Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jeden_moment

waga łazienkowa

Polecane posty

Gość jeden_moment

Witajcie jaką macie wagę łazienkową? Czy w ogóle macie :) Bo wiadomo kobiety niezbyt lubią obserwowac swoją wagę no chyba, że są na skrupulatnej diecie :P Jak jest... Możecie podac jakieś linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.redcoon.pl to sklep między innymi ze sprzętem agd, bardzo zgrabne wagi łazienkowe tam widziałam. Płaskie, nie zajmujące dużo miejsca, ważące z dokładnością do 100gram, elektroniczne. Bardzo fachowy i niedrogi sprzęt tam mają, polecam Ci kupić u nich, bo dostarczą ci szybko. Na przykład [url= http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B177045/cid/28008/Beurer_BG_63_PM_60_Onpack/]taką Beurera za niecałe 350 złotych. Bardzo nowoczesna, zapamiętuje pomiary i robi ci analizę tłuszczu, wody, tkanki mięśniowej, masy kostnej, kalorii i idealnej masy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spodoba Ci się coś takiego: http://magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=71∏=11069 Wydaje mi się, że cena całkiem okej, zwłaszcza, że jest to waga bosh'a i bardzo fajnie wygląda. Nie ma nic gorszego, niż brzydka waga. Widziałam, że w ofercie mają jeszcze inne, ale troszkę droższe z innych marek - oni mają spory wybór, więc sobie po prostu sama przejrzyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkaaaaa
W biedronce teraz w promocji ładna waga elektroniczna za 29zł:) jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio w biedronce waga łazienkowwa jest za 29zł? Łoooł, ale ta z wasserman.pl też jest fajna i też nie droga, nawet tania rzekłabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ta waga łazienkowa z wasserman.pl jest tania. I jak ładnie wygląda. Żeby jeszcze wskazywała taką idealną i wymarzoną przeze mnie masę ciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamaica86, jeśli ją sobie odpowiednio ustawisz to może będzie pokazywała ileś tam kilo mniej. Poczytaj specyfikacje, może ta waga spełni twoje marzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Dobra, widzę, że zaproponowana przeze mnie waga z wasserman.pl się wam podoba, więc chyba ją zamówię, ale najpierw przejdę się do biedronki obczaić tę o której napisała biedronkaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee, waga z wasserman.pl ładniejsza niż z biedronki, wiem, bo widziałam obie :P Zamawiaj więc tę pierwszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam oj tam, waga łazienkowa to nie jest takie zło jak się nam może wydawać. Ja mam i wcale nie dołuję się z tego powodu.... Sprawdzam raz na jakiś czas swoją wagę i nie umieram z tego powodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, ja też jakoś szczególnie nie przepadałam za wagami łazienkowymi, ale odkąd postanowiłam zrzucić kilka kilogramów waga stała się koneicznością. Tak, jak pisałam wcześniej zamówiłam te wagę na wassermanie. Świadomosć ile waże motywuje mnie do ćwiczeń i dietki, ale tym lepiej dla mnie :) NIe bójcie się dziewczyny swojej wagi (łazienkowej). Może być ona sprzymierzeńcem a nie wrogiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam wagi na wasserman.pl- wyglądają na bardzo dokładne. Nie wiem czy zdecydowałabym się na taki zakup- to trochę ryzykowne. Świadomość ile się naprawdę waży może być bardzo stresująca...No chyba,że w ramach motywacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś jest na diecie i chce dokładnie widzieć swoje postępy w odchudzaniu to może sobie kupić taką z pomiarem tkanki tłuszczowej :-) Jeśli są efekty to takie pomiary bardzo motywują do dalszej pracy nad sobą. A takie wagi wcale nie są drogie. na electro.pl widziałam już a 80 złotych. Jesli komuś potrzebna jest wiedza na temat swojej tkanki tłuszczowej to bardzo fajne rozwiązanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie waga łazienkowa jest super przydatna a moja ma chyba jakieś piętnaście lat - jeśli nie więcej hmm... W sumie - jeszcze jest sprawna ale za każdym razem gdy się ważę muszę pamiętać o tym, żeby odjąć przynajmniej dwa kilogramy ;) Bo chyba o tyle mi dodaje ;) conisia - dokładnie ta waga wpadła mi w oko ale nie wiem jak to z nią jest bo też nawet nikt z moich znajomych takiej nie ma... Ale może