Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Uśka - właśnie doszły - dzięki wielkie , Ada będzie zachwycona :) herbatka już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIIICIEEE! ;) gdzie reszta?? pewnie zajęci bardzo poniedziałkowo... a Darii to już nie ma od ho ho rok zamyka czy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ślicznotki;)🌻ja prosze cos do picia nie koniecznie ciepłe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam wekendas miniony zleciał???MOze byłyscie na nartkach gdzies ???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczku - herbatka gorąca dla Ciebie weekend minął bez większych atrakcji no pozmywałam , nastawiłam pranie i myślałam , że chwilę przed kompem odpocznę ale słyszę , że moje maleństwo już nie śpi :) faktycznie , a gdzie jest Daria ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ganiają dzieci na czworaka za balonkiem :) taki zwykły balonik a tyle radości :) a ja sobie popijam kawkę i buszuję po allegro nie wiem po co ... chyba nie jest dobrze ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uska
a ja uciekam narazie 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam ,Szam ,Hanka , Justa , Daria , Hubka , Ayla , Majesta , Robal , i Cała Rezta Ludziów - gdzie Wy jesteście ? ( bo Mery wiem gdzie jest - Mery , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj:D:D:D puff,puff,objawiam się;) koniec roku,bilanse,potwierdzenia sald,atrakcyjny styczeń;) A w sobotę byłam w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim moja herbatka prawie dopita ale za raz idę po następną oj jakie piękne słonko u mnie wyszło wczoraj wieczorem ulewa a dziś proszę świeci jak oszalałe tak na przyszlość proszę nie krzyczeć przed 10 rano bo ja jeszcze śpię i chce się obudzić naturalnie mój weekend minął bardzo pracowicie ale teraz to ja dopiero zacznę pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RATUNKU śnieg sypie u mnie strasznie intensywnie od 2 godzin już co to będzie ? co to będzie? zasypie mnie i na 9 piętrze chyba jak ja do sklepu wyskoczę ? RATUNKU ćześć anka - to może kawke , albo herbatkę podać ? o i mam jeszcze paluszki :D - mam głupawkę , hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........
........... ........... ........ ....... .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............................
............................ .......................... .............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka - wychylam głowę spod sterty papierzysk :) na chwilkę tylko... u mnie bez zmian, praca wre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka mnie chyba głupawka ostatnia trochę przeszła. To zamiast herbatki może jakiś uspokajacz,melisa czy coś?:D U mnie też sypie,jak tak dalej to nie wyjadę z tego lasu po 15;) Heloł wsie,Justa,Jarek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Justa {cześć] Witam Jerry mnie też już trochę przeszła głupawka , bo przeleciałam odkurzaczem całe mieszkanko ale nochal swędzi dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jerryyy jak ja cię tu dawno nie widziałam co tam u ciebie w nowym roku? marteczka z której strony swędzi? z lewej - miłość z prawej - gość na środku - złość a jak caly no to coś dobrego u was pada? hehe a u mnie sloneczko i nareszcie choć trochę asfaltu widać wczoraj gadałam z koleżanką i jadę do łagowa na łykend - hurraaaa spokojny dyżurek będzie więc przyjdzie mi wkuwać gografię na egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie wy jezdeście? ja tu chcę babką z porzeczkami czerwonymi częstować i swieżą kawusia a tu takie pustki sama zjem :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę babkę , ja ! a skąd się czerwone porzeczki o tej porze roku bierze ? a pewnie mrożone , chyba oprócz głupawki , tępawka wystąpiła :) a kawusi to taki duuuży kubas poproszę - da się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A śnieg sypie,sypie,sypie.... Na rakietach do domu:D:D:D Kawy nie,herbatkę poproszę i Coś,ciacho jakieś. Uparcie pracuję nad utyciem;) A tak w ogóle to niedługo do domciu,urrra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiedziałam że wyjmę babkę z pieca i wszyscy poczują ten zapcha marteczko porzeczki czerwone z kompotu sie bierze szczególnie jeśli sok się wypiło dzień wcześniej hanka to trza jakiegoś przystoojniaka zatrudnić do odgarniania śniegu niech robi w samych dżinsach hmm a ty sobie chociaż poogladasz bo przeciez musisz sprawdzić jak sobie daję rade no to ja jeszcze z pół godzinki wam pomarudzę i znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - z kompotu Ty popatrz na kompot bym nie wpadła :D głupawka - tępawka hihihihihihihi...:D :D :D :D :D nie wiem co mi jest a ten nos to cały swędzi to coś miłego ? chmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaaaaaaaaaaaaadammmmmmmm bach i leżę marteczko no kompocik jak nic ( ale nie z maku) ja jestem tak zakręcona że pamietam tylko to ze miałam coś zrobić ale nie wiem czy wkońcu to zrobiłam ehh idę sobie na ludzi popatrzeć pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skusił mnie zapach tej babeczki ;) marteczka, dawaj tu trochę tej głupawki, ja muszę stres odreagować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :) ja jak zwykle póznym popołudniem czy wieczorem jak kto woli. od rana sie ucze bo jutro mam egzamin i chyba nic sie nie nauczyłam. Juz dzisiaj ubrałam czapke :) bez porównania ciepło.Miłego wieczorku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×