Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mrówelka

Zróbmy liste oryginalnych prezentów na święta!!

Polecane posty

Hej zróbmy tutaj listę prezentów, które są wyjątkowe i które mogą byc świetnym upominkiem na święta dla ukochanej/ukochanego! Piszcie co już kiedys daliście fajnego i jakie macie nowe pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pomysły to: kolarz z różnych zdjęc wywołany w formie kwadratu na którym sa mniejsze zdjęcia i włożony w ramkę, można też kupić takie specjalne farbki do ceramiki i napisac na kubku co tylko chcemy. Kubek będzie na pewno oryginalny, może jeszcze poduszka ze zdjęciem. Macie jeszcze jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 lat tem
z doświdczenia wiem że kwadratowy kolaz nie wyjdzie (u fotografa) poduszka juz nie jest tak elegancka a kubek troche tandetny. Ja proponuje prezenty nie materialne. Zabranie kogoś w góry na 2-3 dni, zrobienie super wykwintnej kolacji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolarz w formie kwadratu wyjdzie bo jest na nim 9 zdjęć kwadratowych i ja mam taki w domu. a kubek napisany własnym pismem i z jakąś myślą ważna dla Was oboje jest naprawdę śietny i nie jest tandetny tylko jedyny w swoim rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drrbtrterbe
toys4boys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm.......................
betoniarka i drylownica -------hm.........to intrygujace Myrevin :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :D A ja myślę,że prezenty to takie trochę indywidualne.. bo nie każdy lubi to samo.. nie każdy potrzebuje to samo.. Mój facet nie ma żadnego ładnie pachnącego perfumu,więc mogę mu kupić, ma tylko jeden pasek do spodni to też mogłabym kupić jakiś fajny.. uwielbia takie cukierki więc możnaby je wsypać w takie coś z szkła ktore wygląda jak potłuczone, portfel nowy można kupić.. Ale my postanowiliśmy wspólnie pojechać na zakupy i wybrać sobie prezenty :) i oboje będziemy na pewno zadowoleni :) a prezenty o których nie będziemy wiedzieć to na walentynki i urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 lat tem
ja nie popełniłam błędu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu facetowi kupuję taki przyrząd do trenowania boksu bo lubi.} Skakankę? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w zeszłym roku kupiłam Mężowi pendrive 32 Gb, cieszył się jak małe dziecko... A mnie to kosztowało kupę stresu bo nie miałam pojęcia z czego się ucieszy... Ubrania i kosmetyki od razu wykluczam bo to kupuję mu na co dzień. Ja dostałam maszynę do pieczenia chleba. W tym roku myślę na nagrywarką dvd pod usb która robi nadruki na płyty...nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masażystka21
:) ja mojemu kupie jakis zestaw narzedzi elektrycznych , kiedy wspominał ze mu sie marzy ;d mam nadzieje ze kupie te które chce :) , myslałąm tez nad golarką elekryczna z philipsa .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gergana
ja kupiłam facetowi wymarzony panel radiowy do auta, tacie pyty dvd z kabaretem tey, bo mu się marzyło, sister kupiłam suszarke do paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lista Myrevina
7. Płyn do mycia naczyń Ludwik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnśimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kordek
kulki analne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśśśśśśśśśśka
Kumpela takie aniołki ma. może coś takiego. http://kasll.pl.tl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaale
ja prawie nigdy nie kupuje prezentow natomiast daje inne rzeczy jako prezent zrobione przeze mnie: 1. kalendarz z naszymii fotografiami i z zaznaczonymi naszymi datami, a nie tymi ogolnymi, czyli np nasza rocznica, jego urodziny itd. 2. "kronike" w ktorej zamiescilam rozne zdjecia wyciete z gazet z komentarzami jakby to byla nasza historia ("podszylam sie" pod Galla Anonima i wszystko bylo uutzymane w tym tonie) 3. tak jak ktos wczesniej pisal zabieram ukochanego nad morze albo w gory albo place za jakas jego przyjemnosc, np ostatnio go karty czy jak to sie tam nazywa.oczywiscie on nigdy nie wie, gdzie go zabieram 4.ksiazki zawsze zwiazane z czyms o czym dyskutowalismy ostatnio, ktore pomagaja sie rozwijac wewnetrznie, rozwiazywac jakies problemy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×