Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Królica

Optymiści-tutaj

Polecane posty

Gość gość
A ja nie mam piwa :( ... Powiedział by pesymista. Ja mówię: Mam koniak i saturator !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze gadasz "gościu". Optymiści zawsze mają w życiu lepiej! Po co się przejmować czymś co nie istnieje a piwko czy winko wiadoma sprawa na noc jest najlepsze lepiej się spi ma się twardy sen a nawet zdrowy sen tylko bez przesady. oby było nas więcej jako optymistek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się to podoba, że optymiści tutaj rosną w siłę właśnie w tym ciekawym temacie ; )) jeśli chodzi o mnie to bardzo się dzisiaj cieszę z tego właśnie powodu iż sobie już dzisiaj zakończyłam zjazd i po prostu no wiecie następny dopiero będę miała na zaocznych za 2 tygodnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki grunt to jest się cieszyć właśnie z małych rzeczy : ) a później jakieś takie szukać większe i później jeszcze największe - oczywiście to żart..Dziewczyny korzystajcie z życia i zawsze bądźcie uśmiechnięte przecież uśmiechnięta i pogodna kobieta zawsze lepiej wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kobietki umiemy się z takich rzeczy cieszyć jak mało kto ; ) jeśli chodzi o mnie to ja się teraz nawet z tego cieszę iż pada śnieg bo po prostu mogę jeszcze dalej nie wychodzić z domu i nikt mi nie będzie zarzucał tego iż cały dzień w domu siedzę i nic nie robię ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak nie źle jak nawet z tego śnieżku się cieszysz ; ) bo akurat w każdej chwili widzisz zalety przecież..Jeśli o mnie chodzi to ja teraz jestem bardzo wesoła bo po prostu akurat no wiecie sprawa się przedstawia w taki sposób iż po prostu nadchodzą święta i ta fajna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieg też może byc jak nie było go na Boże, narodzenie tak mam na Wielkanoc aż się miło robi lubi śnieg wręcz uwielbiam :) Super atmosfera właśnie się tworzy na nasze piękne święta. Wesołych świąt kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam fajną stronę z filmami online, dostępne są same najnowsze produkcje :) Filmów jest trochę mało, obejrzałam już większość ale na pewno dodadzą niedługo nowe :) www.darmowefilmyonline.c0.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za długa wiadomość ta na górze..? nie chce mi się tego czytać, zdecydowanie lepiej dziewczyno jak powiesz po prostu co robisz by być uśmiechniętą ; ) jeśli chodzi o mnie to ja jak wstaję to właśnie już po przebudzeniu sobie mówię coś takiego ale to będzie cudowny dzień bo wstałam i mnie nic nie boli hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj marze o winku wisniowym pyszne tylko mniej procentowe tak gora 4 procent oj bym sie rozkoszowala kazdym lykiem slodkie pyszne oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też marze o słodkim, różowym winku =) Tylko na razie moje inne marzenie mi to uniemozliwia - mój półroczny książe =)) Ale jakoś mi nawet nie smutno - na wino będzie jeszcze na pewno kupa czasu i okazji =)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie wszyscy optymiści! Polecam popularną stronkę do odtwarzania filmów i nie tylko http://allplayer.programyzobacz.pl a potem lampkę dobrego winka lub aromatycznej herbatki ewentualnie kawki i filmowy seansik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winko się marzy no bardzo fajnie : ) chyba mnie właśnie namówiliście do tego żebym się jakoś tak napiła tego winka bo ostatnio nawet nie pamiętam kiedy je piłam..Jeśli chodzi o mnie to właśnie taka sprawa się ma, że jak już się obudzę to myślę pozytywnie i jestem mega happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winko spoko, ale nie ma to jak whisky ;) taki drink z colą i limonką super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka optymistka to ja mam 31 latek kończę studia, kocham i jestem kochana i mam ... jak każdy masę problemów, złamałam nogę, z kasą ciężko ale powtarzam sobie, że musi być lepiej walczę o siebie o swoje życie i nie poddaję się bo życie jest dżunglą i musimy w niej przetrwać, pozdrowionka :-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na konferencję na temat "Zdrowia Intymnego Kobiet", 20-21 czerwca Hotel Hilton w Warszawie. To niepowtarzalna okazja, żeby dowiedzieć się więcej o swoim ciele, posiąść wiedzę jak dojść szybko do siebie po ciąży, oraz ZROBIĆ COŚ DLA SIEBIE! http://odpasawdol.org/konferencja/ facebook.com/odpasawdol.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawe porady :) Dzięki wielkie ;) Sądzę, że bez wątpienia przydadzą mi się te informacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej ciężko będzie mi w tej materii doradzić. Nie mam w tym za bardzo doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam za bardzo doświadczenia w tej materii. Dlatego też ciężko będzie mi coś sensownie doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale nieszczególnie się na tym znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×