Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

x_x_x

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1078
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1160 Excellent

Ostatnio na profilu byli

6154 wyświetleń profilu
 1. x_x_x

  Andzia i Luka

  Nie żyła tak od dziecka. Dopiero jak jej mama poznała Wojtka.
 2. x_x_x

  41 odcieni życia w paczkomacie

  Ludzie w psychiatryku są chorzy i potrzebują spokoju. No ale to plebs jej niegodny to może by była cicha. Panie doktorze ja tu wszędzie widzę larwiszony, ja mam ebook do skończenia, ja tu nE dam rady na dzeSeC dni obserwacji
 3. x_x_x

  41 odcieni życia w paczkomacie

  Dla niej każda czynność urasta do rangi niemożliwego trudu. Wątpię, że Lola ma tyle spacerów. Nie byłoby kup na panelach.
 4. x_x_x

  41 odcieni życia w paczkomacie

  Długość snu nie równa się jakości. A przy jej trybie życia łatwo o niską jakość snu. Alkohol, zakurzone mieszkanie, brudny materac. Oddychanie mieszanka uryny i sztucznych zapachów Poduszki też się pierze, a nie tylko same poszewki. Nie wiem jak z pierzem, ale ja mam z czymś z kukurydzy i spokojnie można wsad uprać.
 5. x_x_x

  41 odcieni życia w paczkomacie

  Ja o mrożeniu śmieci widziałam u pierogi z kimchi. Bo mają ustalony dzień na wyniesienie śmieci nie wiem czy to dotyczy domów, ale bloku tak Ale nie wyobrażam sobie tego w naszych warunkach. Niech sobie zatrudni kogoś od wynoszenia śmieci jak ją staC.
 6. x_x_x

  41 odcieni życia w paczkomacie

  Nie zabierają telefonow w szpitalach. Tylko ładowarki i tym podobne na ostrzejszym. Siwej to akurat by odcięcie od internetu dobrze zrobiło.
 7. x_x_x

  41 odcieni życia w paczkomacie

  A do tego u innych influ. Np Andziaks zachwycona efektami po kolagenie, a jak filtry nie chwycą to już nie ma tak różowo. I widać kaszkę na całej twarzy (sama się chwaliła, że nie lubi myć pędzli), rysy są mniej ostre. Nie mam nic do makijażu, medycyny estetycznej ani nawet operacji bo to efekt, który widać w życiu rzeczywistym. A filtry oszukują innym i robią szkodę używającym. I te rozmyte twarze zawsze mi się kojarzą z dawną reklamą rutinoscorbinu. Nie wiem jak to można uznać za dobrze wyglądające.
 8. x_x_x

  41 odcieni życia w paczkomacie

  Jak się już zważy to uzna, że waga się zepsuła i pokazuje w funtach, a nie kilogramach. Ewentualnie, że zgrubly jej kości lub umięśniła się od paru treningów egzo.
 9. x_x_x

  41 odcieni życia w paczkomacie

  I szczyptę skruszonych benzo
 10. x_x_x

  41 odcieni życia w paczkomacie

  Jeszcze poproszę książce o behawiorystyce i żywieniu zwierząt domowych. Gratis mini ebook o dokarmianiu dzikich zwierząt- kiedy można i czym.
 11. x_x_x

  41 odcieni życia w paczkomacie

  Równie dobrze może wydać książkę o zdrowym życiu bez używek
 12. x_x_x

  dieta skims'owa

  Przemaluje szopę na biało, butelka zakwasu z buraków i już można to widzieć jako luksusową posiadłość
 13. x_x_x

  dieta skims'owa

  A nieleczone zęby (albo błąd lekarski) mają wpływ na całe ciało. Jasne są ludzie mający wieczny problem mimo dbania. Ale u niej niej nie ma nawet próby. Oczywiście jak się tak zaniedba to ciężko się zebrać. Ale da się znaleźć miejsce, gdzie nie będzie chamsko. Chociaż u niej zwykła rozmowa, że to zaniedbała to byłby hejt, a dentystka by się okazała larwą uczestniczącą w spisku
 14. x_x_x

  dieta skims'owa

  No ale ona ma pełno ubrań z sieciowek. No owszem Sinsay jest tańszy niż H&M. Ale jeśli to jest to coś wow dla niej to się zatrzymała w 2005
 15. x_x_x

  dieta skims'owa

  Tak. Mają zakaz zakupu bazarciagi, nawet gdyby na nią oszczędzali przez 20 lat. Niedawno weszło ogólnoświatowe prawo. Są ludzie ze skromnym budżetem, mający niewiele sztuk ubrań, ale potrafiący wyszukać z drugiej ręki, na mocnych przecenach. I wyglądają minimum schludnie. A niektórzy muszą kupić cokolwiek, byle mieć zimowe buty czy ciepłą kurtkę. Niech tacy zejdą jej z oczu. Pomijam, że od niej coś tego luksusu i bogactwa nie czuć. Raz do roku uciuła na torebkę, ale do tego doda brudne włosy i wyniętolone i za małe ubrania
×