Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Domi1990

Zarejestrowani
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Ostatnio na profilu byli

917 wyświetleń profilu
 1. Domi1990

  KUPIŁAM MATURĘ

  No tak nie do końca spam. Jak pisałam dałam się oszukać niejeden raz. Ci ludzie są na rynku od lat i nigdy nie mieli problemów z prawem, ich klienci też nie. Ja sama dostałam się na studia dzięki ich pomocy. Proszę mnie nie oceniać, ja tylko zamieściłam post polecający ich i potwierdzić że nie każdy to oszusy.
 2. Witam, Wszyscy znamy ludzi, którzy oszukują i wyłudzają pieniądze poprzez oferowanie różnego rodzaju dyplomów i świadectw. Sama dałam się nabrać. Najpierw wydałam 800 zł na pseudo świadectwo maturalne, które gołym okiem było widać, że zostało po prostu wydrukowane w domu. Drugi raz zostałam oszukana na 1500 zł. Niby oferowali legalny wpis, ale on nigdy nie pojawił się. Kontaktowałam się z dziesiątkami ogłoszeń, które NIBY oferowały legalny dyplom, ale tak naprawdę wszyscy to oszuści, więc po prostu postanowiłam odpuścić. Po pewnym czasie koleżanka skontaktowała się ze mną, że nawiązała kontakt z osobą, która gwarantowała jej, że jest w stanie zorganizować świadecwto szkolne. Pisała z nią kilka dni, pytała szczegółowo o wszystkie procedury i co jak działa. Świadectwo odebrała osobiście w szkole, sama dyrektorka jej wręczyła dokument. Po tej historii poprosiłam koleżankę o kontakt do tych ludzi. Mówiłam, że jestem od konkretnej osoby, której zrobili świadecwto szkoły średniej, a ja potrzebuję maturę. Zaczęliśmy współpracę, byłam przerażona, bo chcieli bardzo dużo pieniędzy, ale jeśli koleżanka dostała to, co zamówiła, to zaryzykowałam. Podałam dane i czekałam niecały tydzień. Po tym czasie otrzymałam telefon z OKE, że zapraszają po duplikat matury. Zweryfikowałam wszystko online i widniały wszystkie przedmioty z wynikiem pozytywnym. Zapłaciłam w sumie 5000 zł. Była to dla mnie ogromna suma, ale było warto, bo w końcu znalazłam osobę, której można zaufać. Wszystko dzięki mojej koleżance. Jeśli chcecie kontakt do tej osoby, najelpiej szukać na Ogłaszamy24. Ogłoszenie ma grafikę w kolorach niebieskiego i fioletowego. Imię to Joanna Barbara.  Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą otrzymać legalne wykształcenie. To nie są oszuści jak inni. Mogę podać więcej szczegółów. W dodatku pomagają za darmo w odzyskiwaniu wyłudzonych pieniędzy. 
 3. Domi1990

  KUPIŁAM MATURĘ

  Witam, Wszyscy znamy ludzi, którzy oszukują i wyłudzają pieniądze poprzez oferowanie różnego rodzaju dyplomów i świadectw. Sama dałam się nabrać. Najpierw wydałam 800 zł na pseudo świadectwo maturalne, które gołym okiem było widać, że zostało po prostu wydrukowane w domu. Drugi raz zostałam oszukana na 1500 zł. Niby oferowali legalny wpis, ale on nigdy nie pojawił się. Kontaktowałam się z dziesiątkami ogłoszeń, które NIBY oferowały legalny dyplom, ale tak naprawdę wszyscy to oszuści, więc po prostu postanowiłam odpuścić. Po pewnym czasie koleżanka skontaktowała się ze mną, że nawiązała kontakt z osobą, która gwarantowała jej, że jest w stanie zorganizować świadecwto szkolne. Pisała z nią kilka dni, pytała szczegółowo o wszystkie procedury i co jak działa. Świadectwo odebrała osobiście w szkole, sama dyrektorka jej wręczyła dokument. Po tej historii poprosiłam koleżankę o kontakt do tych ludzi. Mówiłam, że jestem od konkretnej osoby, której zrobili świadecwto szkoły średniej, a ja potrzebuję maturę. Zaczęliśmy współpracę, byłam przerażona, bo chcieli bardzo dużo pieniędzy, ale jeśli koleżanka dostała to, co zamówiła, to zaryzykowałam. Podałam dane i czekałam niecały tydzień. Po tym czasie otrzymałam telefon z OKE, że zapraszają po duplikat matury. Zweryfikowałam wszystko online i widniały wszystkie przedmioty z wynikiem pozytywnym. Zapłaciłam w sumie 5000 zł. Była to dla mnie ogromna suma, ale było warto, bo w końcu znalazłam osobę, której można zaufać. Wszystko dzięki mojej koleżance. Jeśli chcecie kontakt do tej osoby, najelpiej szukać na Ogłaszamy24. Ogłoszenie ma grafikę w kolorach niebieskiego i fioletowego. Imię to Joanna Barbara.  Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą otrzymać legalne wykształcenie. To nie są oszuści jak inni. Mogę podać więcej szczegółów. W dodatku pomagają za darmo w odzyskiwaniu wyłudzonych pieniędzy. 
×