Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

akwawit pozostaje marzeniem piekarnia gorzka rzeczywistoscia 21 lipca plan B - egzamin na studia w sierpniu wesele tyle wiem reszta zostaje milczeniem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akwawit pozostaje marzeniem piekarnia gorzka rzeczywistoscia 21 lipca plan B - egzamin na studia w sierpniu wesele tyle wiem reszta zostaje milczeniem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To ja :D Chwilowo jak zwykle u teściowej i jak zwykle cała kolejka do kompa , więc muszę szybko Komputerka niestety nie udało się kupić po komunii mojej Ady , więc wszystko zostaje jak było szkoda :( Poza tym nic nowego , upał , upał i jeszcze raz upał ... Chociaż z tego powodu akurat nie narzekam , bo wolę jak mi gorąco niż jak mi zimno :D Co u Was ??? Jakbym bardzo chciała częściej tu bywać ... ale nic to moze jakaś premia w tym roku będzie u Węża w pracy , to się pomyśli Uciekam Mili moi , zaglądnę tu jak tylko będę mogła najszybciej , rozdaję buziaczki i pozdróweczki od marteczki papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka!!! witaj :D co za niespodzianka! :) cieszę się, że zajrzałaś. mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku i że korzystasz z pięknej pogody. bo ja nie bardzo ;) zapracowana jestem jak zwykle, a jak mam czas odpocząć, to akurat pogoda jak na złość się psuje, dokładnie tak samo, jak w zeszłe wakacje. mam nadzieję, że uda Ci się w końcu kupić własnego kompa :) uściski dla dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pecia
jak pogadamy to siepoznamy hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze no nie pojawila sie moja wczesniejsza odpowiedz no trudno justa slub nie moj wiec sie nie martw jeszcze jednego i to gl czynnika mi brakuje do odbycia tej przyjemnej imprezy - faceta hihihi na razie świadkuję innym dziś miałam egzamin na studia a jutro tj w piatek 22 beda wyniki i napewno was powiadomie co mi z tych planow wyszlo no chce zeby wkońcu cos wyszlo bo czlowiek planuje wykonuje siódme poty wylewa i tyle wyrzeczeń miałam i tak dużo serca w to wszystko włożyłam a tu nic wielka klapa sie okaże ehh ale zawsze jest plan B pozdrawiam i zycze cieplejszych dni ja teraz mam wakacje - pracujące bo urlop pod koniec sierpnia ale co moje to moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze no nie pojawila sie moja wczesniejsza odpowiedz no trudno justa slub nie moj wiec sie nie martw jeszcze jednego i to gl czynnika mi brakuje do odbycia tej przyjemnej imprezy - faceta hihihi na razie świadkuję innym dziś miałam egzamin na studia a jutro tj w piatek 22 beda wyniki i napewno was powiadomie co mi z tych planow wyszlo no chce zeby wkońcu cos wyszlo bo czlowiek planuje wykonuje siódme poty wylewa i tyle wyrzeczeń miałam i tak dużo serca w to wszystko włożyłam a tu nic wielka klapa sie okaże ehh ale zawsze jest plan B pozdrawiam i zycze cieplejszych dni ja teraz mam wakacje - pracujące bo urlop pod koniec sierpnia ale co moje to moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jestem tu sama?? kochani urlop urlop moj pierwszy urlop...ale dopiero 16 sierpnia hihihi juz planuje co bede robic, oj nie popuszcze lenistwu do usłyszenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mile zaskoczona faktem, ze jeszcze czasem tu wpadacie...aż wstyd się przynać, ze ja nie:-( co u mnie? już po urlopie, w tym roku był bardzo udany. byliśmy w Bułfgarii i w Istambule, moc wrażen i emocji, będzie się czym ogrzewać w długie zimowe wieczory. praca ta sama co zawsze, po drodz był mały awans, a tak ogólnie coraz leiej sobie radzę, więc jest nieźle... moja córeczka już po przezyciach komunijnych, a my po szale organizowania przyjęcia i zapraszania ludziów... w życiu uczuciowym b. dobrze i też bez zmian, nadal i wciąż z Ideałem u boku... spadam....postaram się tu czasem zaglądać a na razie 👄 dla wytrwałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i o zdrowie pytam ano wpadamy tu i se płodzimy co nieco i tak nabijamy kolejne stronki ktoś tu szczęściem się rozkoszuje szam oby tak dalej i jeszcze lepiej życzę powodzenia