Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lerana

Zacti + działa czy nie?

Polecane posty

Gość mikika
dostałam zacti + :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YLonna
to miałam tak po actislimfa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakM
Do matylda1370. Umawiałyśmy się na kontakt po dwóch tygodniach. Minęły. Masz jakiś pomysł na zioła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakM
Nie odebrałam paczki wg umowy, nie wiem więc czy działa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia__2025
Witajcie kobitki;) Ja zamowilam te tabletki ZACTI+, ale teraz jak sie tu na czytalam to nie wiem czy je brac jak sa efektu jo-jo;/ i nawrut nadwagi z dodatkiem wiec co radzicie jak schudnac chciala bym schudnac jakies 5-8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulwk22
nie polecam nic . bralam setki roznych tabletek. nic na to. dziewczyny : mniej zrec, 5 raz dziennie a po malych posilkach no i ruch, ruch, ruch i jeszce raz ruch. plus woda mineralne w duzych ilosciach . polecam ! - 5 kg :))))) przez miesiac :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikika
U mnie w porannym ważeniu jest o 1,50 kg mniej. Biorę zacti+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnetyczna 1979
Mam do odsprzedania 4 opakowania nie otwarte w dobrej cenie Zacti plus. Ja zużyłam 3 i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stich
Sama nie wiem czy działa. Pierwszy dzień był obiecujący...a dalej...A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgd
chciam sie zapytac za ile bys odsprzedala 1 opakowanie zacti+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia__2025
Do Magnetyczna masz do sprzedania te tabletki ja bym kupila 4 na probe a za ile chcesz je sprzedac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia__2025
z tym jedzeniem 5razy dziennie jest ok , ale co jesc jakie te posilki w jakich godzinach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia__2025
a efekty jo-jo są po tym zacti+ ?? bo jesli tak to podziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gedia
Ale masz oryginalne Zacti +?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Souly
magnetyczna 1979 a ile tabletek jest w opakowaniu? Zastanawiam się nad kupnem tego środka, musiała bym schudnąć około 15 kg, ale boję się efektu jojo, ktoś z was dostał po tych tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ethlinn
ZA ILE CHCESZ SPRZEDAĆ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beffbm
Ja dzisiaj kupiłam sobie Capsiplex bo pojawił się na allegro. Czekałam długo az sie pojawi w Polsce,doczekałam się,teraz czekam na przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagdzia
A ile chcesz za opakowanie Zacti+?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnetyczna 1979
Myślałam żeby sprzedać za 120 zł wszystkie 4 opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnetyczna 1979
W opakowaniu jest 4 sztuki bo bierze się jedną co drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnetyczna 1979
tak oryginalne Zacti+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janekfranek
Jakbym chudł 1kg od jednej tabletki to zacząłbym się zastanawiać co w tym preparacie w ogóle jest. Jeśli nie nauczycie się zdrowo odżywiać i nie zaczniecie regularnie uprawiać jakiejś aktywności fizycznej to powodzenia za miesiąc, dwa, pół roku, rok. Któregoś dnia waga wróci i wtedy znów zażyjesz tabletkę X czy Y. Znów i znów. Aż w końcu nadmiar owych tabletek doprowadzi do wyniszczenia jakiegoś organu, zatrzymania pracy serca czy czegoś równie nieprzyjemnego. Jeśli ten apel do kogoś trafi, to warto było poświęcić kilka minut. Proponuję samoakceptację. Mam nawet hasło : "Pokochaj siebie grubą. Nikt inny się na to nie zdobędzie. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janekfranek
"Nie próbuj zrozumieć jak on działa" - :D i już przestałem pytać o skład tego cudownego środka. poziom reklamy żenujący. jest oczywiście skłonienie do zakupu już teraz. podstawowe techniki. po samej reklamie bym się zniechęcił. typowo masowa i niski poziom wykonania. te gazetki w tle fragmentu o opiniach w prasie. ciekawe czy jakieś informacje w ogóle się w nich pojawiły. jeśli zacti miałoby działać tak świetnie - nie musiałoby być reklamowane w taki sposób. klient sam by się znalazł. jakość by się przebiła. pewnie będą to produkować rok, zgarną kasę i zaczną robić nowy środek zanim spłyną pozwy i uzbiera się negatywnych opinii :D Zastanawia mnie kto to ten Haxen. Autorytet na pewno. Z luksemburga. Wow. Google go nie zna. Nabieram podejrzeń. ;) "Każda tabletka zawiera wszystkie konieczne składniki, by umożliwić Ci utratę 1 kilograma masy ciała. Zacti+ to prawdziwie skuteczny „środek przeciwko otyłości. To także bardzo „silny inhibitor, o specyficznym i długotrwałym działaniu na płyny jelitowe. Rozbrojone przez Zacti+ enzymy nie są już w stanie doprowadzić do hydrolizy tłuszczów spożywczych. Dzięki temu blisko 60% spożytych tłuszczów przechodzi przez jelita nie ulegając strawieniu. Twój organizm nie może wówczas przetworzyć tych lipidów w tkankę tłuszczową. To tłumaczy, dlaczego 1 tabletka Zacti+ prowadzi do utraty 1 kilograma masy ciała." - co z tego, że zmniejszymy wchłanianie tłuszczów z jelita. czy od razu spali to 1kg tłuszczu nagromadzonego pod skórą? jak? on tam już jest. jeśli zmniejszylibyśmy jego dostarczanie, to i tak on nagle nie zniknie. jakby był on utrzymywany pod skórą tylko dlatego że go za dużo dostarczamy to nikt nie potrzebowałby takich tabletek... po drugie. największym problemem w walce z otyłością nie jest nadmiar spożywanych tłuszczów, tylko węglowodanów, cukru. możesz mieć o 60% mniejsze przyswajanie tłuszczu, ale jeśli najesz się białego pieczywa i będziesz siedział/a za biurkiem to będziesz tyć. wystarczy podstawowa wiedza na temat odżywiania, aby to rozumieć. reklama adresowana jest do ludzi, którzy tej wiedzy nie posiadają - i uwierzą że jedzenie tłuszczu powoduje proste odkładanie go w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia__2025
Daj znac Beffbm czy dzialaja te tabletki z allegro i jak szybko;) Zycze powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia__2025
a 1opakowania nie mozesz sprzedac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stich
No cóż, to było do przewidzenia...ale skoro są ludzie, którzy z powodu otyłości są w stanie wyciąć sobie kawał żołądka, to są i ludzie, którzy zażywają leki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agammmm
hej ja jestem zainteresowana tym zacti plus odsprzedalabys 2 opakowania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnetyczna 1979
mogę sprzedać mój email honda791@wp.pl.Tam omówimy szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×