Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

czyzby do cna wypalil sie w nas duch walki;-) ? zazwyczaj o tej porze az sie roiło do postów, a dziś.....? Miłego dnia i tygodnia życzę!:-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, i jak tam po weekendzie i zabawach andrzejkowych? ja odpoczęłam trochę w domku u mamusi, a na andrzejki wybrałam się z kumpelą na piwo. rozmowa w piątek poszła mi tak średnio. ja po prostu nie potrafię się nie denerwować na rozmowach kwalifikacyjnych, choćby nie wiem jak sobie tłumaczyła, że nie mam się denerwować. no i chciałabym mieć gadane... bo ja milczek jestem, a to nie ejst najlepszy sposób na zareklamowanie się. wolałabym napisać tym paniom esej o sobie niż rozmawiać ;) uśka, mój brat jest w wieku Twojej siostry ;) Karina, hm... nie wiem, czy się cieszyć z Waszego zejścia czy nie, no ale to już Ty powinnaś wiedzieć ;) dawiej nie byłam zwolenniczką wchodzenia 2 razy do tej samej rzeki, ale teraz uważam, że dla prawdziwej miłości trzeba zrobić wyjątek. 3mam kciuki. Margot :) z prezentami to i ja mam problemy, tzn. pomysłów mam mnóstwo, ale wszystkie wydają mi się takie jakieś oklepane... :( chyba za mało kreatywna jestem. szam, co zawieszamy, jakie zawieszamy, no way :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, ja tez nie lubie rozmów kwalifikacyjnych, ta ciagła konieczność sprzedawania się, te wymuszone uśmiechy, te powtarzające sie pytania, ten brak oryginalność i ich wymyślaniu... pamietam, że w pewnym momencie byłam tym już tak zmęczona, że miałam dość. tym bardzije, że gdy masz rwazenie ze dałas z siebie wszystko a oni nie dzwonia. a gdy sie tych romzów odbedzie kilkanascie, zaczynasz watpic w siebie i swoje umiejetności. niedługo potrzebny bedzie terapeuta dla tych którzy przechodza przez sito wszystkowiedzacych ludziów przeprowadzajacych romowy:-( a co do prezentów, to jeszcze nie zaczęlam myśle, jedynie dla Zuzi mamy pomysł, bo marzy o rolkach, fakt, tanie to nie bedzie, bo dobre z zestawem ochraniaczy kosztuja ponad 400 zł, choć wiem ze to na lata:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, no i koniecznie psycholog dla bezrobotnych. bo jak ktoś ma pracę i szuka nowej, to jeszcze pół biedy. ale tacy, co nie mają żadnej, to po kilku miesiącach są wykończeni psychicznie :( co do prezentów, to dla brata mam już pomysł, przyda mu się nagrywarka. dla mamy też coś się wymyśli. ale gorzej dla mojego Skarbu. muszę go chyba pilnie poobserwować ;) ja się pytam, gdzie są wszyscy??? gdzie Wy się podziewacie? Proszę się tu ładnie zameldować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, to już przesada, jak możecie??? szam, widzisz i nie grzmisz? ;) nie ma Was, to trudno, sama zacznę... Daria, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, samych szczęśliwych dni, dużo uśmiechu i radości, spełnienia marzeń 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry juz w domku jestem, wlasnie spalaszowalam sniadanko, wyszorowalam sie po podrózy pod prysznicem i moge juz z wami rozmawiac jednak tylko przez 45 min gdyz ide przygotowac sobie wszystko na jutrzejsze imprezki a moje obslugiwanie no a potem do pracy moje andrzejki znacie - bylam w pracy i bylo sympatycznie, 50 osob na zabawie a ja sama na recepcji, bawili sie do 4 nad ranem wiec poszlam spac o 5 gdy peresonel sobie poszedl i o 8 bylam juz na nogach podroz jak zwykle meczaca i za dluga (qcze gdybym miala samochod 2h i jestem w domku ) teraz psychicznie szykuje sie na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa dzieki za karteczke, na szczescie jeszcze nigdy tak nie wygladalam w poniedzialek rano serwuje pyszne ciasto piernikowe z jablkami i orzechami do tego kto co pije i jak pije uciekam bo jeszcze glowe mam mokra a za chwile wychodze jutro nie wiem czy zagladne tu moze przed praca czyli ok 15 naprawde nie wiem napewno jestem w srode - choc co dzis jest pewnego? pozdrawiam i macie wszystko zjesc co do okruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ostatnio wstajemy z miśkiem o tak fantastycznych godzinach,że nawet poniedziałek nie wyprowadzi mnie z równowagi:) ani koniec kolejnego miesiąca justa dzięki za kartkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, a kto u Ciebie ma imieniny czy urodziny? coś kojarzę, że tata, ale nie