Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

X24X

Wróżka Nina z Pszczyny

Polecane posty

Potrzebuję opinii o tej Pani, czy ktoś może u niej był i może się wypowiedzieć na jej temat? A może polecacie jakąś inną z okolic Bielska? A może tu jest jakaś wróżka która może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekooomankaa
jest jeszcze wróż na osiedlu Piastów, podobno dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiesz jak Nina wróży bo słyszłam różne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo własnie chcę do Niny ale są sprzeczne opinie i sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_bk
Od 2 lat koleżanka usiłowała mnie namówić na wizytę u Pani Niny. Zawsze podchodziłam sceptycznie do takich osób poza tym bałam się że usłyszę coś złego co mnie jeszcze zasmusi i wprowadzi w bardziej melancholijny nastrój. Koleżance się wszysko sprawdziło czego byłam świadkiem na przestrzeni tych 2 lat.Tydzień temu miałam już mały kryzysik i stwierdziłam,ze raz kozie śmierć, co będzie to będzie i sie umówiłam. Specjalnie nie zdjęłam pierścionka z paleca gdzie nosi sie zaręczynowy - ot taka mała zmyłka i mały wyznacznik tego co wróżka powie. Muszę powiedzieć ,ze byłam tak zaskoczona informacjami z przeszłości i teraźniejszości jakie Pani Nina mi powiedziała,że z każdym słowem poszerzał mi sie uśmiech i pytanie wewnątrz siebie - skąd ona to wszystko wie? Wiedziała o takich rzeczach o których postronna osoba nie miała prawa wiedzieć! Są rzeczy które można dopasować pod każdego ale nie to co usłyszałam. Byłam umówiona na 10 rano i ztego co wiem, najlepiej chodzić w takich godzinach bo Pani Nina nie jest wtedy zmęczona po całym dniu wchłaniania informacji (niekoniecznie pozytywnych) Nie wiem czy to co ma być w przyszłości sie sprawdzi, bo to zaledwie tydzień od wizyty ale wyszłam z tak pozytywnym nastawieniem do życia,że nawet dla tego nastawienia warto iść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Byłam u wróżki Niny w czerwcu br. Zanim tam trafiłam słyszałam od kilku znajomych same pozytywne opinie. Najpierw mówiła o przeszłości i teraźniejszości i wszystko się zgadzało; z każdym jej zdaniem coraz szerzej otwierały mi się oczy ze zdziwienia skąd ona to wszystko wie. Jeśli chodzi o przyszłość, to w czasie tych 5 miesięcy jakie minęły od wizyty u niej sprawdziły się póki co dwie rzeczy, które przepowiedziała (mam nadzieję, że reszta też się spełni :)). Niczego złego nie usłyszałam. Fakt - wizyta nie jest najtańsza (90zł było w czerwcu), ale poświęca klientowi bite 60 minut i póki co to najlepsza wróżka do jakiej trafiłam i szczerze mogę ją polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wprodsdns
NIe wierzcie we wroza z Pszczyny. za 15 zeta niby powiedzial co mnie czeka- w ogole sie nie sprawdzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olins
Bylam w marcu u wrozki Niny,wszystko z przeszlosci bylo prawda,obecne zdarzenia rowniez przebiegaja wedlug przepowiedni az niewiarygodne,chociaz nie bylam pewna czy czy takie wizyty maja sens.Mysle warto ja odwiedzic,oczywiscie nie mozna zycia podporzadkowac,lubi platac figle.Pozdrawiam ,zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kelin
Hej, ja korzystam od 3 lat z usług p Niny, która ma swój profil na NK pod nazwą "Wróżka Nina Karty Wróżba". Nie wiem skad jest bo kontakt zawsze jest poprzez maile. Ale wiem, że Jej wróżby się sprawdzają. dostaję opis na kilku stronach i za jakiś czas mogę sobie do niego wrócić i sprawdzić. Poza tym jest najtańsza z tych wszystkich u których "bywałam". Kelin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwewewe
a ja dobrze bym wam radzila zerwac ze zwyczajem brylowania na dywanikach u wrozek :0 znajdzcie sobie w necie swiadectwa bylych wrozek oraz osob, ktore intensywnie u takowych bywaly, ja tez kiedys nalogowo jezdzilam gdzie sie dalo, zylam wrozbami...ciezko to potem odchorowalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinakr
Nigdy nie byłam u wróżki choć czytam Wróżkę,skąd dowiedziałamsię o Gdańskiej Kaselli. Ta wróży i oczyszcza jajkiem pono. Bardzo skutecznie. Czy wróżka Nina także?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakiej cenie są u niej wróżby poprzez maile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
