Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SheYoung

Jaki rozmiar stópki będzie miała ok1,5 roczna dzidzia??

Polecane posty

Chciałabym kupić buciki dla swojej dzidzi, ale nieco większe, zeby starczyły na kilka miesięcy. Tylko nie wiem jaki nr, jak dużą stópkębędzie miała takok 1,5roczna dzidzia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja niunia
moja niunia jak miała 19 m-cy miała rozmiar 21 (takie sandałki kupiłam na lato) teraz na dniach kupiłam buty na jesień, i licze , że może starcza i na wiosnę - numer 23. Wszystko zależy od tego jak dziecko jest duże, moja ogólnie jest wysoka, stópki tez ma niczego sobie, najlepiej kup na kredkę:-)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka ma prawie 20 miesięcy i nosi buciki o numerze 20. Ale one są na nią za duże. Tu nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdab
Moja córeczka ma 20 miesięcy i nosi rozmiar 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn ma 15 miesięcy i nosi rozmiar 22,są ciut za duże,ale on ogólnie ma dużą stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przykładzie swojego dziecka powiem, że nie warto kupować butów na zapas i generalnie warto wszystkie buty mierzyć. Nasz synek ma 10,5 miesiąca.. Stopa (długość) rozmiar 18. I co z tego? W połowie października miał 17,5.. kupiliśmy super zimowe buciki Elefanten, idealne dla malucha, który będzie uczył się chodzić.. wzięliśmy 18.. więc zapas jeszcze był(tym bardziej, ze oni dają też zapas). But wchodził jakoś.. Niby buty na szerokość M IV.. teraz stópka mu troszeńkę się wydłużyła.. dorósł do rozmiaru 18, ale buta nie dało się włożyć!!! Za wąski. Oddaliśmy buciki. Myślałam, by kupić większe.. w sklepie mierzyliśmy 19.. (chociaż na długość za duże).. i co? Włożył nogę, ale próbowałam włożyć palec między jego stopę u góry, a but.. i było na ścisk. Więc nie kupiliśmy. Przecież nie dam maleńskiej stopy do buta 20. Co ciekawe.. mierzyliśmy półbuty tej samej firmy rozmiar 18 tęgość M III i wszedł bez problemu!! Więc nie tylko długość stopy się liczy, ale i tęgość.. i czasem nóżka może się do buta nie zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn w tym wieku mial 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buty przede wszystkim trzeba mierzyć. Ja synkowi chciałam kupić kapcie, ma 10 miesięcy w tesco, fajne takie bucikowate, mierze rozmiar 6-12, i oho nawet pół nogi nie wchodzi, potem 12-18 też nie wlazły... Dobrze, że mierzyłam nie kupiłam :P Mój ma obecnie rozmiar 21, więc co będzie za 8 miesięcy... dziecko dziecku nie równe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6-12 i 12-18 to rozmiar na tzw miesiące :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój podostawał wiele takich właśnie dla niechodzących dzieci... i chociaż na długośc były dobre lub za duże, to nie szło włożyc nogi.. za wysokie podbicie, za szeroka stopa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa_998
moja córcia od wiosny ma 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21-22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj wyrasta w tej chwili z rozmiaru 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×