wiem, czy dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, a kto u Ciebie ma imieniny czy urodziny? coś kojarzę, że tata, ale nie wiem, czy dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, nowa stronka jest :) miło, że w końcu się pokazałyście. cośmi kafe szwankuje dzisiaj, wysyłać się nie chce. Hanka, a o której wstajecie? ja to nawet w weekend wyspać się nie mogę, bo sama budzę się niemal jakbym szła do pracy albo ktoś mnie budzi. maryś, mmm... co za pyszności, to by mi humor poprawiło... próbuję podjąć postanowienie, by do Świąt nie jeść nic słodkiego, ale czy mi się uda? mam słabą wolę, a słodycze to moja największa słabość, więc nie wiem, czy mi się uda - to przeszło 3 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa - kofana ! - dzięki !!! to już 32 !!!:( Ja niedługo zwalniam się z pracy , bo nie mogę wyrobić!!! W andrzejki szalałam do 6 rano !!! wczoraj miałam urodziny ( no bo w poniedziałek nie bardzo pasowało żeby wyprawić więc wyprawiałam wczoraj ) - a teraz ZDYCHAM !!!! POMOCY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria, wow, no to ładnie imprezowałaś :) pić dużo wody - no i trzeba było wypić, zanim poszłaś spać nad ranem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa >> melduję się na stanowisku :) Daria 🌻 🌻 🌻, sprawdź pocztę. a potem uciekaj do domku pod kocyk i leniuchuj :) i pij dużo... a najlepiej to klina... :P ja też wstaję poźno ostatnio, ale w nocy b długo siedzę. jakoś lepiej mi się w nocy pracuje, bo nikt mi nie marudzi co chwila że to zrób, tam jedź itp. jak się pracuje głównie w domu, to należy zrobić sobie biuro na strychu, z wyciszanymi ścianami i zamykane na klucz, klamka pod prądem... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa w weekend możemy sie przespać w ciągu dnia po pół godziny;) a normalnie to idziemy spać 18-19 a wstajemy o 3-4 nad ranem. Próbowałam przestawić,ale jest w tym względzie nienauczalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka :) Hanka, to ciekawie masz... takie nietypowe godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyzwyczaiłam się,w końcu jesteśmy już jakiś czas razem;) zmykam narazie popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka no to wychodzi na to że ja czasami idę spać jak ty właśnie wstajesz... :) Daria uciekła już chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeszcze nie uciekłam - ale teraz już się zwalniam i uciekam bo i tak śpię na biurku. A co do picia - to wypiłam chyba morze wody i nadal mnie suszy:( Papatki do jutra kochane !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich pustek dawno tu nie było... Magda35, do nas to już nie zajrzysz, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jamniczka - mam nadzieję, że z tym dyndaniem na płocie to była tylko podpucha i że będziesz dyndać u nas :) nikogo nie ma, a co, sama do siebie se pogadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa >> no ja jestem ale gdzie reszta ferajny to naprawdę nie wiem... :( kaca wszyscy leczą czyco? :D nie mogę za dużo gadać bo piszę ważną rzecz... nie pisalaś nic o nowym mieszkanku, jak wam się mieszka? czy to osobne mieszkanie, czy znowu z jakąś wredną babą :P ? ja bym już tak strasznie chciała skończyć tą pracę mag, bo wtedy zacznę szukać sobie jakiejś jeszcze pracy, dodatkowej albo całkiem nowej i jak będe zarabiać troszkę więcej to damy radę sobie wynająć mieszkanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka, mieszka nam się o niebo lepiej, bo mamy ciepło i możemy się myć ;) wprawdzie też z babą, ale nie okazuje na razie zbytniej wredności, kuchnię mamy osobną, łazienkę wspólną. marzy mi się całkiem osobne mieszkanko, bez użerania się z kimkolwiek, ale wiadomo, że to koszty :( mam nadzieję, że Wam też uda się niedługo wspólnie zamieszkać. a dużo Ci jeszcze tej magisterki zostało do napisania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie dużo.... takie dopieszczanie ale mam już serdecznie dość tego... :( też mam nadzieję... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Dzieci opowiem Wam jak powstał pierwszy człowiek... - Wolelibyśmy żeby pani opowiedziała jak powstał trzeci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Wy jesteście takie, że Was nie ma, to ja sobie idę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×