Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona_zawstydzona

Wzdęcia nie pozwalaja mi normalnie żyć!Pomocy!

Polecane posty

Gość ona_zawstydzona

mam uporczywe wdzecia od kilku juz lat,nie moge sobie z nimi dac rady,leczylam sie na kilka sposobow nawet antybiotykowo i mialam gastroskopie i nic nie pomaga!juz jestem zdesperowana nie wiem co mam robic.jakie jeszcze badania wykonac co to moze byc?I wzdecia sa niezalezne od tego co jem i czy wogole jem,wiec nie wiem.Coraz bardziej separuje sie od ludzi,wstydze sie,unikam wychodzenia z domu bo boje sie ze nie wytrzymam a wtedy umre ze wstydu...do kina nie chdze bo jest tam za cicho,z chlopakami boje sie umawaic a co dopiero spedzic noc,chyba uciekl by w poplochu odemnie...uwierzcie mi niszczy mi to zycie w kazdej sferze!gdyby nie wzdecia moje zycie byloby wspaniale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze to
nadwrażliwość jelita grubego? opiszczy masz jeszcze jakieś objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_zawstydzona
wydaje mi sie ze nie mam inych objawow,brzuch mnie generealnie nie boli,nie mialam nigdy zgagi,zaparć ani innych tego typu dolegliwości,wyprozniam sie normalnie,pojawiaja sie i odchodza kiedy im sie podoba :/ moge nic nie jesc i tez mam a innym razem jak nie zjem to nie mam,a jak tylko zjem to sie pojawiaja.po prostu to jest niezalezne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad ja to znam...
poszukaj przez wyszukiwarke, bylo pare takich topikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo kiedys
do czasu . odstawilam mleko i wszystkie !!! potrawy i produkty mleczne. kawe pijam z mlekiem,ale tylko bez laktozy. tez mialam wczesniej gastroskopie i nic. strach z domu wychodzic bo gazowalam prawie non stop. od kiedy nie jem "mleczakow" jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_zawstydzona
ale ja nie spozywam produktow mlecznych !!!!! nie pije mleka,smietanki kawy nawet nie pije.nie lubie nawet serkow i jogurtow !!! nic z tych rzeczy musi byc jakas przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacko
Współczuje problemu. Też mam podobny, ale dodatkowo cierpie na zaparcia. Nie lubie wychodzic na imprezy bo wiem, ze bedzie mnie brzuch bolal. Nie mam problemow " z nietrzymaniem gazow" (na szczescie) ale wyobrazam sobie co czujesz. Nie jestem specjalistka ale zbadaj sie. moze masz alergie pokarmowa, moze to celiaklia?? czy masz nadwage? Moze to byc tez grzybica jelit (sory, wiem ze brzmi strasznie). Kawa moze tez wzdymac. a najwazniejsze to idz do gastrologa! nie zwlekaj z tym, nie mysl ze problem sam minie. Mozesz tez sprobowac u dietetyka. Moze popelniasz wciaz jeden ten sam blad zywieniowy. Moze jesz za duzo weglowodanow... nie wiem, przyczyn moze byc bardzo wiele, ale najwazniejsze to cos z tym zrobic. im predzej tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_zawstydzona
Nie mam nadwagi waze niecale 60 kg przy 171 cm!Kawy tez nie pije bo po prostu nie lubie,bylam u gastrologa nic nie wykazalo oprocz tego ze mam helicobactera,stosowalam kuracje antybiotykową i po 7 dniach nic nie minelo wiec to gowno pomoglo!!Zreszta ta kuracje powtarzalam chyba ze 4 razy coraz to silniejszymi lekami,bralam tez metronizadol na to.oczywiscie gastop ani espumisan nie pomaga,help...juz mi sil brak...czuje jak mi odbyt rozsadza...co za zywot.Mam pytanie czy przez sen tez sie puszcza gazy tj nieswiadomie?bo zawsze mnie to zastanawialo?wasi partnerowie tak mają jak spią?nie wkurza was to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo kiedys
moj mazuch mowi,ze gazuje takze w nocy. juz sie przyzwyczail,ale glupio mi np spac po imprezie u znajomych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mialam to samo kiedys
no to jak z tym walczuyć są jakies lekarstwa na to?? jakies tabletki na wzdecia czy coś??? bo też mnie to zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniemskskromnym
to może być reakcja na stres, wspominałaś sama że boisz sie chodzić na imprezy, do kina ze względu na gazy. Czy zauważyłas że dolegliwości nasilają sie w czasie stresu? Wtedy gdy najbardziej boisz sie że sie pojawią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam........
moja kolezanka dokładnie ma to samo :o cały czas gazy :D ;-) nawet jak jest NIEzestresowana!!! co moze jej pomóc?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z.....
zapytaj lekarza o kozieradkę - takie zioło, smakuje okrutnie ale mojej koleżance kiedys pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo kiedys
mi przeszlo jak CALKOWICIE odstawilam produkty mleczne. jak reka odjal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie zastanawiam........
ona nie spozywa zadnych produktów mlecznych :o boryka sie z tym problemem od dluzeszgo czasu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo kiedys
wiem. ja pisze tylko co mi pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam to samo kiedys
a zreszta watpie,ze nie spozywa. mi wystarczyla tylko bulka z zoltym serem i pierdzialam godzinami. laktoza jest w duzo innych rzeczach tez,np sosy gotowe w paczkach,zupki,kakao,jogurty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale
są jakieś na to lekarstwa????????????????? :o czasm jak z nią jade w autobusie to szuka tylko miejsca siedzące bo jak pierdnie w fotel to mniej czuć prawie w ogóle :D ;-) a jak stoi to już gorsza sprawa :o ale na szczescie jak ze mną jedzi to nie ma tłoku i zawsze jest gdzie usiąść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznijcie brać
florę bakteryjną, efekt natychmiastowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale
musze jej to powiedzieć! a ta flora to w tabletkach czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznijcie brać
probiotyki w kapsułkach, np. Nuyrilac, Frilac, Lakcid, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznijcie brać
miało być Trilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznijcie brać
i Nutrilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
a trilac nie jest czasem na alergie???????????? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do założycielki-----> a napisałabyś swoją przykładową dietę? i jaką masz grupę krwi? może pomogę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a może
bierzesz tabletki antykoncepcyjne? jabiorę i od tega czasu mamniemiłosierne wdęcia i gazy. Ale już się przyzwyczaiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, też miałam z tym problemy, najprawdopodobniej mam grzybicę układu pokarmowego, jestem na diecie bezcukrowej i w końcu mi te wzdęcia przeszły :D chyba że nażre się słodyczy bezcukrowych, to wzdęcie ze sraczką gwarantowane ;p tak więc proponuję odstawić słodycze (nikt nie obiecywał, że będzie łatwo) pozdrawiam i trzymam kciuki ps. spokój w jelitach i spadająca waga dają silną motywację do obywania się bez słodyczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorko a może
nie biore tabletek 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blacko
tak jak wspominalam, zrob badania, posiew kalu, moze masz candide. Poza tym sprobuj zrezygnowac na jakis czas z weglowodanow, zero maki cukru makaronow pieczywa slodyczy alkoholu. sprobuj tak przez tydzien i zobacz czy przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli z tegho wynika
ze moze tylko jeść marchewke :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×