Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lerana

Zacti + działa czy nie?

Polecane posty

Gość matao
A ja popieram poszukiwacza w 100%, zażywałem Zacti+ i udało mi się schudnąć prawie 7 kg. Opisywałem swój spadek kg i samopoczucie na wizażu. Nie reklamowałem tego produktu. Po prostu pisałem o swoich doświadczeniach i obserwacjach. A gdy napisałem o zakończeniu kuracji nagle wszystkie moje posty zniknęły - to jest chyba nie w porządku. Co innego gdyby wywalili cały temat a co innego wywalić wypowiedzi zadowolonych. Takie zachowanie to zmuszanie czytelników do spojrzenia na temat tylko z jednej strony. A chyba nie o to tu chodzi. Każdy powinien mieć prawo do wypowiedzenia się i każdy powinien mieć prawo poznać różne punkty widzenia a nie tylko takie, które są akceptowane przez moderatorów. Wiem o co Ci chodzi poszukiwaczu - ja też nie chcę żeby ktoś mówił mi w co mam wierzyć, co czytać i co myśleć. Sam chcę sobie wyrabiać zdanie i jestem pewny, że wiele jest takich osób jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grethsien
Ja nie jestem zwolenniczką stosowania tabletek w odchudzaniu ale popieram chłopaków. Nikt nie ma prawa decydować za nas co mamy myśleć i robić. Mamy prawo do dostępu do informacji. A fora powinny służyc dyskusji a nie cenzurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koffii
ja też jestem za wolnością wypowiedzi - wolę ostre dyskusje od cenzury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak123
dostęp do informacji - tego brakuje na stronie tych tabletek, nie wiadomo jaka firma to sprzedaje, nie ma składu, wszystkie nazwiska i zdjęcia są fałszywe, a wynajęci studenci piszą jakie te tabletki są zarąbiste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki123
no to nie kupuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klakklak
a ja zamówię Zacti + i sprawdzę czy to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha222
Ja również zamówiłam tabletki zacti+ kto nie próbuje ten nie wie,najwyżej to ja będe płakać nad rozlanym mlekiem.W pierwszy tydzien lutego mam je dostac i wszystko sie okaze.(mam nadzieje jednak ze bedzie pozytywnie;) )Ale jak nie to trudno wiecej nie zamowie nic takiego,kazdy ma prawo do swojej decyzji,nie ryzykujesz nie wiesz!Dużo czytalam na temat tych tabletek i powiem wam ze mialam mentlik w glowie i pod wplywem impulsu zamowilam je zobaczymy co z tego bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakM
Ja zamówiłam Zacti+ ale dostałam telefoniczną informację, że wyślą dopiero na początku lutego. Pośledzę zatem ten post. Piszcie o efektach. Jak myślicie, jak to działa? Wywalamy wodę? Jest biegunka? M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakM
Zastanawia mnie tylko, dlaczego nie ma do nich żadnego kontaktu na stronie...(?) Wprawdzie dzwoniła miła Pani z konkretnego nr telefonu ale jednak... Nie można zadać żadnego pytania. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zielarką od lat zajmuje się pomaganiem w zrzucaniu kilogramów i jedno wiem nie ma magicznych środków po których w jedną noc zniknie wam kilogram!! Są za to zioła które kosztują grosze i są skuteczne może nie tak spektakularne ale 4-5 kg w miesiącu to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matao
Ja też raz rozmawiałem z tą miłą Panią przez telefon a wszystkie nurtujące mnie pytania wysyłałem mailem i zawsze dostawałem odpowiedź. Zanim dostałem kuracje najpierw Pani wysłała mi etykietę Zacti + na maila, żebym mógł zapoznać się ze składem i skonsultować go z lekarzem bo mam małe problemy zdrowotne i nie każdy suplement mogę brać. Wcześniej mój kolega zamówił tą kuracje nie znając jej składu a jak do niego dotarła to okazało się, że jednym ze składników jest olejek eteryczny z geranium na który jest mocno uczulony. Odesłał kurację i dostał zwrot kasy. Dlatego ja poprosiłem najpierw o przesłanie etykiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacti+, hmm kolejne świństwo, szkoda pieniędzy. Ja piję czerwoną i zieloną herbatę, codziennie godzinka ćwiczeń i 4,5 kg mniej. Nie katuję się tylko staram się jeść nie więcej niż 1200 cal. Słodycze odstawiłam, chociaż w niedzielę na kawałek drożdżowego się skusiłam.... a dziś miałam ochotę na coś słodkiego i upiekłam ciasteczka owsianę dukana. Pozdrawiam i nie dajcie się nabierać na tabletki cud, bo takich nie ma. Ps.Zielarko jakie miałas zioła na myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim cudem olejek z geranium jest w składzie tego środka? Olejki etyryczne służą do użytku zewnętrznego Geranium jest trujące i każdy lekarz to potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Guciu ślaz jeżeli nie masz problemu z nerkami dziurawiec znany od wieków macierzanka i wiele innych w zależności czy to nadwaga czy już otyłość i jeszcze jedna sprawa żadne zioło nie działa samo potrzebuje drugiego które wspomoże to pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakM
