Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Bezrobotna

Zarejestrowani
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czy we wniosku o stypendium socjalne na studia trzeba pisać umowę zlecenie która jest prawie od miesiąca i jeszcze nie ma za nią dochodu? Jak się wpisuje to każą wpisać dochód za pełny miesiąc następujący po miesiacu rozpoczęcia uzyskiwania dochodu.
 2. Bezrobotna

  Pociągi

  Może za późno, ale komuś się przyda. Wyszukaj na stronie PKP swoje połączenie , tam będzie przycisk kup bilet . Można płacić blikiem. Ja kupuję np. dzień wcześniej . Przyjdzie na maila. Można wydrukować można z telefonu. Klasa 2 jest tańsza, chyba jest więcej miejsc w przedziałach . Napisane są 1 i 2 na wagonach. Miejsca foteli są oznakowane.
 3. Bezrobotna

  robicie ten spis

  Zrobiłam w maju
 4. Bezrobotna

  Staż a urlop

  Ja wypełniałam wniosek i dawałam pracodawcy, ale to trzeba zapytać w twoim urzędzie. Nie wiem czy może odmówić. Mi nie odmówiono terminu. Ja zgłaszałam tydzień wcześniej. Pracodawca powiedział tylko że nie chce abym brała wolnych dni na koniec stażu. Dostałam odpowiedź od razu od pracodawcy.
 5. Bezrobotna

  Praca - PUP

  Jeśli jesteś zarejestrowana musisz zadzwonić do PUP powiedzieć że jesteś zainteresowana ofertą i poprosić o skierowanie.
 6. Bezrobotna

  Szukanie pracy

  Głównie takie oferty są w mojej okolicy
 7. Bezrobotna

  Szukanie pracy

  Czy osoba nieśmiała może wysyłać CV do pracy w której są wymagania komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązania kontaktu ? Czy raczej zrezygnować z pracy z ludźmi? Jakie wady i zalety wymieniać na rozmowach do tych prac? Co odpowiadać jeśli pracodawca mówi że jestem osobą nieśmiała i nie wie czy poradzę sobie w tej pracy?
 8. Czy osoba nieśmiała może wysyłać CV do pracy w której są wymagania komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązania kontaktu ? Czy raczej zrezygnować z pracy z ludźmi? Jakie wady i zalety wymieniać na rozmowach do tych prac? Co odpowiadać jeśli pracodawca mówi że jestem osobą nieśmiała i nie wie czy poradzę sobie w tej pracy?
×