Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

marteczka, tak mi się skojarzyło, że siedzisz przed kompem i masz dzieci - stąd moje pytanie. słyszałam, że w czasie ciąży kobieta może siedzieć przed kompem max. 2-4h dziennie. czy to prawda i czy tego przestrzagałaś? bo tak się zastanawiam na przyszłość (daleką), pracodawca chyba musi wtedy zmienić obowiązki, ale jak je zmienić, jeśli praca wymaga tego siedzenia? przez pół dnia pracować przed kompem, a resztę nic nie robić? pisać na papierze, a później przepisywać? ;) to przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja NIENAWIDZE tabelek, tfu, tfu, tfu😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡 ufffffffffffffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wpadam na chwilkę bo od piątku jestem zarobiona na maksa............ padam na ryjek ..........nawet nie mam czasu poczytać o czym to rozmawiałyście. Może pod koniec dnia wpadnę jak się trochę obrobie. 👄👄👄 W czwartek mnie wogóle nie było bo się działo źle ze mną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa, ja nie siedziałam zbyt długo przed kompem, ale przyznam ze nikt mi nie mówił, ze nie trzeba:-o Ayla, czesc, widze ze dzis dzień na powroty starych klikaczy (byle sie nie obrazić;-)), Majesta była i Czarnota, Madzia wczoraj, teraz Ty... Co u Ciebie, czyzby Twój krostwaty, niemyty gnom Ci dokuczał???:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayla - co się z Tobą działo, że było aż tak źle??? Szam - mam taki sam problem - u mnie w tym roku Wigilia, ale nawet jeszcze o tym nie nyślałam, nie mam czasu, może w przyszłym tygodniu pomyślę. Ale jak znajdziesz jakiś fajny przepis to bardzo proszę się nim podzielić ;) Czekam na maile!!!!! - Skrzynka już opróżniona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa - ja się starałam ograniczać (częściej chodziłam do kuchni, do toalety, więcej ślęczałam nad papierkami...) Bardzo się starałam coś sobie wynaleźć, przynajmniej w pierwszych 3 miesiącach - było trudno , ale udawało się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam do was w przerwie na śniadanko :) majesta Ty brzydalu - jak to nikty nie myślał o tobie ?????? ZARAZ LANIE DOSTANIESZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiesz co jeden + jest w tym że złamałaś nogę - teraz częściej będziesz z nami :D Ayla A co ci się stało biedaku ? Chora jesteś czy co????? szam A czym ty się tak faszerujesz ? Jakie tabletki??? A krostowaty gnom to mi dokucza ( w pracy) cholera jedna zwana szefem! Obrazki z Mikołajem były fajowe - dzięki :D malutka Dzięki za zdjęcie - wysłałam swoje jak obiecałam. Na razie tyle - później znowu wpadnę ( jak ten złośliwy trol się czym innym zajmie ). Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziewczyny🌻👄;) Pozdrawiam serdecznie ale mam zapiete nawet czasu za bardzo nie mam zeby kompa właczyc,ale ta chwilke zeby sie przywitac z tak wspaniałymi Kobietkami zawsze znajde :):):) Robie teraz obiadek dla wszystkich wiec zapraszam,bedzie piers z indyka nadziewana serem i poledwica-do tego ziemniaczki z sosem zurawinowym-i sałatka ze smietanka albo mizeria co kto woli...jeszcze ze 30 minut i gotowe..Moze byc jeszcze tarta marchew z selerem tez pycha tylko na słodko... Zapraszam.