Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karykaturzystka

Współczesna kobieta a tatuaż

Polecane posty

Gość Karykaturzystka

Przygotowuję pracę licencjacką na temat kobiecości w kulturze współczesnej w nawiązaniu do tatuażu. Interesuje mnie Wasze zdanie na temat KOBIETA A TATUAŻ. CHCIAŁABYM POZNAĆ MĘSKI PUNK WIDZENIA Czy kobiecie wypada tatuować swoje ciało? Co sądzi o tym Wasze otoczenie, rodzina, pracodawcy? Tatuaż dodaje kobiecości czy może ujmuje? Może ktoś z Was opowie nam swoją historię tatuażu, który nosi na ciele? czy ma on dla Was znaczenie czy jest tylko ozdobą. Jeżeli macie chęć dodajcie swoje zdjęcia Będę wdzięczna za kulturalne wypowiedzi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwan wladimirowicz palmow
no chyba tatuaż u kobiety kojarzy się jednoznacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karykaturzystka
pomożecie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karykaturzystka
iwan wladimirowicz palmow rozwiń myśl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrzywół
tatuaż u kobiety i czerwone albo buraczkowe włosy to w pewnym sensie wyraz buntu i trochę mody , ponieważ koleżanki też mają :) a pewna znana piosenkarka o świetnym głosie, która jeszcze kilka lat temu wrzeszczała na nauczycieli tatuaży miała chyba jedeneście a gdy urodziła dwoje dzieci to marzy o wywabieniu tych tatuaży i chce się upodobnić do Damy z dobrego domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłoliberek
A dlaczego chcesz poznać tylko męski punkt widzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo dwie to za malo
TATUAŻ JEST FAJNY ALE TYLKO NA JAKIŚ CZAS, natomiast te zmywalne są tandetne. sorry za capsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkoholik i narkoman
tandetna moda! PATOLOGIA MA TAtuaże największa! TAKA PRAWDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwan wladimirowicz palmow
kojarzą się z kobietami wyzwolonymi (chyba wiesz co mam na myśli) i prostytutkami. czy dodaje czy ujmuje kobiecości - ani jedno, ani drugie, powiedzmy, że sygnalizuje pewną stronę kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karykaturzystka
Koliberek ponieważ na innym forum (kobiecym) założyłam już ten temat i znam już ich kobiecy punkt :) Ale oczywiście nie zabraniam nikomu wyrażać swojego zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiedz nam swoją historię
mam tatuaż i tego się nie wstydzę, nie wystawiam go na pokaz bo zrobiłam go tylko i wyłącznie dla siebie, lubię go :) jest ładny, subtelny i ładnie zdobi moje plecy, unikalny wzór. latem czasami kawałek widać a tak to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżizas
w tym roku poszłam na studia, wiele dziewczyn ode mnie z grupy ma tatuaże, nawet po kilka, ale nie są one nie wiem jak duże. ogólnie nie mam nic przeciwko tatuażom, bynajmniej. jedyne co mnie drażni to tandeta. delfinki, kotki, gwiazdki lub wzory, które nic nie znaczą, wiem, że gusta są różne, ale kurcze. sama chciałabym mieć tatuaż, jeżeli się kiedyś zdecyduję na niego, na pewno postaram się o to by był oryginalny, piękny i miał jakieś dla mnie znaczenie, to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrzywół
róża na pośladku to jest hasło dla faceta 'całuj mnie tu gorąco' , nie wspomnę co znaczyć może tatuaż na vaginie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiedz nam swoją historię
a te teksty, ze tylko patologia robi sobie tatuaże lub dziwki to bzdura i wypraszam sobie. tylko zacofany plebs tak uważa w moim przypadku nie była to kwestia mody, buntu czy czegokolwiek, po prostu ten konkretny nietypowy, delikatny wzór mi się spodobał i po kilku miesiącach namysłu zrobiłam tatuaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karykaturzystka
Moorland - tak chodzi o współczesną kulturę europejską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest spora różnica między polską, a europejską - i nie mówię tego złośliwie, ale na polskim forum pytając tylko polaków będziesz miała ogromny bias więc weź to pod uwagę pisząc prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karykaturzystka
zdaję sobie z tego sprawę ale od czegoś muszę zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wtym roku sobie zrobie na paewno juz gdzies z 5 lat o tym mysle od gowniarza czas najwyzszy zrealizowac to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no cooo tyyy
a jaka grupa wiekowa? Bo powyżej 40 lat nie powinni miec praw do wypowiedzi hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwan wladimirowicz palmow
opowiedz nam swoją historię dobrze, ale to nie zmienia faktu że patologia i prostytutki często są wydziarane, i dlatego kojarzy się tak, a nie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To od siebie dodam, że np. w Anglii tatuaże są dość "popularną" formą ozdabiania ciała. I nie chodzi o "modę", ale nie jest niczym niezwykłym zobaczyć skrawek tatuażu na ramieniu czy imię dziecka wytatuowane na nadgarstku. I jedyna różnica jaka jest między klasami społecznymi to jakość (lekarz może sobie pozwolić na bardziej dopracowany wzór niż pracownik z fabryki :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karykaturzystka
miszek ale może napisz co sądzisz o tym jak kobieta ma tatuaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karykaturzystka
?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, skóra 60latki nigdy nie jest specjalnie ładna czy to z tatuażem czy bez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karykaturzystka
o dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karykaturzystka
Moorland wydaje mi się, że za 30-40 lat będzie taka technologia, że usuniecie niechcianego tatuażu nie sprawi problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×