy 99 cm i waży 14 kg synek ten sam wzrost osiągnął dopiero mając 3 lata i 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że bzdura ale te karmiące piersią jak zwykle chcą za wszelką siłę udowodnić, że są "lepsze" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bzdura :D Chodzilam wazyc niemowlaka od urodzenia.Masakra na sztucznym mleku dzieci to takie spaslaczki.Odrazu widac ze dziecko jest na mm ,bo nie ma szans by dziecko na piersi osiagnelo tak gigantycznych rozmiarow.Bardzo zadko zdarzy sie wieksze dziecko na piersi ,ale to zadkosc i taki urok dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak wytłumaczysz fakt dysproporcji u moich dzieci? córkę karmiłam piersią przecież jeszcze dłużej niż syna, a jest bardzo dużą dziewczynką jak na swój wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jeśli chodzi o wagę, to syn bardzo słabo przybierał na wadze zwłaszcza przez pierwszy rok życia i do tej pory waży niewiele, ale córka przybierała na wadze cały czas bardzo prawidłowo niemniej jednak faktycznie w stosunku do wzrostu zawsze ta waga była nieduża, ale nie można brać pod uwagę tylko samej wagi dziecka bez wzrostu, bo to bez sensu to tak jak spytać ile ktoś dorosły waży bez pytania o wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej Pani co ma corke 99 cm I 14kg.Przeciez twoje dziecko ma fajna wage wiec o co ci chodzi???Dziewczynka jest bardzo wysoka(bo pratycznie 1m) I musi tyle wazyc.Mleko nie wplywa na wzrost dziecka tylko na wage.Dzieciaki po mm nawet te male sa bardzo upasione .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i właśnie o tym napisałam powyżej ;) że do wzrostu to córeczka waży nawet nieco za mało, bo wagowo jest poniżej 75 centyla, a wzrostem powyżej siatki centylowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek byl na piersi rok, w wieku 2 lat mial 100 cm i 13 kilo, czyli podobnie jak ta dziewczynka pani powyzej. NIe wiem ile mial na poltora roku, ale cos ponad 90 cm. Jesli chodzi o wage, to przestal tak duzo przybierac jak zaczal chodzic i "rzucil" piers, zaczal normalnie jesc. Oczywiscie bez zadnej ortodoksji, jakl mm w kaszkach mlecznych, i pil normalne mleko krowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście już dyskusja jakie to mamusie kp są z******te, a ich dzieci mają figurę modeli :D. Jestem mamą trójki dzieci. Pierwsze od urodzenia na mm było zawsze poniżej siatki centylowej, drugi synek na piersi do roku zawsze pulchny, wyglądał jak ludzik Michelin, a trzeci od trzeciego miesiąca życia na mm jest bardzo chudziutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa oczywiscie wyjatki od regule ale tak jak wyzej napisalam mm to pasza I niech nikt mi nie mowi ze jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakieś badania potwierdzające, że mm to pasza i po nim dzieci zawsze są grubsze? Czy argumenty się skończyły? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może dzieci tylko 3 m karmiłam piersią i oboje to szczuplaki. Siostra karmiła prawie rok i jej dziecko było okrągłe jak balon. dzieci karmione mieszanką mogą być grube jeśli ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze żadna światowa organizacja nie podejmie się takich badan... a dlaczego? A właśnie dlatego, ze karmienie mm to biznes na skale światowa , z tego są ogromne pieniądze. Co z tego ze dzieciom to nie służy ... są już od małego zaprogramowane na sztuczne karmienie chemią... a to z kolei napędza inna ogromną organizację , a mianowicie przemysł farmaceutyczny... Kp no cóż sama natura i do tego za darmo. Oczywiście ważne tez jest jak matka się odżywia, Samo to ukierunkowuje zdrowe nawyki żywieniowe na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za chwile przeczytam wpis ze otyle kobiety obwiniaja swoje mamy ze karmily je mm a nie piersia i glownie dlatego sa grube.To nie zart-wyczytalam tu taki tekst parokrotnie.Moj maz i 4rodzenstwa na piersi do ....3r.z.(tesciowa ma piersi do pasa..).Cala 4 OTYLA.Jedynie maz uprawiajacy sport ma super budowe ale nie dzieki kp a swojej determinacji.Szwagierka karmila do roku-dziewczynka ma 10lat i przepraszam ale wyglada jak male prosie...Fakt ze dzieci po mm dopoki nie zaczna chodzic sa pulchne.Moje 2corcie na mm teraz 8i9latka szczuplutkie zgrabne dziewczynki.najmlodsza corcia kp a razie ma pol roku i taki sam pulpecik jak starsze corki. Baby sa jednak walniete zeby cos takego wymyslic.Slyszalam juz o roznych absurdach dot kp typu dzieci geniusze,z super figurka...Ciekawa jestem co jeszczewymysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie o to chodzi , każda kobieta ma wybór ale większość i tak woli pójść na łatwiznę i karmić mm. Taka jest prawda. i później tez idzie na łatwiznę i daje jeść dziecku co popadnie , byle by szybko i dużo, ważne by zjadło. Nie chodzi tylko o wygląd tylko o zdrowie waszych dzieci. To jak je karmicie ma wpływ na cała ich przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kochany spaslaczek karmiony piersia zaczal chudnac po przejsciu na mieszanke vel pasze :) i majac 18 miesiecy wazy 11,7 kg przy wzroscie 86 cm:) pewnie bedzie przez to glupiutki i ciagle bedzie chorowac bo wyrodna mama zabrala mu cyca zamiast karmic do samoodstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jestes wyrodną matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, jestem:) nawet zakladalam tu taki temat o wyrodnych matkach:) a ty jestes typem baby,ktora gdyby nie doba internetu,siedziala tylko w oknie lub na lawce i wsciubiala nos w nieswoje sprawy i wiedziala wszystko o wszystkich:co kupuja,gdzie kupuja,ile kupuja i czym sie karmia i co robia.a potem bys przeplatala to z innymi kwokami. To jedyne twoje "yntelygentne" zajecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×