we wszystkim szczególnie w kolejnych przygotowaniach imprez typu ślub, chrzciny ... u mnie smutno bo dziewczyny wyjechaly - były na dwa dni, trzy lata się nie widziałyśmy oj ale było gadania a teraz ich nie ma a za tydzień mam urlop...pierwszy....moze za bardzo przeżywam ale przypomnijcie sobie swoje pierwsze urlpy... i mam remoncik w domu...ale syf...ale bałagan...ale będzie sprzątania...ale mnie te roboty denerwują...ja che wziąć i to wszytko sprzątnąć.... pozdrawiam wszystkich wpadających tu na małe co nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj, Marysieńko:-) my za to zaczynamy szuka mieszkania, eh, bo jak wiesz, wczesniej wynajmowalismy i czas postarac sie o wlasne. oczywiscie na kredyt, ale kogo dzis stac na kupienie za gotówke? udanego urlpu Ci życze, byl u mnie taki okres ze przez kilka lat nie wiedzialam co to urlop o wyjazdzie nie wspominajac;-) miłego dnia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam ja życzę powodzenia w szukaniu mieszkanka i miłej pani/pana w banku co do urlopu to jest tak...pracuję w piekarni już prawie dwa lata a teraz dopiero mam urlop więc...nie musze chyba kończyć a cieszę się dlatego bo mam plany i to duże i już się nie mogę doczekać ich realizacji pozdrawiam i życzę duuuużo słońca bo u mnie bawi sie w chowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej hej hej hej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam witam !!! Justa :) Maryś :) Szam :) Ja właśnie dziś powróciłam z wczasów Tydzień nad jeziorkiem , pogoda śliczna , nawet się ciut opaliłam :D Dzieciaki zachwycone , wymoczyły się w wodzie , latały cały dzień po dworze ... Właśnie siedzę u teściowej i komentujemy jeszcze wypad , bo wypad był bardzo rodzinny Justa - dzięki za pozdrowienia :) Myślałam , że uda mi się w te wakacje zawitać do Lęborka , ale niestety nie wypaliło . Jakbym za rok miała okazję , to dam znać , może uda nam się spotkać ??? :) Pozdrowionka dla Wszystkich !!! Lecę , bo znowu kolejka do kompa , cholera , skupić się nie dadzą :( PAAAAAAAA PAAAAAAAA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no gdzie moje wypowiedzi?? jak ja kocham taki sprzet!!!!! wakacje były sobie wakacje czas wracac do Szarej Rzeczywistości ja też niestety wrociłam z urlopu do pracy i niby dziwnie się czuję a jednak tak samo jak bym wogóle go nie miała... ślub był piękny i bardzo wesoły wesele to szaleństwo w biały dzień i gwiaździstą noc wybawiłam się za wszeczasy widziałam co to purtel lub purtelama i poprawiny (nigdy nie miałam okazji bywać) trzy dni picia i zabawy no i jedzenia pyszności weselnych ah ludzie żeńcie się często i hucznie bo to niezapomniane wydarzenie pozdrawiam we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no gdzie moje wypowiedzi?? jak ja kocham taki sprzet!!!!! wakacje były sobie wakacje czas wracac do Szarej Rzeczywistości ja też niestety wrociłam z urlopu do pracy i niby dziwnie się czuję a jednak tak samo jak bym wogóle go nie miała... ślub był piękny i bardzo wesoły wesele to szaleństwo w biały dzień i gwiaździstą noc wybawiłam się za wszeczasy widziałam co to purtel lub purtelama i poprawiny (nigdy nie miałam okazji bywać) trzy dni picia i zabawy no i jedzenia pyszności weselnych ah ludzie żeńcie się często i hucznie bo to niezapomniane wydarzenie pozdrawiam we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markstark
jestem jaki jestem!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markstark
może ktoś pogada uważam ,że te wakacje były udane dla każdego było dużo słońca.Każdy przeżył jakąś przygodę.Czekam paaapap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry na wieczór o ktoś się dołączył a raczej wkoncu pojawił dobry dla ciebie mark...jak to dalej szlo? to ja jestem marysia a ty? co porabiales w sloneczne wakacje? ja znalazłam nowe hobby wyszywam kanwy wiecie co to jest? a takie male cuda i zalozylam internetowe centrum handlowe i jeszcze innych interesujacych rzeczy zrobilam i planuje zrobic a teraz juz zmykam trzeba popracowac paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonka
