Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Domi1990

KUPIŁAM MATURĘ

Polecane posty

Witam,

Wszyscy znamy ludzi, którzy oszukują i wyłudzają pieniądze poprzez oferowanie różnego rodzaju dyplomów i świadectw. 

 

Sama dałam się nabrać. Najpierw wydałam 800 zł na pseudo świadectwo maturalne, które gołym okiem było widać, że zostało po prostu wydrukowane w domu.

 

Drugi raz zostałam oszukana na 1500 zł. Niby oferowali legalny wpis, ale on nigdy nie pojawił się.

 

Kontaktowałam się z dziesiątkami ogłoszeń, które NIBY oferowały legalny dyplom, ale tak naprawdę wszyscy to oszuści, więc po prostu postanowiłam odpuścić.

 

Po pewnym czasie koleżanka skontaktowała się ze mną, że nawiązała kontakt z osobą, która gwarantowała jej, że jest w stanie zorganizować świadecwto szkolne. Pisała z nią kilka dni, pytała szczegółowo o wszystkie procedury i co jak działa. Świadectwo odebrała osobiście w szkole, sama dyrektorka jej wręczyła dokument. 

 

Po tej historii poprosiłam koleżankę o kontakt do tych ludzi. Mówiłam, że jestem od konkretnej osoby, której zrobili świadecwto szkoły średniej, a ja potrzebuję maturę.

 

Zaczęliśmy współpracę, byłam przerażona, bo chcieli bardzo dużo pieniędzy, ale jeśli koleżanka dostała to, co zamówiła, to zaryzykowałam.

 

Podałam dane i czekałam niecały tydzień. Po tym czasie otrzymałam telefon z OKE, że zapraszają po duplikat matury. Zweryfikowałam wszystko online i widniały wszystkie przedmioty z wynikiem pozytywnym.

Zapłaciłam w sumie 5000 zł. Była to dla mnie ogromna suma, ale było warto, bo w końcu znalazłam osobę, której można zaufać. Wszystko dzięki mojej koleżance.

 

Jeśli chcecie kontakt do tej osoby, najelpiej szukać na Ogłaszamy24. Ogłoszenie ma grafikę w kolorach niebieskiego i fioletowego. Imię to Joanna Barbara. 

  

Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą otrzymać legalne wykształcenie. To nie są oszuści jak inni.

 

Mogę podać więcej szczegółów. W dodatku pomagają za darmo w odzyskiwaniu wyłudzonych pieniędzy. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce bez zaliczki świadectwo to tylko na marcinwojcik1970@tutanota.com  uczciwie, drogo ale uczciwie nie wyłudza zaliczek.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ

Dobre sobie autopromocyjna historyjka oszustki które śmierdzi na kilometr CKE robi fałszywki i do tego najlepsza rzecz duplikat świadectwa  wręcz osobiście dyrektorka może jeszcze w oficjalnej siedzibie w jej gabinecie przy ludziach i kawusi buhahhahah I jeszcze chwali się w internecie o tym że załatwia dokumenty na lewo żeby policja nie potrzebowała dowodów 

Mogę podać więcej szczegółów. W dodatku pomagają za darmo w odzyskiwaniu wyłudzonych pieniędzy. 

No proszę jacy samarytanie z nich ciekawe skąd mają możliwości policyjne i prokuratorskie może jeszcze zaglądają na konta bankowe bo mogą załatwić nakaz i przeglądają przelewy i sprawdzają bilingi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×