Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Gość gość
To bardzo Ci zazdroszcze...ja obecnie przechodze bardzo trudny okres i sa takie dni, ze mam ochote z soba skonczyc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudne dni miną bo nigdy nie trwają wiecznie jak wszystko. :) może nie latam do kościoła , ale wierzę w Boga, Niebo i jedynie co mnie przeraża to piekło:D dlatego do myśli samobójczych mi bardzo daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoń do Darka - masaz.warszawa.pl - on pomoże porozmawia z Tobą. Powinien napisac sobie na drzwiach - gabinet psychoterapii i masażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem optymistką, wiele przykrych sytuacji mnie spotyka a ja zawsze staram się myśleć o miłych rzeczach, wyszukuje absurdy i sie z nich śmieje, mam dystans do wszystkiego, żartuję nagminnie, śmieję się bezustannie, ludzie mnie lubią, bardzo fajnie mi się żyło ostatnie pół roku, ale teraz moje drogie optymistki złapał mnie dół, jestem sama, zostałam zaproszona na imprezę gdzie sa same pary i ja, ta sytuacja mnie dobiła i mój optymizm zniknął ;-( Jak wziąć się w garść w takiej sytuacji, potrzebuję małej stymulacji, żeby znów zacząć się smiać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos predzej nie zabanglalo, dlatego ten TEST. SWIETNY TOPIC Optymisci...ladnie i pieknie... Czesto powtarzalam mezowi: Staraj sie widziec tyko te piekne strony zycia....... a teraz ON jest ciezko chory a ja nie mam odwagi powiedziec mu: LIFE IS GOOD:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimbla876
Ja też mam naturę optymistki :) Wystarczy mały promyk słońca, uśmiech dziecka, telefon od znajomego i zaraz chce mi się uśmiechnąć. A jak jest smutniejszy dzień, to zakopuję się pod kocyk, parzę sobie herbatkę, a na spodeczek nakładam konfitury ze Stovitu, takie jak mama kupowała, jak byłam mała, sięgam po ulubioną książkę i od razu mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cf.ly/4zSr tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szczęśliwe! Mi jest fajnie bo właśnie oglądam sobie autka, bo planuję kupić. Czy któraś z Was jeździ może Fiatem 500 ? Dla mnie to auto wygląda rewelacyjnie. Co o nim sądzicie? tutaj macie link do samochodu, który mnie interesuje http://niekrecone.pl/ogloszenia/5935?d=Fiat-500-wielkopolskie-2009-89000km-Hatchback-Diesel-22500PLN pozdrawiam zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dziś na lodowisku. 2h stania w kolejce do kasy i godzina jazdy w dzikim tłumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskom99
witajcie optymisci :) widzę,że wasz topik jest od 2004 czy to możliwe,a może i tak. Bardzo się cieszę, jeżeli mogę sie do was przyłączyc? i cieszy mnie to,że ktoś otworzył taki topik w dziesiejszych czasach potrzeba nam optymistów. rzucam na luz czy mogę tu z wami pobyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie serdecznie.Ja też jestem urodzoną optymistką. Chociaż ostatnio wiele się smuciłam i płakałam, a to z powodu przyjaciółki, która okazała się bardzo toksyczna. Najbardziej boli mnie to, żewykorzystała fakt, że jest dla mnie niezwykle ważna i naprawdę bardzo ją kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory piszę na tel i mi uciekło. Moja przyjaciółka mi naubliżała zupełnie bez powodu.Następnie miast nazwyklej przyznać się do winy i przeprosić to, w momencie, gdy jej powiedziałam, że zrobiła mi dużą przykrość to jeszcze mi zjadliwie dopowiedziała. Dopiero w momencie, gdy się rozpłakałam jakaś zadowolona powiedziała, że resetujemy to co było i że mnie przytuli. Wiecie co...ja ją jeszcze kocham, ale równocześnie zaczynam się bać jej okrutności, która to przychodzi jej nizwykle łatwo szczeg9lnie w stosunku do mnie. Dodam, że we wszystkim ją wspieram i pokazuję jsk bardzo jest dla mnie ważna. Dziewczyny podpowiedzcie mi jak mam z nią postępowsć, żeby mnie nie krzywdziła. Po którymś razie jej ataku na mnie już nachodziły mnie myśli, żeby zakończyć tę przyjaźn, ale i tak w końcu ulegam., bo pomimo żde zaczynam się jej bać, nie wyobrażam sobie mojego życia bez niej. P**drawiam ws

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazimierz kowal 1967
pięknie tuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie kręcą się tam gdzie są pieniądze ale mało kto posiada predyspozycje aby stać się figurą i zająć znaczącą rolę w tym biznesie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nieposłuszną optymistką! Matką, spełnioną panią domu która właśnie go urządza... Prowadzę blog: www. MartynaG.pl Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj chciałam się tylko podzielić, że jest ładna pogoda na zewnątrz i to jest zawsze bardzo pozytywnie nastrajające. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to od pewnego czasu właśnie staję się optymistką i to za sprawą właśnie tego tematu ale również przez to, że czytam książki o wierze w siebie : ) Tak faktycznie dzisiaj pogoda jest bardzo ładna i w dodatku miła sprawa ponieważ dostała czekoladki od rmf fm dzisiaj hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię czytać właśnie tego rodzaju posty ponieważ mam od razu uśmiech na twarzy. Nie lubię jakiś smutów czytać gdzie znowu jakiś rozpad związku czy rozstanie...Tutaj jest moim zdaniem pogodnie i taki mój sposób, żeby zacząć myśleć pozytywnie uśmiechać się zawsze szczerze i nie przejmować się tym co ktoś powie na nasz temat. Głowa do góry hasło dnia hihi ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×