Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

iceman

Zarejestrowani
 • Zawartość

  834
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

34 Excellent

Ostatnio na profilu byli

625 wyświetleń profilu
 1. Typowe podejście idealisty. Zapomniałeś całkowicie o pieniądzach. Ty naprawdę wierzysz, że ci w związkach, to mają taką siekanke jak w Twoich punktach? Serio wierzysz, że tych osób nie dotykają wypadki, choroby i cała masa innych problemów, bo są objęci jakimś ochronnym kloszem?
 2. iceman

  Fantazje mojego faceta

  Raczej sugerowanie się tym kto pisze do ciebie, a nie co ktoś pisze bym zarzucił jeśli już. Oby nie było znowu zniknięcia jak ostatnio i pokracznych tłumaczeń z jakiego powodu. Pracuj bo podatki trzeba płacić i coś jeść.
 3. iceman

  Fantazje mojego faceta

  I to się nazywają argumenty, bo autorzy nie dopisali w twojej książce co dalej Tak to jest jak ktoś się kreuje na podręcznikowy przykład jak powinien facet jawić się.
 4. iceman

  Fantazje mojego faceta

  Oczywiście można podjąć walkę i nawet wskazane aby ratować związek, ale jak nie ma czegoś w rodzaju przyjaźni, tolerancji i kompromisu między sobą to krew w piach i skazana misja na niepowodzenie już z góry.
 5. iceman

  Fantazje mojego faceta

  To już jest jak wybieranie mniejszego zła i ma miejsce w społeczeństwie.
 6. iceman

  Fantazje mojego faceta

  Bez urazy stary ale momentami brzmisz jak kaznodzieja z podręcznikiem pod pachą pełnym teorii na temat tego co ładnie by wyglądało nafaszerowane jakimiś branżowymi sloganami. Porzucić uczucie w imię jakby ofert liter instytucji legalizujących związki jakies. A sprawa jest bardzo prosta. Mianowicie dana para dogaduje się ze sobą idąc na kompromis, wspierając się wzajemnie gdy którejś ze stron powinie się noga, bawią się w sypialni jako że dopasowani do siebie i to wisi tak naprawdę na przyjaźni, a chemia miedzy nimi wskazanym dodatkiem i nie ma bata aby się nie pojawiła w takich sytuacjach . Później druga chemia ku przywiązaniu do siebie choćby z powodu dzieci i nie tylko. A ksiądz stawiający podpis pod legalnością tego czy jakaś państwowa instytucja to zaledwie świstek przydatny na wypadek wizyt w szpitalu gdyby jakiś organizm nie domagał chwilowo. Układ to natomiast to jest coś w rodzaju składania sobie wizyt i można się przy tym dobrze bawić razem. Jednak nie wiadomo czy można dobrze sobie życzyć. Oczywiście masz prawo do swojego zdania ale argumentując stosownie.
 7. iceman

  Fantazje mojego faceta

  Ten naniziany frazes o partnerstwie jest śmieszny bo jawi się jako jakiś układ. Już lepiej wypada dobre koleżenstwo z kobietą, a jeszcze lepiej przyjaźń bo ma elementy zaufania i poświęcenia sie.
 8. iceman

  Fantazje mojego faceta

  I niech mi ktoś powie, że udany sex nie jest aż tak istotny w związku to jébne śmiechem. Kobieta musi mieć czas dla siebie chociażby po to aby się zrobić. Czyli aby miała czas należy ją wyręczyć w pewnych obowiązkach. Proste i logiczne, bo jak się coś chce to trzeba dać coś od siebie.
×