Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

leeeeejem,aszzzzzzzz siem zachjejeeeeeem:))))))) yhy,yhy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepijemy naszej babci domek calyyyyyyyyyyyy... Aniu, Ty masz ostatnio jakies babciowe inklinacje (czy może kapciowe, nie pamiętam...), więc to specjalnie dla Ciebie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i taaaak komorniki by go w końcu zlicytowałyyyyyy....:D nie mam,nie mam nic do babci,ale..... TO JAK W KOŃCU,POPŁYNEŁA ZA TYMI KAPCIAMI???? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płynę ci ja sobie za kapciem i za szczęką przy okazji, co mi w chwili ajerkoniakowej ekscytacji wypadła była... a tu Szam! Cześc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć o jej impreza się zaczyna - na rozluźnienie ale się zaczyna a ja się dołączyć nie mogę :( idę sobie na ploty i kawę do kolezanki przyniosłam wam ogóreczki i śledzie i galarcik do tego picia co by lepiej smakowało szma jeszcze się pytasz? opowiadaj co u ciebie jak zdrówko humorek i czy rodzinka w komplecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko proszę mi nie odpływać za dalejo jam bo kola ratunkowego nie mamy na tym statku ja tez robie odpływ ale na innym statku z przystojnym kapitanem a nie na kapciu jutro się usłyszymy pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, cześć szam, dawno Cię nie było, masz dla nas chwilkę, co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i żyje, ale firme zmienilam i w zwiazku z tym podłączenie do netu potrwało dłużej niz zwykle:-( poza tym juz od poniedziałku zaczynam ostatni zjazd alikacyjny, beda 3 cwiczenia pisemne na ocene, dwa testy (w tym jeden z prawa):-( Zuzia chodzi do szkoły zadowolona i szczesliwa, w piatek zaczynam robic dla niej kostium na bal...Wczoraj byłam z nia u dentysty i pozbyła sie zęba. Wieczorem powiedziała babci, że ....straciła zab i to duża strata była;-) A co u Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i żyje, ale firme zmienilam i w zwiazku z tym podłączenie do netu potrwało dłużej niz zwykle:-( poza tym juz od poniedziałku zaczynam ostatni zjazd alikacyjny, beda 3 cwiczenia pisemne na ocene, dwa testy (w tym jeden z prawa):-( Zuzia chodzi do szkoły zadowolona i szczesliwa, w piatek zaczynam robic dla niej kostium na bal...Wczoraj byłam z nia u dentysty i pozbyła sie zęba. Wieczorem powiedziała babci, że ....straciła zab i to duża strata była;-) A co u Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Hubka nic nie dostałam od Ciebie:o to ja poproszę te wafelki bo mam ochotę na coś słodkiego jam:D:D:D niezłe tam rzeczywiscie musi byc pięknie;) Qurcze nie mogę rozmawiać swobodnie bo mam w biurze szpiega, nawet śmiać sie nie mogę a dowcip niezły jest:D dziewczyny i dla mnie kielonek poproszszę bo ten siedzi na przeciwko i się gapi już mam tego dosyć 😭 Marteczka to niezłe ma metody wychowawcze ta nauczycielka idź do tej szkoły i powiedz jej co o tym myślisz:o to babsztyl paskudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, ja bym tej pani ostro przygadała... jak tak można? ayla, może nic nie dostałaś, bo masz skrzynkę zapchaną od kilku dni i nic wysłać do Ciebie nie można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuu
uuuuuu uuuuuu uuuuuu uuuuu uuuuu uuuuu uuu uuuuu uuuuuu uuuuuuu uuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchu
pchu pchu pchu pchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchu
uuuuuuuuu uuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuu uuuuuuuuuuu uuuuuu uuuuuuu uuuuuu u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekły
wściec się można uuuuuuu uuuu uuuu uuuuu uuuu uuu uuuuuuuuu uuuu uuu uuuuu u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa zaraz to sprawdzę ale chyba nie jest zapchana 😭 a ja już myślałam ze nikt mnie już nie lubi a tak jest jeszcze nadzieja :o😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👋 ale z was pijaki heheheh ;-) zartuje ofczywiscie :P ale ten tego i ja bym sie napiła hihihi ale polejcie tak pod stołem te setke co by szefy niewidziały :P Ayla, napisałam do Ciebie chyba ze 2-3 dni temu :-o a ten meil co masz w profilu jest ok? bo na ten wysyłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaalooo ❤️ wysłałam wam właśnie suuuper śliczne zdjęcia i suuuper śmieszne nagranie (polać się można) kto ma skrzynkę zapchaną - niech żałuje! a tak wogóle to dzięki wam za super maile, w moim rankingu wygrał \"seks jest jak...\" od justy :) :) :) a czytaliście o mądrym policjancie?? normalnie... marteczka - ja się mało znam ale chyba faktycznie powinnaś coś tej babce powiedzieć... po głowie??!! :O obrzydliwe... hej Szam miło cię widzieć(?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubka chyba że tamten jest dobry bo to przecież na jedno wychodzi ayla4@o2.pl dzisiaj i ja tam na prędce cos do ciebie nabazgrałam:o Uśka wyślij mi jeszcze raz te zdjęcia plissssss już odkorkowałam tą skrzynkę moją, nie wygladała jak zakorkowana no ale cóz nie dochodziło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka, a do mnie nic nie przyszło, buuu... To, że ja Ani flaszkie szczodrze rozlewam, to nie znaczy, że troszku kultury nie łaknę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kórtóry
jam wstawiona,nie suchać:)))))))) ja nie mogę,od tych głupot,to mi się coś we głowe narobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D jakieś zdjęcia i filmy były wysyłane? Już lecę sprawdzić, czy coś dostałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kórtóry, a chcesz kapciem bez łeb?! Uśka, dawaj mie tu zaraz łobrazecki pikne, bo mie dół - gigant trzeci dzien nie łopusca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te
mnie z kapciami nie wyjeżdżać,na potańcówkę się nie nadajom:D a Ty rano nie dostałaś ode mnie emalii z obrazkami? bo mnie fróciła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamniczku bo mi odesłało z powrotem od ciebie... :( sprubuję w mniejszych porcjach... Ayla a do ciebie to chyba poszło... Macie jakieś plany na nadchodzący wielkim krokiem łikend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jam! Ja też miałam dzisiaj pikne łobrazeczki puszczać, ale niestety skaner w znajomej kafei będzie czynny dopiero po 16. MOże uda mi się na uczelni coś puścić, ale wątpię - wyobrażasz sobie - na kilkadziesiąt kompów tylko na jednym można coś zeskanować albo zgrać płytkę... ZGROZA!!! A żeby było weselej z niektórych komputerów nie można nic wydrukować, bo nie są podłączone do drukarki... XXI wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, co jest, ale co rusz ktos mi mówi, że fracajom siem te mejlie! To pewniekiem bez tego fajerłolla, a może przez te moje bezskuteczne próby rozwalenia systemu, coby komunikatory wreście działali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziefczyny u mnie skrzyneczka pusta i nic nie dochodzi 😭 Hubka żyjesz 😭 już tego szpiega wygnałam:p wolność nareszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×