Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

hejka... widzę ze dawno juz się tu nie odzywaliście Ja tylko pozdrawiam wszystkich i powiem,a raczej napisze wam ze u mnie jest Ok...zyje i jakoś powoli wszystko leci...buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dawno mnie tu nie było, ale okropnie zapracowana byłam... zresztą jestem nadal, ale dzisiaj święto, więc korzystam z chwili wypoczynku. Fredi - gratulacje serdeczne! Tylko żeby Ci sięteraz od tego długiego tytułu w głowie nie poprzewracało;) Czy wiecie, że praktycznie za tydzień WAKACJE!!? Pozdrawiam serdecznie, odzywajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej !!! Jestem, żyję, melduję się. Pogoda piękna, zapraszam wszystkich w góry. Jest fantastycznie :) Buziaki :) Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O super że ktoś jeszcze żyje :D Pozdawiam i po 🌻 Co u mnie? Chyba co raz lepiej :D Ktoś mam nie w ❤️ i ja tego Kogoś też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No i mamy wakacje! Kto się już urlopuje, tak jak ja? He, he, póki co to w czasie urlopowania mam remont w domu, czyli aktualnie jestem bez łazienki:) Jak dobrze mieć teściów piętro niżej...:D No a po remoncie to dopiero będę miała ładnie w domciu, mmmmm. Jak Wam mijają wakacje? Ładujcie się energią słoneczną i uśmiechajcie do wszystkich wokoło. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
Ten temat to cos dla mnie. Pozdrawiam serdecznie gospodarzy i wszystkich piszących. Postanowilam zawalczyć o wlasne szczescie. Od dzisiaj zaczynam. Moj pierwszy krok to poczytanie Waszych wpisow. :):):):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
czyżby optymistki-pozytywki porzucily ten pokoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
Czesc........................ że tak sobie powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
Mniemam ze wszystkie pozytywki korzystają z wakacji. Póki co podnosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
No wreszcie :) ktoś sie odezwał. Fredi Lubiln 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbym miał czytać apel poległych ;) To od jutra czytam, a kto się nie zgłosi otrzyma zaszczytny tytuł: \"poległego na polu optymistycznej chwały\" :D Miłej optymistycznej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
🌼 dla wielkich nieobecnych ktorzy stworzyli ten topik. Zawsze jak się tutaj wpiszę spotyka mnie cos miłego :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
w zwiazku z powyzszym wpisuje sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
POdniose, coby ktos zauwazyl i wylawial tonacy temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sę zaczynam najnormalniej bać ;) Dobrze że to kobiety na mnie sie rzucaja a nie np. Myrevin :O Ale ten coś z języczkiem wyskoczył :D ale krosty :O umyłbyś go raz na jakiś czas, bo Cię zadna kobieta nie będzie chiała ;) ag_ --> jaki tonący? On przecież jeszcze pływa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
no fakt pływa, a raczej go nosi, to w gore to w dol. Wydaje mi sie, ze nabral wody dlatego nie moze rozwinac predkosci nalezytej. Czas najwyzszy to zmienic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
medluję się na apelu wspomnianym przez Frediego..:) Fredi, a Ty nie wiesz nic o Królicy i Kiganie? Dlaczego się tutaj nie odzywają? Ja nadal jestem bez łazienki (niech żyją opieszali fachowcy!) i nadal cieszę się, że mam teściów:D A póki co, myślę o nadchodzących rodzinnych wczasach, mmmm Pozdrawiam wszystkich, jeszcze wakacyjnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nocnie :) Ziuna --> mam gg Królicy ale się do mnie nie odzywa :O już myśalłem, że może skasowali numer i przydzielili komuś innemu, ale nie wszystko jest po staremu, wysyłałem jej link do nas ale bez odpowiedzi. Co u Kigany? Nie wiem. Z Bababsztylkiem rozmawiałem na gg miesiac temu siedzi w UK, tzn. wg przedmiesiecznych informacji :) Ja od końca sierpnia zmieniam pracę na inną i jak mi się wydaje lepszą, ale nie mówie co żeby nie zapeszać ;) ag_ --> napisz coś o sobie, skąd jesteś co robisz :) Na ile... hmmm no tak na jakieś kilka- (czyt. kilkanaście) ;) wpisów (żart) :D Dla "pływajacych" ag_ --> 🌻 *valkiria* --> 🌻 Ziuna --> 🌻 a reszta niech żałuje, bo nie dostanie dopóty dopóki się nie pojawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
Czesc No moze na kilkanascie wpisow to zbyt duze wyzwanie :D Mieszkam w woj. kuj-pom, moj stan ducha.... tak jak w tresci pewnej pocztowki z wczasów "jest tak pieknie ze nie da sie tego opisac: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fredi-->😘 dzięki za kwiatuszka;) będę się pojawiac choćby codziennie, jak będziesz mnie tak rozpieszczac;) 🖐️ wszystkim obecnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
Wierze ze sie uda. Statek nie utonie :) Moze to troche bez sensu , ale proponuje temat do rozmowy. Na poczatek (skoro to topik pozytywny) "CO MILEGO MNIE DZISIAJ SPOTKALO?" Troche banalne, ale moze to sprowokuje dyskusje, wymiane mysli na tym uroczym kanale. Wiec zaczynamy :) Maz wyjechal, corka tez i mam chate sama dla siebie przez caly weekend :) Juz od lat nie bylam zupelnie sama dluzej niz kilka godzin, wiec łatwo chyba zrozumiec jaka mam frajde i nic milszego mnie dzisiaj nie mogło spotkac Slonecznie dla wszystkich optymistów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpieszczać hmm... Kobiet sie nie rozpieszcza ;) bo potem jak się taką \"rozpuści\" to chce więcej i więcej :D A po za tym to mnie już sąsiedzi ganiają za te 🌻 -y ;) ale co mi tam proszę ale tylko po jednym 🌻 *valkiria* --> która to Ty na tej "fotce" w profilu :D ? ag_ --> cieszysz się że męża nie ma :O dziwne, ale i tak nie zrozumiem kobiet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×