tutaj znajdzie się posiadaczka takiej właśnie wagi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtunia, podobnie jak Ty mam problem z moją stara waga łazienkową tylko, że nie wiem za bardzo czy dodawać do niej czy odejmować kilogramy bo nie miałam okazji sprawdzić na innej, ale mama mi tylko coś wspomniała, że mogą być z nią problemy ;( Dlatego szukam czegoś nowego i właśnie też na tej stronce znalazłam ładną ;) Ale trochę inna niż ta, która Tobie się spodobała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie polecam wagę cyfrową. Są najdokładniejsze i mają jednak wiele dodatkowych, przydatnych funkcji typu zegar, wbudowana pamięć, wskaźnik przeciążenia itd. Zobaczcie sobie na przykład na taką wagę: http://tnij.org/k0ck Jest bardzo fajna i estetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie jest sporo wag łazienkowych w niskich cenach i całkiem dobrych, większośc ma dobry wyświetlacz lcd, fajnie też żeby miała zapamiętywanie pomiarów dla konkretnych osób. Dobre wagi łazienkowe wyczaiłam w sklepie Electro: http://www.electro.pl/produkt-SOEHNLE_Waga_SOEHNLE_Exacta_-99212,161.html#show_description i http://www.electro.pl/produkt-ELDOM_Waga_ELDOM_EF511-19470,161.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hornwellness
Witam, reprezentuję firmę sprzedającą m.in. wagi zarówno mechaniczne jak i elektroniczne. Nasze wagi mają wysokiej jakości pokrycie gumowe lub szklane a pewną podstawę podczas ważenia zapewniają stabilne, gumowe nóżki. Powłoka ITO pozwala na przeprowadzanie pomiaru zawartości tłuszczu i wody w organizmie. Wagi elektroniczne posiadają duże wyświetlacze LCD. Poza tym nasze produkty mają oryginalny, elegancki kształt. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego http://www.hornwellness.pl/category/wagi-wagi-osobowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony kalosz
nie mam, ale w rodzinie mojego męża (raczej grubych ludzi) waga to podstawa u teściów jest i każdy się waży i każdy poza moim mężem twierdzi, że pokazuje za dużo, tania więc zła, zwłaszcza prawie 100kg szwagierka twierdzi, że jest szczuplejsza akurat ważę się poza domem - badania okresowe w pracy, przy oddawaniu krwi i za każdym razem u lekarza, mam stałą wagę 60 kg i ta tania biedronkowa waga teściów tyle samo wskazuje raz mi się zdarzyło wspomnieć, że waga tania ale dobra bo nie przekłamuje nawet pół kg, więc moja tęga szwagierka od razu palnęła, że ja to pewnie się cieszę, że ta waga dodaje kilogramy bo chuda jestem :) stwierdziłam, że dobra waga to dla niektórych waga odejmująca, więc się nie wtrącam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkazGA
W dobrą wagę warto zainwestować, te które poza wagą mierzą też inne parametry muszą być droższe niż kilkadziesiąt złotych. Polecam zajrzeć na ten ranking wag łazienkowych http://ranking-wag-lazienkowych.pl/ i wybrać te z opcją mierzenia ilości wody w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin855
Mam wagę z Wag Wielkopolskich. Jest bardzo dokładna, ciekawie zbudowana i prosta w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wagi Wielkopolska
Jak miło trafić na dobrą opinię o produktach, które się sprzedaje. Pracuję w firmie Wagi Wielkopolska od kilku lat i klienci bardzo sobie chwalą nasz asortyment. Jakość urządzeń jest naprawdę dobra i nieporównywalna ze sprzętem chińskiej produkcji. Z przyjemnością pomogę dokonać trafnego wyboru i odpowiem na wszelkie pytania związane z wagami. Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu. Mariusz z www.wagiwlkp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina88a
Ja używam wagi z Wag Wielkopolskich. Jest bardzo dokładna i prosta w obsłudze. Używam jej już od kilku lat i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia112a
Ja korzystam z wagi łazienkowej, elektronicznej z Wag Wielkopolskich i jestem z niej bardzo zadowolona. Bardzo dbam o swoją kondycję, więc taka waga jest dla mnie idealnym sposobem a sprawdzenie kilogramów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka 81
ja używam wagi łazienkowej z Wag Wielkopolskich. Bardzo wytrzymałe i solidne urządzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila8121
Ja mam wagę z Wag Wielkopolskich. Jest bezawaryjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×