Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

witam, zalatanam okrutnie. a dziś jeszcze zimniej, chyba przymarznę do klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej - jesteście ? ale się wyskakałam z dziećmi , aż mię zadyszka wzięła teraz jedno poszło spać a drugie rozrabia jak może trudno a ja sobie oglądam zdjęcia z sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ledwo co weszłam i pogubiłam się bo nie pamiętam na której stronce ja skończyłam a tu widzę ze gnacie jak na złamanie karku no to mi się podoba to ja stawiam kawę ze śmietanką cukrem, cappuccino, herbatkę z dodatkami , ee serniczek już zjedzony więc dziś bedzie..... na co macie ochotę? ide czytać no was ocy wiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) 🖐️ Robal >> bardzo dziękuję 🌻 ;) a tu masz coś specjalnie dla ciebie w zamian za tamten link :P tylko się nie obraź i włącz głośniki http://ad.f.funnyjunk.com/z/947X3579963 strasznie głupie ale śmieszne :O U mnie -9 i o żadnym deszczu nie ma mowy, brrr zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary, jak mam ZNP, niemiła dla otoczenia jezdem i mam chęć na keks... taki z kilogramem bakalii w środku... da się zrobić? Plizzzzzzzzzz... Stawiam advokacika, proszę, zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka >> gratulacje :) a który to ząb? a ja mam dzisiaj wolne :D tzn uczyć się mam i właśnie gadam z wami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻🌻🌻 hubka nie ma sprawy jesteśmy umówoine na przyszły tydzień tylko musimy jeszcze to dograć tylko może poza forum:D. Ale wczoraj mi szybko czs zleciał na tym lodzie 1,5 godziny a jak 15 minut hehe ale ja to lubię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary .. ja postanowiłam schuść :P więc tylko herbatkę dla mnie proszę - dziękuję ale może być keks bez k... no dobra nic nie mówiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keks? no proszę cie bardzo taka wielka foremka dla ciebie bo jak się zbliża to trzeba duzo zjadać ile rodznek? dwie paczki starcza? marteczka gratulacje kolejnego ząbka no u dziecka nie u ciebie ty już masz swoich dosyć trza się dzielić nie? co jeszcze chcecie do zjedzenia ? slodkie słone konkretne przelotne ja mam w domu szagole ale to za jakiś czas bo są w mundurkach ha ha ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary, dzięki wielkie! Na Ciebie zawsze można liczyć (zresztą pamiętaj, że daktyla sama wydrylowałam :D :D :D ) Uśka, z czego schuść, pogięło Cię? Będziesz w moim szacownym wieku, to se świruj, a teraz nie wolno! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jam będę pamiętała o tym wydrylowanym daktylu ( a czy wysuszyłaś go też sama?) a właśnie zapomniałam dorzucic garsć orzechów, daktyli i innych piechdołków i same rodzynki mi wyszły ale co tam drugi będzie ze wszystkim uśka u mnie nie ma odchudzania, wpakowałaś się w niezłe ....slodkości, jeśłi nie zjesz choć kawałka ( ja ukroję nie ty) to się obrażę zapytaj słońca jak ona się wpakowała w słodkościl....do końca życia będzie to pamietała :D co tam sama herbatka przeleci i juz jej nei ma a jeśli macie zimno w tych biurach to wam tyłeczki zamarzna w tualetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok z Wami zawsze chętnie coś dobreńkiego zjem zwłaszcza jak to Mary zgotowała 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UskAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dzieki he;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ząb trzeci :) ojej ale mi się nie chce iść do kuchni i obiadu gotować może by tak ktoś za mnie ? ale nie mam nikogo pod ręką co by tu wymyślić ? a może sam się zrobi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to mi się podoba przy mnie nie ma odchudzania bo ja tak dobrze gotuję piekę duszę ( o to szczególnie i to tych co się odchudzają ) i smazę że ciałka wasze szybciutko trawia i skorzyścią i dla was i dla nich bo nie ważne że się umie dobrze gotować trzeba gotować z miłością to zaden tłuszczyk czy węglowodan się nie odloży o proszę taka to moja wielka tajemnica jest specjalna przyprawa do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka, ja mogę za Ciebie, chcesz? Zgrzebne wegetariańskie żarełko... bo Mary i tak do pięt nie dorastam, Ona do gotowania wyższego rzędu stworzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic w przyrodzie nie ginie bilans musi wyjść na zero :) moje maleństwo zyskało ząbka , a moje dużeństwo właśnie wróciło ze szkoły bez dwóch :D ale żeby było fajniej , to beż dwóch jedynek górnych , hihihi... mówię wam , ale ona fajowo wygląda teraz , hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cieplusio i słodziutko... a u mnie przeciwnie marteczka, gratuluję nowego ząbka, a ta druga pociecha jak straciła swoje? mary, co to są szagole? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jam no wiesz co przeciez to co ja umiem każdy może umieć tu chodzi chyba bardziej o sposób podejścia i wykonania - z uśmiechem qcze coraz wiecej tajemnic wam zdradzam ehh muszę pyszczek czymś zakleić justa szagole to są kopytka można je podawać z mięskiem ( najczęściej gulasz) lub na słodko z cukrem czy usmażyć z jajkiem - koncepcje są tak różne jak gusy marteczka no faktycznie równość jest choć gdzieś trzeba ząbka znaleźć bo u maluszka jeden jest u większej nie ma dwóch czyli brak wystąpił podobno fachowo deficytem się to nazywa ja zaczynam bzdurki gadać a to wszystko dlatego ze delfinki wpięłam w uszka ( kolczyki ) i zaczynają wysysać mi to co pozostało z mózgu ( blondynka więc dużo nie mają )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka ale Ty to masz ubaw z tymi swonimi bąblami naokrągło:D ale fajnie:D No właśnie wy tu o odchudzaniu a ja się właśnie obżarłam słodkościami że az mnie mdli, a jak pomyśle o odchudzaniu to zaraz bym coś zjadła:o teraz bym zjadła kawał kiełbasy z chlebkiem z masełkiem;) ale nie mam w pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - Ada te zęby straciła w szkole u dentysty :) one już jakiś czas ruszały się na wszystkie strony , ale nie dała ich ruszyć , a dziś nie wiedzieć czemu postanowiła być dzielna i poszła sama do dentysty i jej wyrwał ( w sumie to wyjął:) ) Mery - no z tym deficytem to też nie tak do końca , bo u maleństwa w paszczy obok tego trzeciego , już czwarty prawie na wierzchu jest :) myślę , że jutro już będzie namacalny Jam - dzięki za chęć pomocy 🌻 Ayla - kanapeczka z kiełbaską już jest - mówisz i masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i ja cos zjem od Was bo nie mam wody i pieca hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×