Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

kws44

Zarejestrowani
 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

12 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Hej. Szukam osób, które podobnie jak ja mają fetysz na ponadprogramowe kilogramy. Zarówno u siebie jak i u innych ;d
 2. kws44

  Ciągle tyję...

  Niepotrzebnie. Mi to w najmniejszym stopniu nie przeszkadza. Lubię być gruby i ciągle tyć.
 3. kws44

  Ciągle tyję...

  Stóp też
 4. kws44

  Ciągle tyję...

  ... i co najlepsze całkiem mi się to podoba. Lubię taki tryb życia. Wolę zdecydowanie obżarstwo zamiast katowania się dietami, choć w sumie można mnie już nazwać konkretnym grubasem. Czy są tutaj osoby, które również myślą podobnie?
 5. kws44

  Jestem grubasem

  I szukam tutaj osób, które również mają bądź chcą mieć więcej kilogramów. Ewentualnie takich, które lubią otyłe osoby.
 6. Już kiedyś zakładałem tutaj podobny temat, ale najwidoczniej spadł z rowerka. Chodzi o to mianowicie, że mam dosyć rzadko spotykany fetysz. Kręci mnie tycie i tuczenie, lecz nie jak to zwykle ma miejsce partnerki ale mnie. W związku z tym poszukuje kobiety, której nie przeszkadza to, że facet ma zdecydowanie większe BMI niż to przyjęte w normach i dalszy przyrost jej nie przeszkadza, a nawet go oczekuje.
 7. Już kiedyś zakładałem tutaj podobny temat, ale najwidoczniej spadł z rowerka. Chodzi o to mianowicie, że mam dosyć rzadko spotykany fetysz. Kręci mnie tycie i tuczenie, lecz nie jak to zwykle ma miejsce partnerki ale mnie. W związku z tym poszukuje kobiety, której nie przeszkadza to, że facet ma zdecydowanie większe BMI niż to przyjęte w normach i dalszy przyrost jej nie przeszkadza, a nawet go oczekuje.
 8. Już kiedyś zakładałem tutaj podobny temat, ale najwidoczniej spadł z rowerka. Chodzi o to mianowicie, że mam dosyć rzadko spotykany fetysz. Kręci mnie tycie i tuczenie, lecz nie jak to zwykle ma miejsce partnerki ale mnie. W związku z tym poszukuje kobiety, której nie przeszkadza to, że facet ma zdecydowanie większe BMI niż to przyjęte w normach i dalszy przyrost jej nie przeszkadza, a nawet go oczekuje.
 9. Już kiedyś zakładałem tutaj podobny temat, ale najwidoczniej spadł z rowerka. Chodzi o to mianowicie, że mam dosyć rzadko spotykany fetysz. Kręci mnie tycie i tuczenie, lecz nie jak to zwykle ma miejsce partnerki ale mnie. W związku z tym poszukuje kobiety, której nie przeszkadza to, że facet ma zdecydowanie większe BMI niż to przyjęte w normach i dalszy przyrost jej nie przeszkadza, a nawet go oczekuje.
 10. kws44

  Jestem grubasem

  No i elegancko.
 11. kws44

  Jestem grubasem

  I tutaj się mylisz.
 12. kws44

  Jestem grubasem

  Wiesz co, lubię taki beztroski tryb życia i brak presji. Żeby było zabawnie kiedyś byłem dosyć wysportowany lecz to nie dla mnie. Wolę poleżeć i zjeść pizzę niż bez sensu biegać w kółko. Dodatkowo uważam otyłe ciało za atrakcyjne, więc świadomość następnych kilogramów tylko powiększa mój apetyt. Kondycję jeszcze jakaś tam mam, choć schody nie należą do moich sprzymierzeńców
 13. kws44

  Jestem grubasem

  I ja zadecydowałem. Wiem, że podjąłem kontrowersyjna decyzję, ale jak pisałem wyżej- czuję się lepiej
 14. kws44

  Jestem grubasem

  Gdyby zdrowie było moim priorytetem nie wazylbym tyle i ile waze ; p
 15. kws44

  Jestem grubasem

  Dlaczego? Teraz jestem o wiele szczęśliwszy niż kiedy starałem się trzymać linie i forma.
×