Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Czarnota :) Dawno cię nie było !!! Gdzie ty się podziewałaś kobito ????!!!! No i ja też wszystkie meile, które ci przesyłałam, dostawałam zwrotne - ty masz tą skrzynkę od dawna napchaną !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnota, wszelki duch...gdzies Ty była jak Cie nie było;-) nie zapomniałyśmy, jak możesz:-D🌼 dla Ciebie Wiecie co znajomi tez powiedzieli, ze gdyby to nie była starsza osoba...ale ktos mi powiedział, że to moze dlatego mnie sie tak stało, bo gdybym ja znalazla zrobiłabym tak samo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym tez zabrac glos w dyskusji dotyczacej facetów poznanych na forum czy czacie..kiedys wam juz o tym pisałam. Ja mam chyba szczescie, bo poznaje samych milych, wrazliwych, mmadrych, inteligentnych, itd. Z jednym utrzymuje kontakt juz od trzech lat, niedawno poznałam jeszcze innego, publicznie powiem - Vat mu na nick, a innych jeszcze na innym topiku przyjaznym dla ludzi. wiec ja nie narzekam. ale moze to dlatego mam to szczescie, ze szukam raczej głebokich, hm, wiezi a serce mam zajete, nie wiem na czym to polega, naprawde. w kazdym razie jeszcze sie nie sparzylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane kobitki ! Z przykrością was zawiadamiam że muszę opuścić topik bo praca mnie ( ta zmora) molestuje !!! Ale wrócę póxniej do was jeszcze ;) 🌻 [ usta] Już mnie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, rano tłok, a teraz tylko echo echo echo echo słychać:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnota, to pracy masz tak dużo, że nie zaglądałaś... a my tu tęskniłyśmy. ja też nie mogę żadnym maili do Ciebie wysłać, zwroty dostaję, że skrzynka zapchana. daria, hanka, to miłej pracy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnota, to pracy masz tak dużo, że nie zaglądałaś... a my tu tęskniłyśmy. ja też nie mogę żadnym maili do Ciebie wysłać, zwroty dostaję, że skrzynka zapchana. daria, hanka, to miłej pracy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, czyli jeno my sie ostalysmy??? ja to nie mam nic do roboty ostatnio, ale taka juz mam prace, albo jest jej tyle ze nie wiem w co rece najpierw wlozyc, albo siedze i nie wiem co ze soba zrobic z nudow:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, ja mam dokładnie tak samo - teraz np. nic kompletnie nie robię, a jak jest jakieś zlecenie, terminy gonią, siedzenie po nocach... brrr.... jak ja tego nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, mam jeszcze pytanie co do Twojej osóbki :) w której klasie jesteś i co zamierzasz dalej robisz, masz już jakieś plany odnośnie kierunku studiów, pracy itd.? mój brat jest w klasie maturalnej i chce studiować informatykę. jak sprawy potoczą się tą drogą, to będę miała w rodzinie dwóch informatyków o tym samym imieniu (brat i przyszły mąż) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, co robic? tak juz jest...a poza tym ja nie wszedzie mam dostep do netu, to wyobraz sobie jak sie czuje gdy nie mam nic do roboty i netu niet??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! o mnie to nikt już nie pamieta :( no wkońcu nie robie pysznych obiadków i deserów , nie rozbawiam was dowcipami itp....mcie racje. Siedze w domu bo mam złamana noge brrrr okropne przeżycie jak dla mnie i nie zyze nikomu. Moze do Świąt mi zdejmą gips ...oby:) ...i jak kupie prezent na Mikołaja jak??? chyba musze coś sama zrobić, zdolna nie jestem ale moze jakiś obrazek namaluje albo co. Pozdrawiam. