Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Gość ag_
dzien dobry .....ze tak powiem Valkiria 🖐️ Fredi 🖐️ Zdaje sie ze nikogo nie pominełam :D Fredi, Twoj kombinezon ma najlepszy z mozliwych kolorów. Zielony jest kolorem nadziei a nadzieja rodzi sile zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ag_ 🖐️ fredi 🖐️ czytający 🖐️ i inni 🖐️ :D Coś mi się wydaje, że tylko siła naszego optymizmu nie pozwala temu topikowi zniknąć w odmętach zapomnienia:D LUUUUUUUDDDZZZIIIIIIEEEEEEEEE!!!!!!!! Wpisujcie się:D Jeszcze tylko się pochwalę, że synio zaczął pierwszą klasę. Teraz to dopiero potrzebny mi bdzie optymizm...:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
Valkiria , Nie da sie ukryc ze optymizm w takim wypadku to podstawa. Pamietam te czasy gdy moja mala coreczka zaczynala szkole. Teraz jest tez w I kl ....ale liceum. Jak myslisz? starczy mi optymizmu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ag_ trzymam kciuki:D ale optymiści mają to do siebie że znajdą zawsze pozytywną stronę nawet jak jest kiepsko, nie? Czyli uszy do góry i eja! I przypomniał mi się dowcip : -czym się różni optymista od pesymisty? Gdy pesymista mówi: - Ten to już nigdy nie stanie... To optymista z uśmiechem odpowiada: - Ale za to jak pięknie zwisa:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
dzieki za dawke humoru :D (dobre) Tak teraz sobie przypomnialam radosci i smutki z okresu gdy mloda zaczynala szkole. Pragne Cie przestrzec,ze od teraz to pani wychowawczyni bedzie guru dla synka , nie Ty:D Acha i jeszcze jedno, pierwszoklasista ma to do siebie ze zaraz w pierwszych dniach szkoly (z racji uzyskania tytułu ucznia) uwaza że zjadł wszystkie rozumy na swiecie i mama na niczym sie nie zna :D a napewno wie mniej niz pani wychowawczyni ;) Valkiria miłego dnia :)🖐️ ps. Moja mloda jak poszla do gimnazjum to w pierwszych dniach prawie kazde zdanie zaczynalo sie mniej wiecej tak : "...jak chodzilam do podstawowki to ..." oczywiscie na kazdym kroku podkreslala ze gimnazjum to prestiz. Teraz to juz w ogole jest wazna...bo przeciez liceum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
wpisuje sie coby zle mysli odgonic 🖐️ Valkoria, Fredi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
Valkiria mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ag_ 🌻 Fredi 😘 zaglądający- czytający i niepiszący [zaproszenie wypisane pięknymi literami w celu zachęcenia do udzielania się na topiku] :P pisaaać coś paskudniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
optymiści... Jak tak dalej pójdzie to nasz topik zginie marnie utopiony w odmętach czasuuu:( A ja nie umiem pływać:O Brać zadki w troki i gadać mi tu coś! Na przykład jaka u Was pogoda i jak sobie radzicie jak pogoda robi wszystko, żeby było źle? Bo ja to włączam sobie Rammsteina : \"Du hast\" i robię generalne porządki:P A przy tej muzyce się piekielnie szybko sprząta :) Buźka😘 I spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
Jak przystalo na rasowa optymistke nie wierze ze temat utonie;):D Mysle ze jeszcze wyplyniemy na szerokie wody. Jako pierwsza skladam raport pogodowy : przepiekna pogoda, energia mnie rozpiera i dzisiaj nie potrzebuje "doładowania" w postaci energetycznych kawałkow. Ale zapamietam ze gdyby cos...to Rammstein na wszelkie zlo pomoze. No chyba ze nie, w takim razie poslucham K. Sienkiewicza "przewrocilo sie niech lezy.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
mam :D zlapalam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóźniłam się deczko:) ale skoro miało być \"po kwiatku\" to myślę, że mi też się dostanie:D dzięki Fredi 😘 U mnie noc chłodna nieco, ale ponieważ upojna to się aż tak chłodu nie odczuwa:P Buziaki wszystkim optymistom i optymistkom 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
raport pogodowy prosze 🖐️ u mnie b/z czyli pogoda wyśmienita pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w całej lubelszczyźnie pogoda znakomita :) wiem, bo pół dziś zwiedziłem więc w tej drugiej mniejszej ;) połowie nie mogło być dziś gorzej :D Nawet zaszalałem i kupiłem przepiękne podgrzybki :) , bo nie miałem czasu na samodzielne zbieranie :O i na dodatek słabo znam się na tych wszystkich grzybach. Tak, ja wiem że wszystkie grzyby są jadalne, a niektóre to raz w życiu :D Pa i po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Długo mnie nie było, widzę że się topik troszkę rozruszał.. I bardzo dobrze! A ja po wczasach jestem. W przepięknej Grecji byłam, słoneczka dużo nałapałam (czyli energii pozytywnej). A od poniedziałku do pracy trzeba wracać.. Ale cieszę się, bo mi fachowcy wreszcie łazienkę skończyli robić. Wczoraj pierwsza kąpiel w nowej kabince była, mmmm. Fredi, przyznaj się, jako kto teraz pracujesz? Listonoszowanie nie było ciekawsze? Pozdrowienia dla wszyskich uczestników tego forum. Cieszę się, że jakieś mamy na to forum zawitały, bo wcześniej byłam tu chyba jedyna mamuśka... (chociaz i tak jestem chyba wyjątkiem wśród optymistów z tego forum, bo mam dzieci dwoje :) ) Cieszmy się ładną słoneczną pogodą, bo już niedługo mogą szarugi jesienne się zacząć... Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
Pogoda bez zmiam (i ta ducha też). Mysle ze nalezy narobic zapasów na zimowe wieczory. Łapię greckie klimaty od Ziuni, te z lubelszczyzny tez się przydadza dołaczam moje i w jesienno zimowe wieczory gdy zajdzie potrzeba wykorzystam je ;) Ziunia ja również się cieszę z faktu, że status mamy na tym forum ,nie jest wyjątkiem. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
tak tradycyjnie 🌼 dla kazdego i pozdrowionka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
🖐️ lece lapac promyki slonca. Biziaki. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ależ nas końcówka września darzy ładną pogodą:) Łapcie słoneczko, póki jest... Pozdrowienia dla wszystkich optymistów i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna opty
mistka sie zgłasza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag_
🖐️ jako optymistka, mam caly czas nadzieje ze na tym topiku, nawiąże się jakaś rozmowa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×