Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lerana

Zacti + działa czy nie?

Polecane posty

Gość Lerana

Mam pytanie, czy stosował ktoś z Was może Zacti +? Słyszałam wiele dobrego na temat tych tabletek od dwóch moich koleżanek ale sama nie miałam odwagi ich zamówić. Wiecie może czy to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grethsien
Pewnie jak wszystko na jednych tak a na drugich nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwacz prawdy
Ciekawa sprawa z tym Zacti +. Od ponad miesiąca śledziłem efekty ludzi na wizażu. Było tam sporo pozytywnych opini. Średnia strata kilogramów w tej 15-dniowej kuracji to było około 6 kg. Nagle dzisiaj zajrzałem tam i okazało sie, że wszystkie pozytywne opinie znikneły lub zostały mocno zmodyfikowane. Strasznie to podejrzane. Może było zbyt dużo pozytywnych opinii a wizaż pewnie nie mam podpisanej umowy z producentem Zacti + i nie chciał im robić reklamy. W każdym razie tamto forum jest już dla mnie spalone, nie można tam pisać tego co się myśli no chyba, że jeste to zgodne z tym co myśli moderator. Mam nadzieje, że tu jest inaczej i że każdy zarówno zadowolony jak i niezadowolony może sie wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlla
Ja jestem po 8-mio tabletkowej kuracji (plus 8 tabletek w gratisie) i schudłam prawie 7 kilogramów. Na mnie Zacti + zadziałał rewelacyjnie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lerana
Poważnie rozważm zakup tego Zacti +, a jeśli chodzi o wizaż to faktycznie coś tam jest nie tak. Kiedyś zadałam tam pytanie dotyczące pewnej pasty wybielającej, odpisało mi kilka osób i zaraz zdjęto ten temat. Przypuszczalnie nie można tam używać nazwy produktu. Tylko jak inaczej zapytać o coś konktertnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vierka
Ja właśnie dzisiaj zamówiłam sobie 4 tabletki Zacti +. Ciekawa jestem czy dostanę jeszcze te 4 dodatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lerana
Ja właśnie też myślę o tych 4 tabletkach. Daj koniecznie znać ile dostałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vierka
dostałam 4+4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lerana
no to super, właśnie tez zamówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, tyle że rzeczy
A ile kosztują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vierka
a ja kurcze przytyłam 2 kg - jednak na mnie nie działają:( fajnie Lerana, że Tobie się udało - robiłaś coś jeszcze oprócz brania tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlla
witam ponownie - pisałam jakiś czas temu, że schudłam prawie 7 kg, niestety mam okropny efekt jo-jo - od tamtej pory przytyłam 10, ale chcę dokupić tych tabletek i z powrotem schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llerana
Proszę aby przeciwnicy tej kuracji nie zachowywali się jak tchórze i nie nie podszywali pod mój pseudonim, chyba, że są zbyt mało twórczy aby wymyślić sobie własny pseudonim. Jeszcze nie dostałam kuracji Zacti + .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwacz_prawdy
Oj nieładnie się tak podszywać, bardzo nieładnie. Stawiam na cenzurę z wizażu. Ciekawe co ktoś napisze pod moim byłym pseudonimem (poszukiwacz prawdy). A może tu chodzi o to abym ja nic nie pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest kafe
tu mozesz pisac co chcesz ( o ile nie nadepniesz na odcisk modkom) ale w zamian jest cala banda podszywaczy, ot cos za cos :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llerana