Witam wszystkich! jestem dziennikarką telewizyjną i poszukuję osób, które zakochały się w swoich kuzynach, a lbo kuzynkach, bądź kobiet, które związały się ze swoimi szwagrami i innych ciekawych "połączeń rodzinnych. Jeśli ktoś ma ochotę ze mną porozmawiać proszę o wiadomość na adres filemonka@interia.pl i podanie wojego numeru telefonu, na pewno zadzwonię. Pozdrawiam i przepraszam jeśli kogoś uraziłam tą wiadomością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam i o zdrówko pytam :))) Dawno mnie nie było , ale widzę , że Was też , czyżby nasz topik umierał ??? Ja jak zwykle u teściowej chwilowo i właśnie stierdzam , że już nie umiem pisać na klawiaturce tak szybko , jak kiedyś , w ogóle już chyba nie umiem pisać , cholercia ... Tak więc za wszystkie ewentualne błędy przepraszam :) Ja sobie żyję powolutku , pracuję u mojej ciotecznej siostry i sprzedaję buty na bazarku Dobrze mi , bo pracuję 5 godzin tylko , więc da się wytrzymać , no i nikt na mnie nie krzyczy i w ogóle , a poza tym okazało się właśnie , że mam dostać jakąś premijkę A co u Was ??? Kończę , mój superdługi wywód , bo jak zwykle kolejka do kompa ( jejku , nigdy się nie dadzą rozwinąć ) Pozdróweczki i buziaczki Papapapapapapapapapapapapapapapapapapapapa ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeteria działa???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak mi miło.... prze pani dziennikarki niestety ja nie jestem dobrym materiałem na pani temat ale gdybym była chętnie bym pomogła swoją drogą ciekawy temat na kolejne czytadło nie sądzicie?? ja i tak wam wisze jedno z tych wakacji cierpliwość jest cnotą prawda? ono powstaje tzn 4 rozdziały już mam i kończę w myślach kolejny rozdział i kiedyś siadę i napiszę drugie czytadło też jest i też w kawałkach więc jeśli siądę zrekompensuję wam czekanie dwoma tematami i bedziecie mogły czytać oba na raz dlaczego czekam z napisaniem całości?? fajnie jest jak czekacie na kolejny \'odcinek\' powieści a tu byłaby mała lipa bo kolejny powstawałby za długo zresztą jak będzie to będzie i się dowiecie a co u mnie oprócz wyrzutów sumienia ze nie pisze? robótka mnie goni na 3 grudnia mam termin wykonania prezentu i się spieszę jak slimak z racji tego ze pracuję biegam na zajęcia i gdzieś w to wciskam książki które czytam i z tego wszystkiego zawaliłam kontakt z koleżankamii i znajomymi po prostu mnie nie ma dla nikogo i już ciesze sie ze topic jakos idzie choc bylam swiadkiem ze go skasowali (widac nie rzetelnie to zrobili) pozdrawiam was wszystkie i wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Achaja
przepaszam bardzo chciałabym spytać: co to jest galarcik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam skończyłam dziergać prezent i sobie odpoczywam i się zastanawiam co teraz mam robić wpierw i najpierw hihihi czas goni jak szalony i nim się obejrzymy zasiądziemy do stołu wigilijnego i znowu przywitamy nowy rok a ja mam wrażenie ze jestem w połowie roku kalendarzowego a nie na końcu już niedługo mikołaj a za chwilę gwiazdka wam też tak szybko dni uciekaja?? aha jeśli ktoś posiada mój nr tel kom oświadczam ze zmieniłam i go i kom i podam zainteresowanym prywatnie pozdrawiam ciepło wszystkich i wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dla was życzonka na święta bo to już chyba wypada sobie składać ja życze udanych pierogów i uszek, barszczu dobrego i smacznej rybki w każdej postaci wielu gości przy stole i wspaniałej atmosfery mało kolędowania po rodzinie a więcej byczenia się we własnym fotelu spelnienia marzeń które podobno nabierają wyjątkowego znaczenia 24 grudnia o 24.00 przepięknych choinek i kolorowych paczek pod igłami drzewka przyjemności na ostatnie dni grudnia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobereke a tu co za cisza?? nikt nie wrócił z sylwestra ? pozdrawiam wszystkich w nowym roku mam dzis wolne i bede sie byczyc na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam !!! Ja !!! Marysieńko Ma Droga!!! Co u Ciebie słychować ? Jak po Sylwestrze ? Mój był fajowy .... wróciłam do domku o 8.00 No ale żyję :) Co u Was Wszystkich ??? Uciekam ... papapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×