Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bezrobotna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  463
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

41 Excellent

Ostatnio na profilu byli

4073 wyświetleń profilu
 1. Ok Z widzenia to mnie nie poznasz, na szczęście mieszkam w drugim końcu Polski. Już się nie odzywam.
 2. Wiem, że tak jest. U mnie w okolicy jest taka firma co zatrudnia samych alkoholików. Oni nie raz zapija i nie przychodzą przez parę dni, ale i tak zostają, bo nikt inny nie chciałby tam pracować.
 3. Ty masz jeszcze trudniej, bo ja to jeszcze z ludźmi bym pracowała, smartfon kupiłam, CV wysyłam do prac nawet co się ich bałam, co nie spełniam wymagań związanych z moim charakterem, usunęłam szkole policealna z CV. I dalej nic, albo brak odpowiedzi, albo że wybrali kogo innego, muszę chyba jeszcze poczekać. Może praca na czarno która wpisuje, nie pasuje. Piszę że sezonowa.
 4. Bezrobotna

  Proszę o odpowiedzi :)

  Ja bym się rozeszła. Jesteście różni, on się nie zmieni. On woli wieś, Ty miasto. Albo bym na początek wyjechała za pracą, może on przemyśli, a jak nie to może się to samo rozejdzie. Ale to ja bym tak zrobiła.
 5. Tylko u mnie według tego co wydajemy na rodzinę podzieliłam na żeby było na 1 osobę, oprócz internetu, prądu i telefonu. No i czasem większe wydatki to trzeba by było zostawić z poprzednich miesięcy to cześć rzeczy przeliczyłam ile to by było na miesiąc. 500 drewno 400zakupy 17 telefon 2 woda 25 szambo 200 prąd 50 internet 300 miesięczny 17 ubezpieczenie domu 30 nasiona na warzywa (reszta zebrana z poprzedniego roku) 1541 razem Ale to u mnie tak mniej więcej. Chyba ze o czymś zapomniałam i to tylko jeśli nie będzie nieprzewidzianych wydatków jak lekarz czy coś. I jak coś nie będzie kosztować więcej.
 6. Jeszcze zależy od rachunkow. Bo ja obliczyłam, że jakbym miała pracę niedaleko domu, lub w godzinach jazdy busów żeby nie płacić komuś za podwiezienie. Sadziłabym tak jak teraz swoje warzywa, przez to kupowała mniej, brała wodę że studni to dałabym radę. Ale te warzywa musiałyby urosnąć.
 7. To zrób prawo jazdy na samochód ciężarowy tam nic nie będzie przeszkadzać.
 8. Zależy gdzie mieszka i ile płaci za rachunki. Wynajem.
 9. Bezrobotna

  Czy warto oczekiwać czegoś od życia?

  Warto Tylko trzeba czasu. Nie można się poddawać. Mi też nie wychodzi. Ale myślę, że będzie dobrze.
 10. Bezrobotna

  Przegapienie życia

  Może nie przegapiłam, bo jeszcze czas. Ale przekładałam dużo rzeczy ze strachu, nawet drobnych i niektóre zrobiłam teraz. Dawno bym miała z głowy, bo nie było tak strasznie jak mi się wydawało. Szczególnie, że to normalne dla innych ludzi rzeczy. Załatwienia różne, zakupy i inne. Jeszcze mam trochę takich rzeczy. Pewnie jak się odważę to też będę miała myśli, że można było wcześniej. Ale namyśliłam, że muszę wszystko wiedzieć, na wszystkim się znać i nie pytać. Że źle wszystko będzie.
 11. Bezrobotna

  Sklep odświeża ogłoszenie o pracę

  Dziękuję za odpowiedzi, za bardzo to brałam do siebie. Pewnie rzeczywiście jest tak jak piszecie.
 12. Dlaczego tak jest że wysyłam CV do jakiegoś sklepu, większego lub mniejszego dostaje odpowiedz wysłaną automatycznie że wybrali innego kandydata i życzą znalezienia pracy czy jakoś tak ( nie wiem bo usunęłam te wiadomości), albo i nie ma odpowiedzi z tych mniejszych sklepów, a potem te ogłoszenia są odświeżane na drugi dzień lub wstawiane od nowa? Zrozumiałabym jakby wybrali kogoś innego lepszego, ale tak to wygląda jakbym była tylko jedyna chętną do pracy i była tak beznadziejna, że szukają dalej. Czy może szukają konkretnej osoby? Ale jest napisane, że bez doświadczenia. Nie rozumiem tego i dołuje mnie to.
 13. To jak juz skończyłaś technikum to znaczy że zdałaś egzamin zawodowy. Więc pracodawca powinien patrzeć na dyplom, a nie na świadectwo szkolne. Ten pracodawca był głupi.
 14. Jaki kierunek ma ta szkoła? Poleciłabym sklep, bo za dużo nie trzeba umieć tylko być śmiałym, ale ta 2 z matematyki to nie wiem czy dasz radę. Bo czasem możesz coś na kasie źle nacisnąć i trzeba wyliczyć coś z pamięci. Masz 5 z praktyk to albo dobrze to robiłaś, albo wtawili bo wstawili. 5 z w- f to jakaś praca fizyczna
 15. Bezrobotna

  Nie wychodzę z domu ogólnie.

  Żadnych
×