Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

szam, BitDefender, tylko musisz sama znaleźć ich stronę. MKSVir i Kasperski też działają trochę jako wersja próbna, ale krótko. maryś, kiedyś widziałam już to karaoke, teraz też sobie popatrzeć mogę, bo posłuchać to tylko w domciu, w pracy głośników niet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, ja niezmiennie o Tobie i pisaniu Twoim ciepło myślę... ...tylko mnie brak tolerancji na innych topikach rozwala. Po to przecież jest to forum, żeby kązda sobie znalazła (piszę \"każda\", bo to jest forum, kurczę, dla kobiet!). Mnie siłą rzeczy blisko do \"Kochanek\" (z definicji, a nie z tego, co tam się teraz porobiło, błe), do \"DDA\", do \"Dzieci PRL-u\"... więc tam łaże. Ale macie rację, tylko tu nie biją, a dają wsparcie (będące w definicji forum w końcu...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra,dobra - jednym okiem zaglądam;) szam>najlepiej wejdź na www.mks.com.pl i zeskanuj online jamniczku>ja bym chętnie wzięła;) to nie,że brak honoru,tak jakoś,nie rozwłóczę się po sądach,rozumiem cię doskonale,ja zarabiam więcej ale przecież nie powiem mamie,że nie dam,bo nie no to pracuję dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wiecie może, jak oczyścić czajnik elektryczny z kamienia? bo od jakiegoś czasu nawet herbaty normalnej zrobić się nie da, jakieś świństwo pływa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, wiesz co, ja Ci się nie dziwię, że nie chcesz iść na taką nadętą imprezę, ale gdyby to byli dobrzy znajomi mojego Skarbu, to bym jednak zmusiła się i poszła. wcale nie siliłabym się na uprzejmości dla nich, po prostu byłabym sobą, a jakby im się to nie spodobało, to by mnie więcej nie zaprosili, i dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po1.zagotować w nim wodę z octem,potem kilka razy odgotować,bo trująca po2.kupić tabletki na odkamienianie w sklepie chemicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka, dzięki :) ciekawe, za ile lat ja będę na tyle mądra, żeby wiedzieć takie rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za moment zaczne odwirusowywac! pojawia mi sie jakis komunikat o generowaniu bledów, itd. na dobra sprawe to tylko tlen mi szwankuje, nie wiem czemu:-( >jam, nic nie mozna poradzic nato, ze sie w ludziach tyle agresji i nienawisci zebralo, brak im moze wsparcia i nie maja pzryjaciol i zółć sowja na innych przelewają! >a alimenty od eksa biore, bo sie Zuzi naleza, on i tak nic ponadto jej nie kupuje, a ja nie mam az takich zarobkow:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, nie chce mi sie otworzyc ta aplikacja zeskanuj on-line:-( a sciagnac nie moge, bo w sieci jestem i potrzebowałabym pozwolenia. Poza tym to chyba o tlen chodzi, nie rozmumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam>chyba o generowaniu raportu o błędach;) -masz problem z ie justa>ożesz ty;) starucha jestem jakaś?????:):) no teraz to zmykam na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie,zdarza się,spróbuj jeszcze raz,jak nie to ściągnij sobie demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam, a może po prostu tlen Ci szwankuje, ktoś tu też pisał, że mu nie działa, Jamnik chyba. Hanka, nie miałam na myśli wieku, tylko mądrość życiową i bagaż doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa >> hi hi człowiek się całe życie uczy to teraz ja do Hanki co to jest ie? :O Idę na topik o kochankach poczytać żeby sobie wyrobić zdanie... Justa gdzie pracujesz czy to tajemnica? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę zmykam
Jamniczkowi tlen przegryźli w pracy. Szam ta aplikacja się im czasem wiesza,trzeba próbować kilka razy.Albo najpierw spróbuj się wylogować całkiem,zamknij exploratora i jeszcze raz. justa żartowałam,młódkam-nawet gotować mnie jeszcze nikt nie nauczył:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno stąd wyjść
uśka>przeca internet explorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka, poziom paranoi na \"Kochankach\" systematycznie rośnie, lepiej olej... justa, tlen mi siadł i siedzi, ale podejrzewam, że zamordowały go webmastery tutejsze, tak jak pól roku temu GG... :( Pracowac trzeba, anie tam śmichy chichy! Takie hasełko pewnie im przyświecało, zresztą - jestem pewna - narzucone z zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka, ie to chyba Internet Explorer. a gdzie pracuję... zapomniałam o tym pytaniu, ale tak, to tajemnica ;) no w firmie takiej jednej, w biurze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam ciesze sie ze mnie rozumiesz, ja ciebie tez i jest ok. No i fakt ze teraz bede raczej wieczorami tutaj zaglądać bo niestety uczelnie i te sprawy. co do kamienia to sposób Hanki z octem 100% działa tylko smierdzi octem w domu potem :) Justa to ja sie wirtualnie\" na ta impreze szykuje juz :) ...acha ja tez mam ten skaner online z mks ponoć dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany człowiek na chwilę na badania wyskoczył a tu taka dyskusja poważna ja osobiście uważam że każdy skutek ma swoją przyczynę i nie można osądzać innych bo nie wiadomo jak byśmy my zachowywali się