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnota, musiałabym Ci przesłać maile z ostatniego... tygodnia? od kiedy Cię właściwie nie było? a nie wiem, czy skrzynka to wytrzyma ;) daria, nie tabletek, tylko tabelek :D szam, współczuję, a co z nimi robisz, ja nie lubię tabelek w excelu i skanowanych tabelek - te to tragedia. ayla, no wreszcie się pojawiasz, a co się stało, że tak źle było? lekkiej pracy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam dokuczył mi potwór dzisiaj maksymalnie Golum jeden, prawie mnie do szału dzisiaj doprowadził z samego rana Czarna w czwartek jak jechałam do pracy to strasznie się źle poczyłam w metrze, wysiadłam i walczyłam żeby nie zemdleć:(, ... To było okropne bo ludzie przechodzili obok mnie obojętnie a ja się wiłam z bólu na ławce:( (zaczęły mi się te trudne dni w miesiącu) nigdy tego tak nie przechdziłam, wreszcie poprosiłam faceta żeby mi pomógł, ....... pobiegł tam do kanciapki policji i po jakimś czsie przyszedł do mnie sanitariusz z karetki......... położył na ławce a później poszedł jacyś ludzie się zaczeli interesopwać jakaś kobieta ze mną rozmawiała nawet nie pamiętam jak wyglądała, została ze mną do końca czyli do momentu jak mnie zabrała karetka bo akurat w tym samym czasie jakiś chłopak złamał nogę w metrze i po niego przyjechali, zabrali mnie przy okazji do szpitala, dali kroplówkę rozkurczową. Mój tygrysek po mnie przyjechał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcuuuuuuuuuuuu
u uuuuu uuu ]uuuuu uuu uuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
uuuuuuu iuuuuuuu uuuuuu uuuu uu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziewczyny🌻👄;) Pozdrawiam serdecznie ale mam zapiete nawet czasu za bardzo nie mam zeby kompa właczyc,ale ta chwilke zeby sie przywitac z tak wspaniałymi Kobietkami zawsze znajde :):):) Robie teraz obiadek dla wszystkich wiec zapraszam,bedzie piers z indyka nadziewana serem i poledwica-do tego ziemniaczki z sosem zurawinowym-i sałatka ze smietanka albo mizeria co kto woli...jeszcze ze 30 minut i gotowe..Moze byc jeszcze tarta marchew z selerem tez pycha tylko na słodko... Zapraszam.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, Daria, ja sie faszeruje tylko gdy trzeba, jak zaczyna mnie chwytac grypa czy inne wirusowo, to ja sie zmieniam w KillBill i biore tabcin, a on zabija zarazki na śmierć;-) a poza tym Bodymaxa zżeram:-D, hihihi, ja pisałam że nienawidzę TABELEK, to takie stwory co je musze tworzyc w wordzie, rech rech rech. Cholera jedna zwana szefem, hihihihihi, no nie mogę:-D a moj szef daleko i rzadko go widuje,ale mily dla mnie - na razie:-) Czarnota, co dolega Twojej Rodzince?? ale masz chyba nie wesolo, Zuzia i mąż chorzy, toż to oberwania rak mozna dostac;-) słuchaj, dziewczyny wypisuja przepisy na topiku o przepisach, ale ja juz jakies wygrzebalam to Ci zaraz przesle:-) marteczka, Twój synek wysłał właśnie list do Marsjan, niezły szyfr;-) Nadworny Kucharz, nasz Robaczek z kuchni wychylił swój kubraczek do stołu gestem chce zapraszać ze nas obiadkiem chce ugaszczać 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal :D- no nie takiego chłopa w domu miec to jakiś skarb, zeby takie pyszności gotował..... Qurcze ale twojej żonce to dobrze :)ja mam nadzieję że jak będę miała tego męza to będzie mi przynajmniej pomagał nawet nie mażę o takich obiadkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczucia, Ayla, ja miałam podobną przygode latem, ale udało mi sie do jakiejś szkoły doczłapac i tam były panie w sekretariacie i one wezwały pogotowie. Czy ktos patrzyl jak mnie na noszach niesli, nie wiem, bo z bólu nic nie widziałąm, a mnie zaatakowała potworna migrena:-( koszmar jakis, mówię Wam. Nawet nie miałam siły sie śmiać, gdy panie w sekretariacie pytały czy mają zadzwonić po ...tatę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam - Robaczku - co za obiad, po prostu pycha!!!!!!!!!!!!!!!! Daria mam nadzieję, że ten gnom zaraz się od Ciebie odczepi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę nie opowiadać o jedzeniu,bo ślinotoku dostanę;) ale ja już zaraz zmykam do domciu ja narazie komp spakowałam w domu,bo mój Tomcio natura myśliwego i zabawki nie interesują,za to bardzo