Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Staram się każdego dnia być po prostu optymistką i po prostu jak wstanę to myślę w sposób dobry a dokładniej - o wstałam i jest nowy dzień, przeżyłam i nic mnie nie boli : ) To tutaj optymiści zawsze mają takie zdrowe podejście do życia. Bo co tracić czas właśnie na smutki ? Jak to się mówi wyrzuć smutki wyrzuć złości yj****.po całości Co daję oszczędzanie, na pewno przez to można zyskać bardzo dużo..więcej kasy znajduję się w portfelu i na pewno mniej kasy ubywa. Tehttp://finanseanny.blogx.pl/ i inne informację czyta tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za temat dziewczyny, Moje motto nigdy sie nie poddawaj :)!!! Co by w życiu sie nie działo :)! Każdy dzień niesie nowe możliwości :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki tak to prawda nigdy nie można się poddać i zawsze trzeba walczyć o najwyższe cele i stawki haa Jestem pozytywną osobą bo po prostu gdy wstaję nowy dzień to jak tak samo razem z nim wstaję i staram się od samego początku mieć dobry humor i nastrój Korzystając z okazji, zapraszam Was na bloga, gdzie każdy wielbiciel czterech kółek znajdzie dla siebie coś interesującego. http://www.zmotoryzowany.e-blogi.pl/ Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskom99
hallo optymisci :) co nowego u was ? u mnie pozytwne myslenie w dalszym ciagu :)szukam pracy,moze ktoś pomysli...to powodzenia .....a ja mam mysli pozytywne wiem o tym,że znajdę tą moją posadę.dla chcącego nie ma nic trudnego......choc mam szanse żeby siedziec sobie w domku i kasa jest,ale to nie o to chodzi.trzeba byc uczciwym wobec innych podatki niech idą na inne cele,a nie dla bezrobotnych,którzy są młodzi nie szukają pracy bo i po co panstwo im da,im sie nalezy. Trzeba mysleć cały czas pozytywnie a potem pójdzie z płatka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto rano wstaje Poranki już nie muszą być koszmarem. Tak naprawdę by czuć się wyspanymi potrzebujemy 6 godzin snu. Im dłuższy sen tym gorsze samopoczucie. Nastaw budzik godzinę wcześniej, a przed wstaniem porządnie rozciągnij mięśnie, tak jak zwierzęta przeciąga się po każdej drzemce. Nie wyleguj się w łóżku, wstań od razu i zajmij się czymś, zrób sobie kawę, przeglądnij prasę, zrób 10 przysiadów. Początkowo możesz czuć się wyczerpany, ale już po dwóch tygodniach zauważysz wzrost energii. Uśmiechnij się Nie masz do kogo się uśmiechać? Uśmiechnij się do sąsiada, psa, do sprzedawczyni, albo do lustra. Nie przejmuj się, że wyglądasz głupio. Uśmiechając się zmieniają się wyraz twarzy, rysy łagodnieją, buzia wydaje się młodsza. Przeczytaj kawał w internecie, spróbuj go zapamiętać by opowiedzieć go kolegom w pracy, niech innym też się poprawi humor. Włącz ulubioną piosenkę, śpiewaj w samochodzie, tańcz na ulicy. Rób to co sprawia ci przyjemność, nie blokuj ekspresji, wręcz przeciwnie dziel się pozytywną energią z ludźmi. Afirmacje Codziennie stań na 2 minuty przed lustrem i powtarzaj: „Dziś wszystko się uda, to bardzo dobry dzień dla mnie”. Zobaczysz jak wejdzie ci to w krew, nim się spostrzeżesz podświadomość zakoduje ten przekaz, a nawet trudne wyzwania przestaną wzbudzać strach. Korzystaj z wizualizacji. To najczęściej stosowana metoda przez światowej sławy sportowców i artystów przed występami. Wyobraź sobie siebie w ciągu dnia, jak wszystko ci się udaje jak z płatka, a ludzie są życzliwie do ciebie nastawieni. Uwierz w to, stań się tą myślą, a natychmiast zobaczysz rezultat. Rozejrzyj się Twój kolega kupił nowego Volkswagena, a twój stary Ford znów stanął na światłach? Przestań o tym myśleć! Nie myśl o tym czego nie masz. Podjedź do pracy taksówką, jeżeli chcesz nowe auto (jeżeli naprawdę jest ci potrzebne) zacznij więcej pracować, albo znajdź dodatkowe zajęcie, weź kredyt jeśli już musisz, ale nie dołuj się. Nie ma rzeczy, której i ty nie mógłbyś mieć. Masz tak wiele w tej chwili, może wcale nie potrzebujesz nowego samochodu, ciucha czy wczasów? Może masz inne potrzeby, wartości, każdy z nas jest inny. Skoro czytasz ten artykuł to znaczy, że masz świadomość i chęć zmiany, świetnie! Masz ku temu najlepsze predyspozycje. Nie zadręczaj się ubytkami, nikt nie jest idealny, ale to nie idealni ludzie podbijają świat, ale ci którzy wierzą w siebie! A więc uwierz, podziękuj za to co masz, spisz na kartce rzeczy, za które jesteś wdzięczny, zobaczysz jak jest ich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super temat i ja wam powiem, że też zawsze jestem uśmiechnięta. Po prostu wtedy mi jakoś dzień lepiej mija. Głównym powodem jest to, że po prostu mam pracę na czas nieokreślony i po prostu dobrze mi się tutaj w Polsce żyję. Mam chłopaka i razem z nim jestem bardzo szczęśliwa Dla wszystkich pasjonatów szybkiej jazdy na czterech kółkach http://motomichas.bloog.pl. Bądź rozważny na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem optymistką i to bardzo dużą ; ) Po prostu chodzi o to, żeby w życiu cieszyć się chwilą bo jakby nie patrzeć życie jest właśnie chwilą i po prostu warto mieć takich chwil jak najwięcej i lepiej jakby one były właśnie takie pozytywne hihi : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWW
