Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

X24X

Wróżka Nina z Pszczyny

Polecane posty

Gość gość
Ja bylam na poczatku pazdziernika. Mam dystans do przepowiadania przyszłości, ale zawsze chcialam pojsc do wróżki. Faktycznie wrażenia swietne. Pani Nina ma swietne podejscie i widac, ze jest babką z jajem ;) przeszłość trafiona w punkt, karty pokazały moje dotychczasowe zycie. Co do przyszłości? Okaże się z biegiem czasu, ale mogę szczerze polecić wizytę. Cena 150 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a ma ktoś do niej kontakt bo ten numer co jest na internecie to chyba nie aktualny bo nikt nie odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia K
Ja byłam u Wróżki Tosi z Pszczyny i polecam każdemu, to kobieta z sercem dla każdego. Pokaże problem i podpowie jak go rozwiązać. Wiele już razy korzystałam z jej pomocy nigdy sie nie zawiodłam. Specjalnie dla niej przyjeżdżam z Niemiec a gdy nie mam możliwości by przyjechać to nie ma problemu by pomogła mi zdalnie. Polecam bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Wróżkę Alicje jest to bardzo miła i sympatyczna osoba! korzystam z jej usług od kilku lat na około 30 wróżb tylko dwie sie nie sprawdziły, ona jest porostu aniołem nie do opisania. można u niej zamówić jedno lub 3 pytania...; jej strona to http://wrozkaalicja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Numer na stronie Niny jest aktualny. Trzeba do niej pisać sms, bo nie odbiera. Mi odpisała dopiero za 2 razem, jestem umówiona na jutro. Pierwszy raz będę rozmawiać z taką osobą, więc jestem bardzo podekscytowana i jednocześnie trochę zestresowana... Mam nadzieję, że podtrzymam tendencję zadowolonych rozmówców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×