Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Mi to zawsze mama powtarzała, żębym zawsze się uśmiechała i była radosna bo wtedy inni ludzie mnie wtedy będą postrzegać - nie za taką zołzę tylko po prostu za taką radosną kobietkę ; )) myślę, że tutaj miała rację bo często jak idę sobie na spacer to ktoś stara się do mnie zagadać i nie ja zawsze muszę pierwsza otwierać buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mam 2 latków
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/178356/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-maseurodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracamy na ziemię halloo dziewczyny : ) bo po prostu akurat jeśli o mnie chodzi, żebym ja była cały czas w dobrym humorze to po prostu akurat muszę się codziennie uśmiechać i dodatkowo mocno pomagać mojej starszej babci - jej uśmiech dla mnie jest bezcenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaglądanie na stronę http://smieszynkatravel.com też poprawia humor. Fajnie jest poczytać o różnych przygodach podczas podróży dookoła świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądanie na takie wesołe stronę dla mnie działają w odwrotny sposób bo ja akurat wolę humor bardziej taki na żywo i taki sytuacyjny bo to jest dla mnie o wiele lepsze : ) wolę to wszystko na żywo przeżywać te takie pozytywne emocję i wibrację : ) największy humor mam właśnie jak nadchodzi weekend bo po prostu wtedy mogę leżeć do której chce : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet zawsze powtarza w każdy dzień sobota o tym każdy marzy hihi coś w tym musi być bo to sobota jest najlepszym dniem na odpoczynek : ) ja żebym była taka radosna i zadowolona to po prostu śmieję się z wszystkiego i no wiecie obracam wszystko na żart : ) jeśli ktoś mi mówi coś mówi lub krytykuje to ja to olewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że krytykę trzeba olewać a czasem przyjąć z pokorą. Fajnie być optymistą super sprawa. Ja każdego dnia tylko myślę o odpoczynku o tym co będę robiła po pracy czym się zajmę w weekend i tak się napędza cały tydzień:) Optymistyczne podejście to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak najważniejsze to nie przejmować się tym co po prostu inni powiedzą i akurat po prostu robić swoje to jest dobre powiedzenie : ) życie optymisty jest naprawdę proste bo wystarczy robić swoje i nie oglądać się za siebie hihi : ) ja tak robię i nie cofam się do przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani chcialam przedstawić Wam Wikusie.4 letnia usmiechnieta dziewczynka, pewnego letniego dnia zaczela utykac na lewą nóżke.Lawina badań, długa i męcząca droga od lekarza do lekarza nie dala konkretnego rozwiązania. Ze zdrowej dziewczynki Wikusia stała się w jednej chwili bardzo chora.W jednym czasie rozpoznano: Wade serca, tachykardie zatokowo, szmer wyrzutowy, skrzywienie kregoslupa piersiowego, łuszczycę krostkowa, przetoke przeduszna-lewa wymaga usuniecia operacyjnego i najgorsza- dysplazja nasadowo-przynasadowa-ubytki we wszystkich kosciach w obu nozkach . W Polsce lekarze rozkładają rece..nie wiedza czy to zbieg okolicznosci, ze chiroby 'wyszly'w tym samym czasie czy moze wszystko ze sobą jest powiazane.Jedynym ratunkiem i nadzieja jest dr Paley.Konsultacja może juz sie odbyc 14 kwietnia w Marsylii i ewentualne leczenie na Florydzie..Na koszt konsultacji uzbieralismy dzięki dobrym serduszkom na się pomaga. Koszty dojazdu również są bardzo wysokie.Na ten cel uruchomilismy publiczną charytatywną zrzutke.https://zrzutka.pl/zalatac-dziurawe-kosci-wik usi-koszty-zwiazane-z-wyjazdem-na-konsultacje-do-marsylii-fk uzx9 Jesli ktos chcialby więcej dowiedziec sie o bardzo dzielnej dziewczynce , zapraszam do komentowania badz na profilwww.facebook.com/pomocdlawikusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www forumdyskusyjne y0 pl W miejsce spacji wstaw kropki!  