Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lerana

Zacti + działa czy nie?

Polecane posty

Gość mikika
Ja zamówiłam ale jakaś Pani właśnie mnie poinformowała, że zamówienia będą realizowane dopiero w drugiej połowie lutego, więc jeszcze sobie poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakM
No ja też czekam. Ciekawe jak u innych? Jak tam Marlla i Vierka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikika
no właśnie, jakoś cicho u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaness
ja tez jestem ciekawa-tabletki z jagod nie dzialaja szkoda kasy nie kupujcie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne jest, że jeśli ktoś wymyśliłby skuteczne tabletki ochudzające, co to można jeść co się chce i zalegać na kanapie i chudnąć kilo dziennie to byłoby o tym głośno wszędzie. Łapią się na to tylko leniwe desperatki ze zbyt dużą ilością gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że mam. Wszystkie preparaty odchudzające mają ten sam marketing. Wielka, narzucająca się reklama na portalach, mnóstwo tekstu i zdjęć przed i po, a potem maczkiem napisane, że to tylko przykłady. Fantastyczna oferta tylko na dany dzień, czy nawet kilka godzin. Reklamy celowane są w osoby zapracowane, nie mające czasu na regularną aktywność fizyczną i zdrowe gotowanie i już, produkt się sprzedaje. Jest na rynku parę miesięcy, łapie klientów, a potem już nikt o zacti+ nie usłyszy, bo się zwiną jak wiele innych przed nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna Halinksa z Torunia
Nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakM
Jak długo bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaness
do badziew-nie zgodze sie z Toba do konca, meridia naprawde działała bez zadnych cwiczen sie chudlo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale meridia chyba była na receptę, a potem były jakieś kontowersje i ją wycofano? czy się mylę? a specyfiki reklamowane w internecie kosztują fortunę, a nie posiadają żadnych atestów lekarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meridia to lek stosowany w leczeniu otyłości i to dużej takiej ponad 100 kg. A nie lekkiej nadwagi wycofany z polskiego rynku 2007r.Polskie badania wykazały że uszkadza poważnie wątrobę nie można go stosować na własną rękę w stanach i krajach beneluxu wciąż dostępmy ale tylko pod ścisłym nadzorem lekarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakM
Meridia też kosztowała fortunę. Nie ma leku, który nie miałby skutków ubocznych. Mam jednak nieodparte wrażenie, że tu jest walka koncernów farmaceutycznych. Lek musi blokować w głowie uczucie głodu. Tak działała Meridia. Otyłość to niestety sprawa naszej głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaness
matyldo1370-czy moglabys tez mi polecic jakies skuteczne ziola zostalo mi po ciazy do schudniecia 7 kg, brałam tabletki z jagod,ale nic nie schudlam...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
Quara tyle kg w tylko 5 tygodni???? podziwiam :) ja jestem na diecie od sdietetyka ... i mam teoretycznie chudnac 2,5 kg na 2 tygodnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
vanness 7 kg ? to pikus :) ja mam 20 do zrzucenia .... to mi potrwa o ile sie nie poddam ..... musze! dam rade! bez zadnych tabletek, tylko dieta i cwiczenia ( 40 min dziennie rowqerek - 6 razy w tyg, 1 godzina basen- 1 w tygodniu ). jestem 10siaty dzien na diecie ... boje wejsc na wage zeby zobaczyc czy scchudlam.... we wtorek wizyta u dietetycki- teoretycznie powinnam miec -2,5 kg . prosze o kciukasy !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaness
Martulek22-trzymam kciuki,ja od poniedzialku znowu zaczynam chodzic na fitness,bo troche sie zaniedbalam no i dieta,daje sobie miesiac na zrzucenie 5 kg,a 7 to juz by byla bajka-pozdrawiam,wiem,ze to nie forum od tego ale ogladam tvn24 i az mi sie plakac chce,ze ta szma....ta zabila to dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikika
ja mam do zrzucenia 10 kg, żeby wyglądać jak przed ciążami ale zadowoli mnie nawet gdy schudnę 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helia
Ja żeby wyglądać jak przed dziećmi musiałabym schudnąć 20 kg a tyle to już się nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda8909
wszystkie tablety to ściema a jesli juz cos zadziala to na chwile a po odstawieniu wraca wszystko z nawiązka. POLECAM ZAŁOŻYĆ KONTO NA VITALIA.PL I ZACZĄĆ NORMALNIE STOPNIOWO I ZDROWO SIĘ ODCHUDZAĆ BEZ ŻADNYCH CHEMICZNYCH ŚMIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda309
hej widze że opinie na temat tabletek zacti są różne wlanie z siostra myslałam o ich zakupie ale tak naprawde nie wiem czy warto czy to nie będą wyrzucone pieniadze w błoto... nie wiem co robic pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vaness
mloda309-mysle,ze sa to pieniadze wyrzucone w bloto-samo to ,ze reklama tego srodka zawiera duzo niejasnosc,skoro bylyby takie super, opinie bylyby od ludzi,ktorzy faktycznie schudli, a nie podstawione jakies osoby,a opinie pisane przez tworcow tej reklamy,nie polecam naprawde...szkoda pieniedzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vaness pisałaś do mnie na meila jak tak to na pewno dostaniesz odpowiedz i na pewno postaram się pomóc troche cierpliwości mam dużo pacjentek i każdej odpowiadam . Dlatego przepraszam za długi czas oczekiwania w mwilu podaje nr tel więc zawsze możesz zadzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadeyes
Ja zakupiłam Zacti+ i zażyłam pierwszą tabletkę. Po zakończeniu kuracji napiszę jakie są efekty - jeśli wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mf38
Nie wiem czy dziala ,ale fakt ze przyciaga uwage kazdego kto chce zgubic pare kg ....jestem ciekawa jakie ma skutki uboczne bo o tym na ta chwile nikt nie mowi ,a to ze napisali ze nie ma to sciema.....Niestety bralam jakis czas temu meridie i na koncu wyladawalam w szpitalu z chorymi nerkami , wiec dziewczyny wiecej ruchu i mniej jedzenia a nei jakies dziwne srodki po ktorych i tak i tak bedzie efekt jo jo i do tego jakas choroba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikika
Sadeyes a dawno składałaś zamówienie na Zacti, że już dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulek22
wtorek- wizyta u dietetyczki,- mniej 2,100 kg, - 5 cm w pasie i -3 w biodrach:))) bez tabletek, sama dietka i cwiczonka. prosze trzymac kciuki o dalsze postepy.... mam do zrzucenia 20 kg i WIERZE W TO ZE MI SIE UDA!!!! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vik_ka
Cześć wszystkim, Od tygodnia czytam o tych wszystkich specyfikach na odchudzanie i dzisiaj zdecydowałam się na Zacti+ i zamówiłam. Mam nadzieje, że nie pożałuje tej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mu-szu
Ja też zamówiłam. Już tyle w życiu kasy wydałam na różne cuda, więc kolejna kombinacja nie zaszkodzi. Zostało mi 8kg po ciąży i brak mi jakichkolwiek pomysłów, może ten podziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupujecie żelatynę w kapsułkach a na opakowaniu nawet nie ma składu kupiłam to i zbadałam!!! Jak wierzycie w placebo to kupcie sobie draże kokosowe i też podziałają przez pierwsze dni Ocknijcie się bez wysiłku i wyrzeczeń nie osiągniecie celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×