Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Donusia,,,,podpisuję się obiema rękoma pod tym co napisałaś. Jestem wieczną optymistką i wierzę, że nasze pozytywne myśli przyciągają wyłącznie dobre zdarzenia , że wizualizacje mają ogromną moc, że uśmiech poprawia samopoczucie i sprawia,że nasz dzień jest lepszy. Zawsze staram się myślec pozytywnie a ludzi, którzy są wiecznie niezadowoleni, wiecznie narzekają i ciągle patrzą na życie przez Czarne okulary staram się omijac z daleka. Pozdrawiam baaaaardzo optymistycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomejka
witajcie dziewczyny ;) ja zawsze byłam jestem i będe optymistką ;) nie interesuje mnie co inni myślą o mnie, co mówia gdy dowiedzą się czegoś więcej i wam tez radze sie nie przejmowac i byc kim chcecie ;) wazne zeby było przyjaznie i kolorowo bo zginiemy w tym ponurym i złym świecie ;) pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto rano wstaje Poranki już nie muszą być koszmarem. Tak naprawdę by czuć się wyspanymi potrzebujemy 6 godzin snu. Im dłuższy sen tym gorsze samopoczucie. Nastaw budzik godzinę wcześniej, a przed wstaniem porządnie rozciągnij mięśnie, tak jak zwierzęta przeciąga się po każdej drzemce. Nie wyleguj się w łóżku, wstań od razu i zajmij się czymś, zrób sobie kawę, przeglądnij prasę, zrób 10 przysiadów. Początkowo możesz czuć się wyczerpany, ale już po dwóch tygodniach zauważysz wzrost energii. Uśmiechnij się Nie masz do kogo się uśmiechać? Uśmiechnij się do sąsiada, psa, do sprzedawczyni, albo do lustra. Nie przejmuj się, że wyglądasz głupio. Uśmiechając się zmieniają się wyraz twarzy, rysy łagodnieją, buzia wydaje się młodsza. Przeczytaj kawał w internecie, spróbuj go zapamiętać by opowiedzieć go kolegom w pracy, niech innym też się poprawi humor. Włącz ulubioną piosenkę, śpiewaj w samochodzie, tańcz na ulicy. Rób to co sprawia ci przyjemność, nie blokuj ekspresji, wręcz przeciwnie dziel się pozytywną energią z ludźmi. Afirmacje Codziennie stań na 2 minuty przed lustrem i powtarzaj: „Dziś wszystko się uda, to bardzo dobry dzień dla mnie”. Zobaczysz jak wejdzie ci to w krew, nim się spostrzeżesz podświadomość zakoduje ten przekaz, a nawet trudne wyzwania przestaną wzbudzać strach. Korzystaj z wizualizacji. To najczęściej stosowana metoda przez światowej sławy sportowców i artystów przed występami. Wyobraź sobie siebie w ciągu dnia, jak wszystko ci się udaje jak z płatka, a ludzie są życzliwie do ciebie nastawieni. Uwierz w to, stań się tą myślą, a natychmiast zobaczysz rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też staram się być optymistką, chociaż nie zawsze mi to wychodzi...:( Jak mam problem to nie chowam głowy w piasek tylko rozwiązuje problemy małe jak i duże:) Miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc wesole kobietki! tez jestem optymistyczna, wiecznie usmiechnieta... lubie sie smiac, ludzie gadaja ze pewnie pale marihuane bo ciagle sie smieje. nikt mnie jeszcze nie widzial smutnej, gdy mam dola tez sie smieje bo nie lubie gadac o problemach, tych pytan co Ci jest itd... jestem taka...beztroska!! ale wieczorami czasem jest nie do zniesienia, chce mi sie plakac, czuje jakis bezsens w zyciu, czuje ze czegos mi brakuje... w sumie to zastanawialam sie z czego to wynika, ta radosc wsrod ludzi i smutek w domu. moj ojciec jest alkoholikiem, jak bylam mala byl wieczny strach w domu bo albo latal ze siekiera albo mowil ze wszystkich pozabija, chodzil z benzyna i zapalkami, ciagle klotnie i halasy. w domu horror na zewnatrz wolnosc, radosc!! Kochani zycie jest piekne, zyjemy tylko raz!!!! smiejmy sie, wybaczajmy, kochajmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałabym zaprosić do wzięcia udziału w konkursie. Wpisz na facebooku giftforsister i dowiedź się szczegółów ;) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pełna optymizmu i uśmiechu wracałam w zeszłym tygodniu od darka - z masażu - masaz.warszawa.pl -ale to wesoła gaduła, ale i pomilczy też jak trzeba... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo chciałabym nauczyć się patrzeć na swiat optymistycznie...ale...rano wstaje i nic mi się nie chce...kompletny dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majapo
Jestem tak zajarana życiem ze nie uwierzycie tak zajarana czego tez Wam życzę....! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKaa21
Hej! Jedyna metoda, która poprawia mi humor( nawet wtedy kiedy jest naprawdę źle ) to przeglądanie różnych serwisów z ciekawostkami związanymi z sexem. Na to zawsze mam ochotę. Działa za każdym razem:) Ostatnio odkryłam https://bzyku.com/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstaję zawsze prawą nogą ,idąc do łazienki pogwizduję i mówię sobie to jest ale świetny dzień,też spróbujcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_jest_zły
To ja o czymś innym: Mam najwspanialszego i najpiękniejszego konia na całym świecie! Jest dla mnie oparciem(jest wysoki, więc czyszcząc go czasem muszę wejśc na coś wyższego, opierając się o koński grzbiet), stara się mnie rozumiec(łapie takie słowa jak owies, marchew, obiad, jedzenie, głodny). Wspiera mnie(gdy ostatnio leciałam na łeb, na szyję, potykając się na łące, wsparłam się o niego by nie upaśc twarzą w trawę). Mogę na niego liczyc... wydatki oczywiście. Tak naprawdę odkąd go mam, nie pamiętam dnia bez wysiłku i obowiązków. Dnia bez gumiaków i widłów. Ale to nie szkodzi. Gdy przychodzi przytulając łeb, skubie człowieka z zaskoczenia za kołnierz nadchodząc nagle jak cień, nadstawia na powitanie nos do całusa, popisuje się przede mną zabawą, rży na powitanie - to niezastąpione. Nigdy mi się to nie znudzi! Konie potrafią byc wspaniałe, ale ten jest naprawdę wyjątkowy. Chyba nic tak nie uczy optymizmu, jak zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam myśleć pozytywnie, gdy w końcu udało mi się zorganizować swoje codzienne sprawy dzięki kalendarzom z www.dailyplanner.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ttp://odu.pl/2qgg tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na codzień jestem optymistką. Podchodzę do życia z pozytywnym nastawieniem. Lubie sie usmiechać. Wychodzę z założenia że lepiej się śmiać niz płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodyage.pl/aaab7e231d sprawdź wiek swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam optymistów:) Ja należę do tych wiecznie zadowolonych. Czasem coś wali się na głowę, ale prześpię się z tym i wstaję rano z nową nadzieją. Myślę, że to wiara w Boga napełnia mnie takim optymizmem. Powiem szczerze, ze teraz mam trudny okres, ale nadzieja sprawia, ze zawsze patrzę na życie z radością:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zalamany zycie mi sie wali , mam dlugi, dziewczyna mnie zostawila wszystko w d**e!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam do Was pytanie: ilu z Was ma lub mialo w zyciu naprawde powazne problemy, typu choroba lub smierc bliskiego czlonka rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, i czasem bywało naprawdę bardzo ciężko , ale gdyby nie moje pozytywne nastawienie byłoby jeszcze gorzej. Mój optymizm jest nieuleczalny , siedzi we mnie tak głęboko , że nawet jakbym chciała ponarzekać to gęba sama się śmieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×