Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

> a kto to Majka, Haniu??? > Marysieńka, ja wiem ze gdzies był przepis, ale qrcze zgubiłam i buuu:-(, jurto do pracy??? >Robalek, a o której to sie na forum przychodzi????;-) co tam u Twoich synów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa,wyrwało mi się;) bo ja lubię personalizować z kim rozmawiam,nie \"nikować\" To co? Mogę powiedzieć? Jamniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano do pracy ja sie bardzo cieszę bo miałam iść we wtorek na wielkie sprzątanie bo od 1 miało się zaczac ale poślizgaliśmy się trochę i jest dobrze robaczku wyspany? kafki i tiramisu czy babeczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> Robalku, zgadałma zatem! i dlaczego później sie nie pojawiałeś??? >Marysienka, to jutro o Tobie ciepło myslec będę! > Haniu, no i co ze mną? to ja, ta osoba co ma problem z przeglądarka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamniczku ładne masz imię a czy to przypadkiem nie skrót od Marii? jeśli tak to jesteśmy imienniczkami a jeśłi nie to i tak spokrewnione robaczku to długą przerwę sobie zrobiłeś nie ładnie oj nie ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na kochankach > nie podoba mi się > po co oni mielą w kółko to samo jak i tak za cholerę do niczego nie dojdą > Jamnik nie chodź tam, tutaj siedź z nami Kto mi jeszcze nie wysłał zdjęcia > pokorek@go2.pl ? Dlaczego ja nic dzisiaj nie robię tylko siedzę na forum??? Maryś >>> a widziałaś topic diabłowy???? ile tam jest stron!!! Szam > ja chcę ten przepis na kawę plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś sie chrzani, ciagle mnie wyrzuca z czatu...o co chodzi, qrna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja chciałam? aha przepchać stornkę pchuuuuuuuuuu pchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu list dostałam taki prawdziwy tym razem od klezaki pchuuuuuuuu no ruszaj się ty pi pi pi pchuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka ja nie wysłałam,ale mam niecenzuralne-nie mogu;) jak w końcu pan mi odda nasze zdjęcia miśkowe i moje to wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie ja za godzine do domu ide, a Wy sobie milczycie? no ! Co jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> Robalku, super, podoba mi sie to bardzo! ale ja swojego I. raczej z kuchni wyrzucam, bo lubie sama obiady czarowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczko, dziekuje za fotki!! ale fajny chłopaczek z twojego synka! I czy to ładnie tak browarem brać parcująca kusić;-) a moje fotki to już masz przecież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera im człowiek starszy tym głupszy trochę techniki i się gubię to nie są czasy dla takich jak ja męczyłam się z wysyłaniem fotek i nic z tego nie wyszło zła jestem na siebie a nawet wściekła szyć nie umiem , pranie ręczne też u mnie nie za bardzo i nawet fotek nie umiem wysłać idę się popłakać wyślę wam jak mąż wróci narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam marteczka,dzięki:) odeślę jak odbiorę bardziej cenzuralne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzuciłam się w wir pracy na godzinkę, już wracam do normalności ;) Tak, Marysieńko, jesteśmy formalnie imienniczkami, ale ja zasadniczo uzywam skrótu Majka albo wręcz Maja, nawet w niektórych papierach tak mam, włącznie z zawieszoną działalnością gospodarczą. \"Kochanki\" sczezły, trochę szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHE !!! ;-) witajcie...widzicie jaki ze mnie pracuś...nie jak nie mogę znaleźć chwili skupienia żeby tu z Wami podyskutować o sprawach ważnych i mniej ważnych....co nie znaczy, że nie \"siedze\" tu z Wami duchem... jadę dzis na weekend w okolice wrocławia...ale Wy chyba i tak nie z tamtych stron...miałam nadzieje na małe pyfko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale słonko daje!!! aż miło, a ja sie ubrałam jak cebula, no nie:-( >robalku, poszło:-) > jamniczku, Maja bardzo mi sie podoba:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> robalku, dostałeś moje??? z Zuzią podeśle póxniej - przypomij tylko! >jamniczku, nic straconego, polej sobie piwo i puknij do nas w monitor;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlen doprowadz mnie do SZAŁU😡😡!!!!czekam na czacie na kumpla (tego z kondynu) a mnie co chwila wyrzuca pózniej mówi ze juz ktos taki jest zalogowany i wchodze i widze siebie sprzed chwili. Koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na doadtek ciezko chodzi i nie che sie otwierac >Robalku, nic nie doszło!!!!!!!!!!!!! >jamniczku, co Ty??? >uska, mam nadziej ze tym razem weekend Ci nie straszny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka dostałam zdjęcia Robal najpierw ty wyślij może... ja mam brzydkie Charlotka >> jak wyżej, wyślę jak załaduję inne zdjęcia mam zamiar skaner pożyczyć na weekend, a ty mi też wyślij Szam >> nie chcę być upierdliwa ale co tam słychać z moją kawą :P A ja nazwę swoją córkę Maja przynajmniej tak mam w planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam >>> weekend nie straszny ale i nieciekawy bo jak już mówiłam mój M jedzie do tej twojej gupiej Warszawy buuuu :( Pewnie będzie sprzątanie i siedzenie przy komputerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×