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta, bo jak cie wymaluje to zarza drugi gips Ci zaloza ... na glowe...jak to nie pamieta, no jak????? masz cos ze skrzynka chyba bo mi maile do ciebie slane wracaja:-( co sie Tobie stało, biedaku:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie:) Jak tam samopoczucie? Widzę, że humor dopisuje. Oby tak dalej:) Pozdrowionka for all:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, typowe.... majesta, toż ja się dziwiłam, że tak rzadko teraz bywasz, nie wiem w końcu, czy masz powód, żeby tego kompa sprzedawać, czy nie ;) a gdzie kózka tak skakała, że gips musieli założyć. współczuję, bo domyślam się, że przyjemne i wygodne to to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magiczna🖐️ szmanskie pozdrowienia:-D Majesta, dlaje, mow co z Tobą??? mozna jakos pomoc? może Cie wirtualnie pod gipsem podrapać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magiczna :) szam, co do tej historii z kasą, to miałaś mega szczęście. mnie by się to pewnie nie udało. widocznie aż tak dobrą aurę roztaczasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, nie wiem, co ja tam roztaczam, aurę mam białą... ale widzisz, wcale mi to nie pomaga w domu. wczoraj nie tylko ze na Zuzie wsiadłam (jak zwykle za ostro) to sie jeszcze z moim P. pokłociłam, mało tego jestem na niego zła, nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam no pasowało by mnie podrapać bo niekiedy to mnie szlag trafia. A na lodowisku byłam i tak sie załatwiłam niestety, no ktoś musiał i padło na mnie. A mozliwe ze mam skrzynke zapchaną , musze porządki zrobić w niej bo najwyższy czas. Tak Justa powód jest!! Tylko nie wiem bo póki co komputer stoi, sieć działa więc jeszcze nie dam wwam spokoju tak szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majesta, no to gratuluję i 3mam kciuki, żeby wszystko się pomyślnie ułożyło :) ja też lubię na lodowisko chodzić, jeszcze się nie wywaliłam nigdy tak na maxa, mimo, że początkująca jestem ;) wolę się wywalić na kogoś, zawsze to bardziej miękko ;) chociaż może wariacko wygląda, jak wjeżdżam na ludzi :) w tym roku jeszcze nie byłam na lodowisku, bo jakoś tak dziwnie mi iść, jak śniegu nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majesta , a jak ty to zrobiłaś i w którym miejscy złamałaś ? ja miałam złamaną 5 lat temu , w drugi dzień świąt :) złamałam idąc po chodniku - po prostu krzywo postawiłam stopę , no i poszedł staw skokowy pamiętam że jak Ada ( wtedy dwuletnia ) zobaczyła gips na mojej nodze to stwierdziła , że to śnieg :) a wyobraźcie sobie jak się świetnie bawiłam w sylwestra o kulach chodząc :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już skrzynkę oczyściłam - więc czekam na wszystkie maile :) Majesta- strasznie mi przykro, ale z drugiej strony przynajmniej siedzisz w cieplutkim domku ;) Szam - ale przygoda, Ty to masz szczęście Rzeczywiście pracy mam tyle, że już cgyba nie wiem jak się nazywam, a jeszcze do tego Zuzia i mój mąż się pochorowali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka mi się łyżwa wykrzywiła bo były o numer zaduze niestety i jakis kretyn wjechał we mnie i mi się nogi rozjechały i zawadziłam o jego noge i jakoś się zakręciłam. To już miesiąc i moze niedługo ściagną mi...a jescze okoliczności nie sa sprzyjające mojemu złamaniu ale to już inna sprawa. Justa no mam nadzieje ze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jdjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu gffdddddddddddddddddddddddddddddddddddd rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr e3333333333333333333333333333333333333333333333 eeeeeeeeeeeeeeee 3e45r6o;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; p09876555555555555555555555555666666666666666666666666666 767788888888888iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 7y642333333333333333333333333333 77ukoi9iuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhj gyg4ree43vvbbbbvmkmjhffgk ponieważ w głowie mi chuczy i nie jestem w stanie nic sensownego skonstruować , napisał do was mój synio myślę , że to co napisał ma głęboki sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, a, to syncio, to dobrze, bo już myślałam, że masz coś tego ;) bardzo kreatywne, muszę przyznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×