ja kiedyś to takich osób nie należałam. Ale teraz z dnia na dzień staje sie coraz większa optymistką. A jeszcze bardziej przekonują mnie do tego takie artykuły http://optimisci.pl/dlaczego-optymisci-zyja-dluzej/ . Wiadomo że im bardziej jesteśmy pozytywnie nastawieni do świata tym wiecej pozytywnej Energi otrzymujemy. To jest w tym wszystkim najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo radosny temat i mi się to podoba bardzo. Trzeba po prostu robić dobre uczynki i po prostu no nie wiem może tez pomagać innym, żeby być cały czas w dobrym humorze bo przecież o to chodzi w życiu iż po co ma się tracić 60sekund na smutek jak można minutę się cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi dobrymi uczynkami to jest duża prawda bo po prostu tutaj chodzi o to, że trzeba pomagać jakoś innym i jeśli chodzi o mnie to idę czasem do babci i zapytam jej czy jej pomóc przy zakupach a może w domu przy odkurzaniu takie proste rzeczy a jak mogą cieszyć kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani optymiści aż serce się raduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby wiecej optymistów było na tym świecie :) ja kiedysbyłam wieeeczna optymistką :) wszystko bylo pod pryzmatem rozowych okularow. teraz jestem realistka, ale wszystko przyjmuje raczej na chłodno. co ma być to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik29
ale c*****a pogoda, aż się chce wziąć sznur i sie powiesić;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze bylam usmiechnieta.Wielu ludzi kojarzy mnie glownie z usmiechem i lekkim zakreceniem. Lubię ludzi lubie zmiany. Jakis czas mieszkalam zagranica poznalam artystow ktorzy maja fajne podejscie do zycia.Nie ogladam telewizji (nie mam tv) , nie czytam gazet, nawet nie wiem co sie dzieje nie interesuje mnie polityka-po co karmic tych ktorzy nas tylko przygnprzygnebiaja.Karmia sie nasza negatywna energia.Na szczescie zauwazam, ze wielu ludzi sie izoluje od chorego i smutnego systemu.Patrza na siebie.Robia co chca, realizuja sie. Od ok 2 lat robie rzeczy ktorych nie odwazylabym sie zrobic, rzeczy w ktorych wiekszosc ludzi nie wierzy, mowi "to nie ma sensu". No coz jednak ma! Jestem szczesliwa i to mnie motywuje do dzialania.Choc materialnie mam mniej niz inni, to doswiadczenia wzbogacily mnie o cos nowego Czego juz nikt mi nie zabierze.Znam prawde o tym swiecie i o ludziach ktorym zalezy tylko na naszym nieszczescie. MAM NADZIEJE ZE LUDZIE ZACZNA BUDZIC SIE Z TEGO SNU, BO CZLOWIEK KTORY SPI PRZECIEZ NIE POWIE "NIE". Badzcie szczesliwi. PEACE! :))) sorki za wszelkie błędy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No odwiedzę ten blog ale mam pytanie czy on jest taki bardziej optymistyczny ? Czy po prostu on jest jakiś taki bardziej negatywny. Bo sama nie wiem czy warto wchodzić. Ja to robię po prostu tak, żeby mieć lepszy humor iż każdego dnia jak wstanę powtarzam sobie to będzie dobry dzień i od razu mam uśmiech na ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uśmiech za uśmiech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim uśmiechem jest Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ichał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochać kogoś i być kochanym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nie ma nikogusko tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEstem zawsze uśmiechnięta bo mam po prostu dla kogo żyć. Z tego względu, że rok temu powiększyła mi się rodzina o naszą Aneczkę to jest po prostu bardzo dobrze i możemy tak w zupełności być tylko dla siebie mamy rodzinę taką z mężem jak to się mówi własną i ciasną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem niezdrową optymistką zawsze i wszędzie z tego właśnie powodu, że jak chyba zauważyliście to optymiści mają bardziej udane życie towarzyskie i po prostu jeszcze oni dłużej żyją i szczęśliwiej. Zawsze wyznaję taką zasadę, że po prostu jedną minutę smutku zawsze trzeba wypełnić jedną minutą właśnie szczęscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×