Serdecznie zapraszamy do ciekawych dyskusji i rozmów :D Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie żebym miał nie być optymista u mnie nawet nie wiem, co, by miało się stać albo dziać ja i tak zawsze znajdę wyjście optymistyczne nie mam czasu na, to by być pesymista! Życie jest za krótkie, żeby tak wszystkim się przejmować. Trzeba żyć chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze warto być optymistą, po co tracić czas na zamartwianie się wszystkim:) nasze życie zależy od punktu widzenia jaki przyjmiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zawsze jestem optymistką z tego powodu, że ja się śmieje ze wszystkiego : ) ale ostatnio zauważyłam sobie to jak jakieś moje koleżanki się ze mnie nadśmiechują gdzieś i nie jest to takie fajne uczucie bo akurat ja to widzę i mi się to nic a nic nie podoba z tego też się śmiać : P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same optymistki to Mi się podoba :D brunetki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim☺ a jednak można napisać coś pozytywnego☺ dziś znów obudziło mnie słońce, aż chce się coś zrobić. Po udanym weekendzie I odpoczynku cały tydzień przed nami, wiec bierz się do pracy. Żeby mieć siłę proponuje codziennie dawkę ruchu dla każdego, dotlenijmy się, czerpie z życia to co daje nam satysfakcję, co daje nam szczęście i dobre samopoczucie. Uśmiechaj cie się bezinteresownie do obcych ludzi, pomagaj cie, a będzie to wam zwrócone wielokrotnie☺ Wzszystkim życzę miłego dnia i tygodnia. Pozdrawiam serdecznie☺ zapraszam na mojego fun page na Facebooku https://www.facebook.com/pages/RUSZ-TY%C5%81EK/764262647023904?__nodl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1569
Na poprawę humoru zaprojektujcie sobie śmieszną koszulkę :D http://ideashirt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzę na tą stronę na fejsie i ją akurat ocenie cz ona jest taka pozytywna czy ona raczej taka pozytywna nie jest : )) jeśli chodzi o mnie to po prostu sprawa wygląda właśnie tak, że po prostu każdego dnia staram się zrobić jakiś dobry uczynek i po prostu to mnie bardzo podbudowuję i jakoś tak poprawia mój uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bycie pozytywną osobą jest mega fajną sprawą. Uwielbiam to gdy spotyka się uśmiechnięte osoby, które swoim uśmiechem wręcz zarażają. Wiadomo, że każdy ma jakieś problemy. Niestety nie ma możliwości, żeby ich nie mieć. Ale zawsze trzeba pozytywnie myśleć i widzieć pozytywne aspekty. Łatwiej wtedy jest nam radzić sobie z przeciwnościami. Trzeba się cieszyć rodziną, spotkaniami z przyjaciółmi, czy chociażby słońcem i miłym spacerem- nawet w zatłoczonym mieście się da. Gdy ma się przy sobie uśmiechniętych ludzi wszystko przychodzi nam łatwiej. Przyjemniej nam się pracuje. Milej spędza się każdą chwilę. A jeśli mam gorszy dzień to rozmowa z kimś bliskim naprawdę bardzo pomaga. A wyjście na siłownię i porządne zmęczenie albo bieganie? Nie ma możliwości, żeby nie było lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez nas optymistów świat by zginął. Dzięki tym że jestem optymistką moje życie staję się wesołe a nie takie smutne które nie raz widzę u moich znajomych którzy ciągle są pesymistami i nie da się im za grosz dać ducha optymizmu. Nienawidzę być smutna czy pesymistyczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj chęć na kieliszek wina przed snem. Ktoś ma podobnie? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chętnie napiłbym się piwa! ;) a tymczasem optymiści pomóżcie! apeluję do wszystkich pracujących! pomóżcie biednemu studentowi napisać pracę licencjacką i wypełnijcie krótką ankietę! zajmie wam ona dosłownie minutę! http://www.ankietaplus.pl/s/70719syw a no i dziękuję! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed snem jakoś nie lubię pić tego wina ale akurat wczoraj już miałam do obiadu i było jakby to powiedzieli - Włosi i Francuzi : wykwintnie hahah : ) no a teraz wam powiem, że jestem optymistką i zawsze stanowczo wyrażam moje myśli nie przejmuję się ludźmi ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe widzę, że nie jestem sama jako optymistka. :D hmm ja czasem lubię sobie wypić winko wieczorowa pora tak dla snu. Optymistką jest być fajnie nic mnie nie dręczy wiecznie się staram rozwiązywać pozytywnie sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×