Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oleńka 23 ahhh

Ważne Dla Mnie Pytanko. Proszę o odpowiedź... Po Owulacji !!

Polecane posty

Gość Oleńka 23 ahhh

Dziewczyny!! Wazne pytanko ... Jestem jakieś 5 dni po owulacji ... czyli do okresu jeszcze daleeeko... oczywiście w owulacje, przed nią i po niej kochałam sie systematycznie - pragnę dzidziusia i ... teraz mam bóle takie jak w czasie okresu :/ nigdy tak nie miałam! Zawsze występowały one dopiero przy krwawieniu. Na test jeszcze za wcześnie ... a pytanie moje czy któraś tak miała? Czy moze ten ból i to ciągnięcie w dole brzucha oznaczać, że fasolka sie zagnierzdza? :) Czy sama sobie coś wmawiam? Ehhh ... prosze nie krytykować :) ja po prostu tak bardzi bym chciała Fasolki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga 123456789
też jestem ciekawa ... bo TEŻ TAK MAM :((( ktoś coś wie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttew
Tak samo mnie bolało po owulacji okazało się,że mam torbiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 23 ehhh
Odpisujcie :) proszę !!! Wręcz błagam !! ... z tym torbielem to mnie wystraszyłas :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Hejka!!! Ja miałam lekki ból w dole brzucha na 4 ni przed terminem @, jednak nie było to żadne kłucie ani ciągnięcie.Potem doszly wszystkie objawy jak na @lekki ból brzucha, pryszcze, nerwowość. Niedawno dowiedziałam się ,że jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku jejku
pierwsze slysze ze objawami ciazy sa pryszcze i nerwowosc-zaznaczam ze mam dziecko:) Czego to sie jeszcze czlowiek nie dowie na tej kafeterii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 23 ehhh
Też wyskoczyły mi pryszcze :) co prawda 2 ale zawsze .. hehe ale czasami mnie zaskakują ... wiec to nic dziwnego że wyskoczyły :/ Chodzi mi o to ze do okresu jeszcze około 8, 9 dni a już mam te bóle takie jakby okresowe. Zazwyczaj występowały RAZEM z krwawieniem więc powinny wystąpić za PONAD tydzień. więc wkręcam sobie że to fasolka rozpoczyna ... zamieszkiwanie :( tak bym chciała :( czy jeszcze którać miała coś podobnego... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
jejku jejku nie krytykuj!!!! bo to szczera prawda pierwszy raz slyszę o jakims ciągnięciu, a drugi raz jestem w ciązy!!.Krytykować łatwo, każda ciąża jest inna tak samo jak i jej objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 23 ehhh
ojejku ojejku :) ... a może wiesz coś na Temat? z tymi bólami? Skoro masz dziecko ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 23 ehhh
W sumie ja też ... za każdym razem jak czekam na okres to mam wszystkie objawy ciąży :/ Kiedyś nawet zawroty głowy ... ehhh ... WKRĘCAM SOBIE I TYLE... tracę nadzieje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
a brzuch może pobolewać wczesniej jesli doszło do zapłodnienia.Najlepiej jest sie zaśmiewać jejku jejku z objawow innych osób.Ja tylko napisałam jak to u mnie było i brzuch mnie nadal pobolewa, choć ciąża potwierdzona 2 testami domowymi i jednym w laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 23 ehhh
fufcia :) dałaś mi nadzieje :) a z nią mi chyba lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole ole ole ole Nie Damy Się
skoro masz BÓLE OKRESOWE to ciąże wybij sobie z głowy !! nie jesteś !! czekaj spokojnie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
każda ma inaczej i czasem objawy jak na @ sa objawami ciązowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
ole ole z tym się nie zgodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 23 ehhh
a jeśli doszło do zapłodnienia... to co robić by ten stan utrzymać? by nie doszło do samoistnego poronienia tak jak w przypadku 50% ciąż ... czy nic konkretnego nie robić i żyć jak dotychczas ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
to ciekawe co piszesz ole ole.Wejdz na topik "jakie były u was objawy ciąży c.d" to sobie poczytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole ole ole Nie Damy Się
Ok !! ok !! Nie znam się!! Napisałam tak jak mi się wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Olenka nie martw sie do póki nie ma @ to jest nadzieja u mnie było podobnie jak u ciebie i jestem w ciąży.Wszystkie objawy wskazywały,że @ za chwile się pojawi a jednak nie pojawiła sie.nic nie rób, ciąża jak wszystko dobrze sama sie utrzyma.Dodam,ze bardzo bolały mnie sutki na 6 dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
A czemu nie możesz Taka jedna kobietko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okeńka 23 ehhh
Mnie narazie bolą tylko troszkę ... ale już na tyle je znam, ze z dnia na dzień będzie bolało coraz mocniej :) a kiedy moge zrobić test ?? Cykl zaczoł mi się 5 lutego ... miesiączke przewiduje na 4 marca ... owulacja prawdopodobnie wystąpiła ... 19 lutego... Kiedy mogę Już zrobić teścik ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Do taka jedna kobietka ja w poprzednie ciązy brałam silne antybiotyki i ketonal, bo strasznie nerki mnie bolały( mialam obustronne zapalenie miedniczek nerkowych) - nie wiedziałam że jestem w ciąży.dziecko urodziło się duże i zdrowe.Nie martw się na zapas ja ostatnio też ze dwa razy po dwa apapy wzięłam,bo brzuch mnie bolał i myslałam,że @ idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Okeńka test najlepiej robic z rannego moczu w dniu spodziewanej @.Ja robiłam dwa dni przed @ i wyszedł negatywny.Powtorzyłam potem w dniu spodziewanej @ i dzien po i oba pozytywne, test laboratoryjny również pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
Odezwijcie sie dziewczynki i napiszcie czy się udało!!!!Trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudka6
fufcia-czy masz zgage i slinotok ja mam jestem w 3tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawy ciązy o których piszesz autorko topiku wystepuja troche później, conajmniej w 4-5 tygodniu ciąży, na tym etapie co ty jesteś kobieta nawet nie wie ze jest w ciąży, zgaga w ciązy tez wystepuje bardzo często(ale to tez duzo później), ale sama zgaga nie jest objawem ciąży, pierwszym objawem ciąży jest zatrzymanie okresu, a potem dopiero cała reszta, rzeczywiscie czuc takie ciagnięcie w dole brzucha troche podobne jak na zblizajacy się okres ale duzo łagodniejsze, u mnie takie ciągnięcie pojawiło sie po terminie spodziewanej @, samego zagnieżdżania sie zarodka nie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudka6
yola13-----wlasnie ja mam zgage straszna nawet teraz i sliny pelno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufcia
dudka6 byłaś już u lekarza?Ja nie mam objawów żadnych, porócz lekkiego bólu brzucha i białego śluzu.Zgage miałam chyba raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×