październik 2014r - Wróżka Nina opowiedziała mi o mojej przeszłości, opisała teraźniejszość i podpowiedziała co będzie. Jednak dużo zależy od nas samych. Pierwszy raz w życiu byłam u osoby która czyta z ręki, przepowiada z kart i z kostek. A czy się przyszłość sprawdzi - odezwę sie za jakieś pół roku ;) obecnie cena to 110 zł, jednak zajęłam jej półtora godziny, odpowiadała na moje kolejne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o namiary, nie umiem znaleźć w necie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z p-ny i nie wiedziałam że jest wrozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam u niej z 10 lat temu i nic sie mi nie sprawdzilo, ani jedna jej przepowiednia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u Niny rok temu, mówiła o mojej przeszłości i teraźniejszości bardzo dokładnie i miała rację we wszystkim. Co do przyszłości, nic jeszcze mi się nie sprawdziło. Koszt 110 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata temu zostałam odtrącona przez miłość mojego życia. Stało się to z mojej winy, a raczej głupoty. On się ożenił i ma dziecko a ja nie miałam kompletnie nic. Mimo dobrych przyjaciół, rodziny, znakomitego wykształecnia, dobrej pracy nie czułam jakiejkolwiek satysfakcji z życia. Nie czułam nic. Ani radości, ani złości, ani smaku jedzenia. A najgorsze było poczucie winy. Nie mogłam wybaczyć sobie tego, że zaprzepaściłam szansę na to uczucie. W końcu zdecydowałam się że musze tio zmienić. Odzyskac go za wszelką cenę. Zamówiłam urok miłosny na http://urokmilosny24.pl. Na efekt musiałam poczekać 2 miesiące. Ale udało się. Porzucił żonę, żeby wrócić do mnie. Dziś jestem najszczęsliwsza na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja już do Niny się nie wybiorę. Byłam przed ślubem upewnić się czy dobrze postępuje wychodząc za jednego mezczyzne. Nie usłyszałam nic w formie przestrogi. ba, usłyszałam miesiąc kiedy najlepiej wziąść ślub. Tak jakoś się zdarzyło że jej posłucham. 2 lata później byłam po rozwodzie. Dlaczego Nina tego nie przewidziala? Dlaczego mnie nie ostrzegla? Dużo rzeczy złych zaczęło się dziać po ślubie. Ja juz się nie wybiorę do Niny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałam z wrozbity Paulusa (http://wrozbitapaulus.pl) i jak dotychczas jego wróżba sprawdziła się już w ponad 50% chociaż minęło dopiero 5 tygodni. Dla zainteresowanych tematem myślę że osoba warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Szkoda forsy.Mówi tylko o przeszłości nic na temat co będzie. To co było to wiem nie muszę jechać do wróżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety dałam się nabrać i poszłam. Pani Nina opowiedziała wszystko co dotyczyło mnie i mojej rodziny prawda czy nie, nie wiem czy wszystko można powiedzieć że część tak . Ta część którą ja znam to z małymi wyjątkami trafiła. Opowiadała o tym co dzieje się w moim życiu teraz, o czym ja doskonale wiedziałam, ale nie wszystko co mówiła było zgodne z prawdą. Powiedzmy że coś widziała w kartach a resztę umiejętnie dorabiała. Bo raczej psychologicznym podejściem bym tego nie nazwała. Odniosłam wrażenie, że jestem intruzem, bo miałam pytania na które nie otrzymywałam odpowiedzi . Odpowiedzi były wymijające. poza tym 2 telefony i umówione wizyty na następne sesje :-). Może miała zły dzień ale jeżeli o mnie chodzi to byłam już u lepszych wróżek i raczej przy nich zostanę. Szkoda mi tylko pieniędzy, które tam zostawiłam. Wyszłam z tam tond z dużym ze zdziwieniem iż nic mi nie powiedziała. Pogadać to ja mogę z koleżanką i to przy kawce a tam płace i wymagam. Niestety tam już się nie pojawię i nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż pani Nina jest bdb osoba która wróży z kart, kamieni oraz rak...pierwszy raz byłam 13 lat temu drugi 6 lat temu za 3 x byłam teraz w lutym wszystko mi powiedziała i za każdym razem prawdę .....Polecam i to bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest niesamowita, byłam kilka lat temu i teraz w marcu, cholernie ciężko jest się do jej umówić, oczekiwanie min. miesiąc. Widać że bardzo się rozwinęła, jest inaczej niz kilka lat temu. wszystko się sprawdziło, daje kopa... chodziłam do psychologa a nawet dwóch i po godzinie mówienia co czuje nie dochodziła do żadnego wniosku. Lekarz tylko słucha, a Pani Nina słucha i mówi, doradza, ale zawsze mówi że życie zależy od nas samych i powinniśmy słuchać naszej intuicji. Ten kto nie był niech nie komentuje jeśli nie ma pojęcia- nie chcesz nie chodź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Pani Nina z porad internetowych mailowych to nie ta sama osoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbuję się dodzwonić żeby się umówić do p. Niny i się nie da czy ktoś też ma ten problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma namiar na Ninę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×