Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

restoree

Zarejestrowani
 • Zawartość

  647
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

147 Excellent

Ostatnio na profilu byli

1457 wyświetleń profilu
 1. Mimo, że widziałem to z 10 lat temu, ten gość do dziś mnie rozpie,rdala. Choć i widać, że grubo weszło to co miało wejść.
 2. restoree

  Gogglebox Opole

  Ciekawe czy Kozidrakowa będzie
 3. restoree

  Przemysław masz pastę do zębów?

  Jednak to fakt, że facet zrobi wszystko, aby zaroochac tę, która mu się podoba, nawet nadstawi się innemu...
 4. restoree

  Przemysław masz pastę do zębów?

  Serio, tak Cię ciśnie po alko? Że nawet pszem wydaje Ci się atrakcyjny? Co ten alko robi z facetami - chciałoby się rzec... Z trochę "innej" perspektywy jakoś wyraźniej to widzę.
 5. restoree

  jechałem samochodem po kilku piwach

  To Ty pisałeś tu kiedyś pod nikiem "destryoed" czy coś podobnego?
 6. restoree

  Bezinteresowna pomoc czy ukryte powody?

  O to to. Chyba każdy to zauważył. Każdy kto z grubsza obserwuje te wojenki, rzecz jasna.
 7. restoree

  Bezinteresowna pomoc czy ukryte powody?

  Nie. Iskra normalnie gada z nimfa, tak jak z wieloma tutaj. To ty wiecznie wchodzisz w doopę bez wazeliny, swojej nowej "funfeli". I oczywiście nikt nie widzi, że robisz to TYLKO dlatego, aby mieć popleczniczkę w hejceniu nimfy. Wcześniej, przez kilka miechów, jechałas po poce jak po najgorszej i drwiłaś z niej ostro, przyznając rację wszystkim tym, których teraz zwiesz "incelami", "simpami" itd. Ona próbowała czasem z tobą gadać, ale ciepłym moczem zlewałaś wszystkie jej próby, widać, że za nią nie przepadałaś. Z resztą ona tez od starych, zazdrosnych sfrustrowanych "ku.rew" ci bezustannie cisnęła i twierdziła, że masz tu bandę swoich "sebixów" Mnie również zaliczyła do jednego z owej bandy Ale NAGLE zmieniłaś zdanie o niej o 180% jak zaczęły się te goownoburze z nimfą. Zabawne, jak obydwie zrobiłyście z gęby cholewę, aby tylko docisnąć nimfie. Wiadomo, że się nadal nie znosicie, bo za bardzo sobie jechałyście i za dużą róznice jednak w postrzeganiu świata prezentujecie, no ale bedzięcie udawać rozejm, aby pocisnąć N. Takie bajki to my, ale nie nam. Co ta zawiść i zazdrość o atencję robi z babskami, to ja nie....
 8. restoree

  Bezinteresowna pomoc czy ukryte powody?

  Ty serio tak ułomna, że to łykasz? I do znudzenia wałkujesz tę sytuację? Wiadomo o co tu chodzi, ale lepiej strugac id'iotę, nie? Przecież kilka razy przyznała się, że w dużej mierze z politowania to zrobiła. Z resztą co ma pisać, jak Przem okazał się psycholem i ma jej foty w posiadaniu? Na przestrzeni lat już niejedna nabrała się na dobrą minę do złej gry Przema (nawet Ela na początku). I nie były to ameby pokroju Agatki. Jak on chce to potrafi udawać znacznie normalniejszego niż jest. Może jest głupi, ale bardzo cwany.
 9. restoree

  Bezinteresowna pomoc czy ukryte powody?

  Nazwanie prostytutki dzi.wką to wyzwisko? Przecież to potoczne określenie jedynie. Twoja "psiapsi" chwaliła się dumnie na łamach forum, że jeszcze w kwietniu miała jakiś epizod prostytucyjny.
 10. restoree

  Bezinteresowna pomoc czy ukryte powody?

  Jak na 50-latke to posługujesz się bardzo młodzieżowym slangiem
 11. restoree

  Bezinteresowna pomoc czy ukryte powody?

  Boni, mniemam, że jednak bywała w stałych związkach, więc jeszcze ew. może wytykać komuś brak doświadczenia w tym aspekcie. Ale zabawne, że "staropanienstwo" wytyka ktoś, kto nigdy w związku nie był i SAM o tym informował na forum. Z deczka bekowe jednak i zalatuje hipokryzją.
 12. restoree

  Bezinteresowna pomoc czy ukryte powody?

  Ty masz "doświadczenie" każde - sponsoringowe, prostytucyjne - za wyjątkiem związkowego, więc po co zabierasz głos? Byłas w seks-układach JEDYNIE (do czego sama sie przyznałaś), miałaś epizody prostytucyjne i "klientów", spotykałaś się po hotelach (co tez opisywałaś) itd. w żadnym normalnym związku nie byłaś, nie mieszkałaś też z żadnym facetem, więc tez uja wiesz. Sponsoringowych schadzek nie da się przyrównać do normalnego związku, nie ośmieszaj się. A w wieku 38 to już dawno powinnaś mieć męża i dziecko Jeżeli już mówimy o standardach społecznych.
 13. restoree

  Bezinteresowna pomoc czy ukryte powody?

  Dla katola ortodoksa owszem - a takiego chyba szuka, czyż nie?
 14. Skończ już z ta paranoją evy, dziadku, bo pół forum z ciebie drze łacha.
×