Ja też byłam Lerana ale ktoś sobie wziął mój pseudonim - teraz jestem Llerana - już zabezpieczona hasłem. Że też nawet pseudonimy kradną. Żenada. Poszukiwaczu Ty stawiasz na cenzurę z innego forum (swoją drogą musiałeś im nieźle tam na odcisk nadepnąć) a ja na konkurencję zacti+. I pomyśleć, ze w dobie "pełnego" dostępu do informacji są takie problemy, że dowiedzieć się prawdy o jakimś produkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam czy hasełko działa, bo poprzedni wpis był pod pomarańczowym pseudonimem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaness
Ja zamowilam sobie tabletki z jagod acai i czekam na nie:)chociaz jestem ciekawe czy te tabletki ,o ktorych piszecie naprawde działaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quara
Szkoda pieniędzy na takie bajki. Odstawić słodycze,makarony, zastąpić pszenne pieczywo chrupkim,nie dojadać po 19, i przynajmniej godzina ćwiczeń dziennie. W 5 tygodni schudłam 14 kg bez głodzenia się i łykania jakiś piguł, niewiadomego pochodzenia. Trochę wytrwałości i wszystko da się zrobić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allina
a ja myślę, że to redakcja wizażu podszywa się pod nicki -- pewno dali się nabrać na reklamę, kupili tabletki i nie schudli i się mszczą usuwając wątki i podszywając się pod osoby używające zacti w całym Inetrencie - co za świry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja73
witam ja mam te tabletki z tej jagody i na mnie nic nie działają. chyba faktycznie tylko dieta MŻ mi pomoże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaness
Ja zamowilam z tej strony http://www.vitalab.pl/287,acai-berry-select.html i sama jestem ciekawa co to takiego, czekam podobno juz wyslali,no wiadomo na jednego dziala na drugiego nie,dla mnie najlepsza byla meridia,ale niestety juz jej nie ma w sprzedazy,łykam jeszcze linea fitness,ale to tylko chyba by psychicznie czuc sie lepiej...jak przyjda mi te tabletki z jagod acai to dodatkowo jeszcze przejde na diete,dodam,ze chodze na fitness ok.2 razy w tygodniu(wiem ze to malo) i ostatnio bylam na diecie 600-700kcal i od wakacji schudlam 7 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza1500
O działaniu Zacti nie bede się wypowiadać, bo nie próbowałam. Natomiast skomentuje sposób reklamy tego preparatu. Reklama jest mocno wprowadzająca w błąd. przeczytajcie sobie dokładnie regulamin (dostepny dopiero po kliknieciu w przycisk Zamawiam). Oto cytat z regulaminu: cytuję: "RZETELNOŚĆ INFORMACJI I ODPOWIEDZIALNOŚĆ punkt. 29. (..)Zamieszczane nazwiska i zdjęcia są umowne. (...)" A więc fakt, że w reklamie wypowiada sie jakis elegancki, sympatyczny pan Lorenzo, razem z jego zdjeciem i odręcznym podpisem jest absolutna nieprawdą,to tylko tekst reklamowy. Również zdjecia ludzi ktorzy niby byli badani w badaniu tego preparatu oraz nazwisko profesora ktory prowadzil badanie - sa jedna wielka sciemą. Przyznaje to sam właściciel portalu w regulaminie, stwierdzając ze są to informacje "umowne". tylko czy czytelnicy równiez umownie traktuja informacje, ze preparat byl przebadany przez konkretną osobę? Nota bene badanie kliniczne, aby miało swoją wartość, powinno byc opublikowane w czasopiśmie medycznym i zawsze powinien być podany przypis, czyli informacja - nazwa czasopisma, rok wydania, tytul badania. Badanie z reklamy nie zostalo nigdzie opublikowane, bo oczywiscie jest calkowicie wyssane z palca przez sprytnego marketingowca. firma ma swiadomosc ze robi reklame nieetyczna i nawet nie ma odwagi podać wlasnej nazwy, tylko kryje sie za "marką handlową" pt. Akademia Piękna. w regulaminie zaznacza, ze to "marka handlowa",a więc po prostu wymyslona nazwa a nie nazwa zarejestrowanej firmy, spółki czy działalnosci handlowej. Oceniając takie reklamy cudownych środkow wystarczy pamietac, ze zdrowe odchudzanie