na ich miejscu będąc , aże nigdy nie wiadomo co nas czeka - bądźmy ostrożni z mojego własnego doświadczenia : pierwsze moje dziecko nie było nijak planowane ( wedle wszelkich obliczeń matematycznych poczynionych w kalendarzu nie powinni jej być ) , urodziłam odczekałam , zabezpieczyłam się porządnie . W miedzyczasie moja dosyć bliska koleżanka wpadła , to była druga jej ciąża , nie miała pieniędzy , ldopiero co skończyła szkołę itd. A z pierwszą ciążą jej to też wpadka (nie lubie tego określenia ale nie chce mi się myśleć nad innym ) I pamiętam jak dziś kiedy to stwierdziłam że jak się już raz wpadło to już się powinno wiedzieć co robić żeby tego nie powtórzyć - taka mądra byłam . Minęło kilka lat , ja dojrzałam do drugiego dziecka , zaplanowaliśmy i poczyniliśmy . I co się okazało , kiedy synio miał ok. pół roku dowiedziałam się że jestem w ciąży . I na co mi ta cała" mądrość " była ? No ale dziewczynki drogie głowa do góry i dalej do przodu Wy mi lepiej powiedzcie w co ja mam się na to wesele ubrać ? poprzesyłam wam fotki jak chcecie tylko najpierw muszę obczaić jak się to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chiny nie rozmumiem o czym do mnie mowicie i co to ja niby za problem mam:-O bo jakis mam, nie przecze:-o na razie sciagam to demo, ale strasznie dlugo sie sciaga - nie wiem czemu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> majesta, dzięki, wiesz jak jest, co tu dużo pisać:-O a ja kofane moje czuje juz zblizajaca sie aplikacje i mnie od tego zeby az bola:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz mogę po ludzku się z wami przywitać cmok cmok do każdej i z kazdą 81 stron proszę pań - jak dojdziemy do 100 to będzie chyba rekrod forum że tak powiem przysłuchiwałam sie waszej rozmowie i chcę coś od siebie dorzucić jeśłi można wędrowałam sobie po różnych topickach i czasami coś tam dopisałam ale gdy po raz kolejny chciałam coś wpisać towarzystwo jakby mnie nie zauważało lub ignorowało nie ważne tylko na tym topicku zostałam przyjęta ( to i tak było dużo) a ze jeszcze ktoś mnie poczęstował wirualna kafką czy ciachem byłam zszokowana i pytali się co robię i choć nie lubię przemawiać do dużego grona nie miałam oporów ( mikrofony to wróg publiczny nr 1) i tak sobie jestem tu z ludźmi których coraz bardziej lubię i cenię najgorsze jest to ze mieszkamy do siebie straszne odległości i nie możemy zorganizować jakiegoś spotkania więc teraz poproszę herbatke co dziś pieczemy? dla kazdej babeczka migdalowo-cynamonowa majesta dla ciebie spóźniona kafka ale jaka dobra i ciepła..... jamniczku i haniu dla was dokładka może chociaż w ten sposób umile wasze wejscia na topick no to się rozpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mi tlen działa :) Marteczka ślij zdjecia Wiecie co chyba się zgubiłam bo juz nie wiem o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ marysieńko! ja tam kawke poproszę i o kjawałek tiramisu też, choc go robic nie umiem, za to jeść, mniamusne!!! ale zarza obok talerzyka prosze połozyc ogórka kiszonego;-) bo ja tak właśnie jem słodycze, zagryzam ogrkiem, bo w przeciwnym wypadku jest mi niedobrze:-p > Haniu, juz nie pobieram bo sie pobierało zpół godizny, trudno jest jak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się rozpisałaś marysieńka:):):) ja ze słodyczy najchętniej mięcho i śledzia;) ale od czasu do czasu napada mnie głód cukrowy i potrafię jeść cukier z cukiernicy łyżkami;) szam>pojawia ci się komunikat \"wystąpiły błędy w aplikacji ...ble ble ble...wysyłam raport o błędach\"? jeśli tak,to nie tlen,tylko przeglądarka.W wolnej chwili spróbuj jeszcze raz zeskanować online,im też czasem się wiesza ta strona,dlatego nie można wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, kurczę, że to nie tlen jest winien! Iść do szefa, bombę podłozyć za to, co mi zrobił z tlenem? Czy może pinezki na siedzisko...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> jamniczek, nie tak brutalnie;-) ja tam dla szefa mila jestem, nie ma co. choc czasem dowcip nosi znamiona uzywanego przed 30 laty i nie za bardzo trybie o co mu chodzi... Haniu, zrbie to dla Ciebie i bede probowac. A co z ta przegladarka mam niby?? patrzcie czlek tyle lat po ziemi chodzi i nie wie ze mu przegladarka szwankuje;-):-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiramisu dla wszystkich, nigdy tego nie robiłam ale z chęcią kiedys zrobię przepis ma z topicku co by było śmieszniej szam ogórki kiszone mojej mamy są pyszne dlatego są wylożone na talezyku i czestujcie się komu śledzia? niestety nie robiłam na zaprawy ale czego nie mozna w realu to można tutaj talerzyk nr 2 ze śledziami jutro idę do pracy ha najpierw wielkie sprzątanko i szykowanie na buleczki i chlebusie i pyszne drożdżuweczki i inne słodkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Majka nie tak nerwowo:):) po1.może ci się utyka,czyli najlepiej-rozłączyć,wyłączyć na chwilę komp,odblokuje podręczną pamięć. po2.jeśli masz otwarty outlook to czasem podmieniają sobie pliki startowe i się wiesza,sposób jak wyżej-najprościej najpierw tak spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×