interesują moje rzeczy:D aha,misiek stanął na nogi w niedzielę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robalek, hej :) czarnota, sama tego chciałaś, inwazja maili na Twoją skrzynkę ;) ayla, ale miałaś przejścia, współczuję... tak to jest, że jak człowiek naprawdę cierpi, to nie ma kto pomóc... to dzisiaj to trudno rozpoznać, z jakiego powodu ktoś cierpi, czasami lepiej nie pomagać... jeśli wiesz, co mam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania!!!! GRATULACJE!!! Uściskaj Misiaczka od nas, dzielny chłopak, ten nasz Tomek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani moi ❤️ witam tych co byli i pilnowali (wiecie kto :) ) 👄 tych co dawno nie byli ale są nareszcie >> marteczka, magda, Ayla, Czarnotka... ❤️ i oczywiście wszystkich nowych!!! ❤️ dla was, malutka, magiczna, mandgagora... wszystkie na m? :) mi też przysyłajcie fotki... Szam to naprawdę super z tymi pieniędzmi... musialaś się straaaaaaaasznie cieszyć i z pieniędzy i z tego że są tacy ludzie na tym świecie... mnie czasami dziwi nieuczciwość niektórych... gdy na przykład nie zwróca uwagi kasjerce że się pomyliła na ich korzyść itp. mi kiedyś chciała wydać do 100 zamiast do 50. od razu powiedziałam przecież to jakieś 5-10% jej zarobków i musiała by to oddać! albo znaleziony portfel... no chyba że był by to portfel jakiejś gruuuubej ryby to bym może nie oddała... Ayla moja siostra ma takie bóle podczas okresu, że tylko leży i ryczy i nic jej nie pomaga, chodzi do lekarzy i nic. wczoraj zażyła daw ibupromy, nospę i jeszcze coś tam rozkurczowe i dalej ją bolało. dopiero jakiś ketanal (ketanol?) pomogł ale to silny i szkodliwy lek. no i co robić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:),o Jam jesteś z terenu-zostawiłam na DDA cuś a z tym okresem tak samo miałam,ale po urodzeniu mi przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie słuchajcie, polewam szampana, za zdrowie tych co sie odnależli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A,. chałturkę przedświąteczną se w terenie namotałam ;) czyste kurestwo dziennikarskie, więc nawet nie pod wlasnym nazwiskiem :D ale co tam, w końcu forum w ostatnich dniach dośc dobitnie poinformowalo mnie, kim w rzeczywistości jestem, hi, hi... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!! Hanka No to masz powód do dumy - silny chłop w domu !!! :D szam Sorry - tabelek!:D - ale wiesz już wzrok nie ten ;) Ayla Nie martw się - może ci minie po ciąży i porodzie. Ja też tak kiedyś miałam - po ścianach chodziłam a teraz spokój, nic ... i dobrze - przynajmniej jeden problem mam z głowy. A swoją drogą to my kobitki jesteśmy bardzo, ale to bardzo poszkodowane przez los - faceci też powinni mieć miesiączkę i KONIEC !!! Robal Teraz z obiadem ? - jak ja przed chwilą skonsumowałam \"zaległe\" śniadanie??? No ale i tak zjem takie pyszności ! Najwyżej będę miała brzochol jak balon ! :) czarnota Gnom za diabła nie chce się dziś odczepić - co chwilę czegoś \"namiętnie pragnie\";) ale jeszcze trochę i odpocznę od niego bo w piątek MAM WOLNE !!!!!!! uśka Z tym ketanolem to uważajcie - jest rzeczywiście bardzo silny - ja kiedyś dostałam takiego \"skrętu karku\" (zawiało mnie i nie mogłam wogóle ruszać szyją) no i brałam ten ketanol chyba ze 4 dni ale tak sobie rozstroiłam żołądek, że przez tydzień później na niego \"umierałam\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihih...no nie ...moge....hihihi...faceci....hihi...miesiaczke....hihi...to by .....dzieci...wogole ....hihihihih...nie bylo......hihihihi:-D jamniczku, hep,, alez jak najbardziej, wypije...hihihi,,, dlaczego tak sie na mnie dziwnie patrzy.,.....hihihi...ten..........kalendarz,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×