to 1 kg na tydzień - maksymalnie. Kazde szybsze odchudzanie bedzie powodowalo efekt jo-jo. A na wizażu pewnie maja inteligentnych moderatorów, ktorzy wyłapują "szemrany marketing" czyli studentow albo agencje reklamowe wypisujacych super recenzje za zlotowke od wpisu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas mam wrażenie, że mówimy o dwóch różnych rzeczach. Ja nie wiem czy Zacti+ działa czy nie, chociaż czytałem wypowiedzi bardzo zadowolonych forumowiczów. Mi chodzi o wolność wypowiedzi w internecie a Ty podważasz wiarygodność firmy. Ja chciałbym móc swobodnie pytać o konkretne produkty i czytać o ich działaniu i nie chodzi mi tu tylko o Zacti+ (ten wątek po prostu mnie zainteresował i chciałem przeczytać na wizażu ciąg dalszy). Nie chodzi mi nawet o żadną kurację odchudzającą, chodzi o zwykłe produkty codziennego użytku. Chce móc zadać pytanie i czytać odpowiedzi, chce korzystać z doświadczenia innych. Dlaczego ktoś ma decydować o tym co ja mam czytać i co stosować , dlaczego tak jak w przypadku Zacti + na forum zostały wykasowana bądź zmodyfikowane posty zadowolonych a w całości zostawione te wątpiących i niezadowolonych. Jeśli temat się nie podoba to moim zdaniem należałoby go wykasować w całości a nie tylko w jednej części - co wskazuje na nastawienie do danego produktu. Czytelnik na podstawie takich cząstkowych informacji pozostawionych na forum (bo przecież reszta jest wykasowana) sam nie może wyrobić sobie zdania, na forum jest przecież tylko jedna prawda i nie ma drugiego punktu widzenia. I to jest dla mnie nie do przyjęcia. Czemu każde zapytanie o produkt jest traktowane jak reklama - czy to nie lekka przesada? I dlaczego o jednych produktach można czytać i pisać a o innych nie? Forum to miejsce dyskusji powinno się tam pisać o wszystkim a nie tylko o nazwach zaprzyjaźnionych z danym portalem, to że jakaś firma nie zapłaciła danemu serwisowi za reklamę to nie znaczy, że jej nie ma. Jestem przeciwnikiem wprowadzania takiej cenzury na forach - przecież one maja służyć ludziom i pomagać w podejmowaniu decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiutes
Nie dajcie się zwariować. Wszystkie te preparaty to ściema. Naciągają tylko biednych ludzi, którzy oddali by wszystkie pieniądze, aby schudnąć choć parę kilo bez wysiłku fizycznego, diety, ćwiczeń....niestety tak się nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukiwacz_prawdy : twoje pretensje są śmieszne. Moderatorzy mają dostęp do informacji, do których zwykły forumowicz nie ma. Typu: z jakiego adresu IP logowano się z danego konta. Ile jest postów reaklamujących Zacti + na łączną liczbę postów. Mogą w ten sposób wyłapywać oszustów. Ty podważając obiektywne opinie, użytkowników narażasz biednych zdesperowanych forumowiczów i forumowiczki na poniesienie straty finansowej- to jest oszustwo. Gdyby faktycznie istniała tabletka Cud, setki naukowców biłoby się by tylko móc ją przestestować, zbadać. Wszystkie gazety i inne media informowałyby o tym. Firma miałaby wszystkie niezbędne certyfikaty, poparcie organizacji pozarządowych. Nie bałaby się publikować adresu, i nie pisałaby w regulaminie, że informacje które zamieściła są umowne. Umowne czyli nie potwierdzone. Nie potwiedzone czyli nie ponoszą za kłamstwo (teoretycznie) odpowiedzialności prawnej. W praktyce jeżeli firma jest zarejestrowana w polsce, lub autorzy mieszkają w Polsce prokuratura już niebawem zapuka do ich drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkapa
jakie to wszystko smutne. Najsmutniejsze jest to że banda hien żeruje na naiwnych, zdesperowanych ludziach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×