Matylda, potrzebuję zioła, które blokują apetyt, po których po prostu nie chce się jeść. Próbowałam różnych specyfików. Najlepiej zadziałała Lida. Masz jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??
a jak się ta pani z telefonu nazywa? i jaki jest jej numer telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mjak M oczywiście są takie zioła ale musisz mi podać pare szczegółów żebyś nie zrobiła sobie krzywdy czy przyjmujesz jakieś leki masz cukrzyce cierpisz na wzdęcia lub zaparcia i ile ważysz?i jaki masz wzrost no i czy jesteś już po 40 to ważne żeby dobrać odpowiednią mieszankę nie musisz odpowiadać na forum możesz wysłać mi e mail matisan1370@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 ana
Chciałam się zapytać czy znasz może jakieś zioła hamujące apetyt na słodycze konkretnie na czekoladę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imperfecto
Do "matylda1370" czy ja tez mogłabym zaczerpnac od Ciebie porady jak schudnać dzieki mieszankom ziolowym ? bardzo chcialabym schudnac ok 10 kg. ale nie chce sie truc tabletkami bo tak naprawde nie wiem co tam jest i czego moge sie po nich spodziewac(chodzi o moje zdrowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o czekoladę to nie ma ziół które sprawią że nie będziesz miała na nią ochoty ponieważ Twój organizm nie domaga się czekolady samej w sobie bo nią możesz zastąpić piciem kakao na mleku np.0% które praktycznie nie ma złych kalorii a do tego wpływa dobroczynnie na Twoje serce! Ty jesteś uzależniona od smaku czekolady musisz oszukać swoje ślinianki prosty sposób na to kup wafle z brązowego ryżu rozpuść swoją ulubioną czekoladę i niewielką ilością polej wafel poczekaj aż czekolada zaschnie potem jedz do woli smak czekolady a kalorii niewiele. A jeżeli chcesz schudnąć napisz do mnie meila i opisz dokładnie swój problem dobierzemy zioła matisan1370@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do imperfecto każdy może schudnąć , leczyć się za pomocą ziół potrzebny jest tylko dokładny wywiad żeby nie zrobić sobie krzywdy Ja wysyłam BEZPŁATNIE mieszani ziół zestawione konkretnie pod dany organizm Opisz mi dokładnie gdzie leży Twój problem Jakie leki stosujesz ile masz lat jak rozkłada się Twoja tkanka tłuszczowa. Może pójdziesz tylko do apteki a może do sklepu zielarskiego.W najgorszym przypadku sama zrobię Ci mieszanką . opisz swój przypadek jak nie na forum to matisan1370@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toliu
korzystając z okazji zapytam: czy zioła mozna w jakis sposób przedawkować? czy są zupełnie bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zioła też można przedawkować i narobić sobie biedy W zasadzie są bezpieczne ale jak masz na przykład wysokie ciśnienie to nie możesz min. używac imbiru pokrzyw podnoszą ciśnienie Dlatego nie polecam leczenia na własną rękę Po pierwsze trzeba znać siebie po drugie zioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakM
Wróciłam z gór. Matylda, skontaktuję się przez emai. A co ztym Zacti+? Są jakieś sugestie tych co kupili. Halo, bo temat jakoś upadł. A mnie ciekawi co tam słychać.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z Zacti + jest mniej o 1,60 kg - dziś jest szósty dzień od rozpoczęcia kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lerna to znaczy że znowu przytyłaś wcześniej pisałaś że po trzech dniach ubylo Ci 4.5 kg a teraz tylko 1,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakM
To ciekawa uwaga. A jak reszta po Z+? Matylda dostałaś mojego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikika
Też skusiłam się na ten Zacti +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakM
No i jak? Jestem szalenie ciekawa opinii tych co już biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×