Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

berek Marteczka, a coś ty taka zaganiana, że odzywasz się w środku nocy? Kiedy masz czas na sen? Justa> narzekałaś, że tak mało nas wchodzi na tę stronkę. Dziwisz się? Przecież już jesień - wiatr nas roznosi po całym mieście, każdy zalatany gania za własnymi sprawami. Dzisiaj m. in. sprawdzałam, czy wielbiciel fretki;) czasem nie wyszedł z nią na spacer w stare miejsce... (i zupełnie przy okazji ;) załatwiałam inne sprawy). Maryś> co to ma znaczyć? Wykłady z prawa cywilnego ci się nie podobają? Jakim prawem - przecież to taki ciekaaawy (sorki za ziewanie) przedmiot... Dziewczyny, jaka pogoda jest u was? U mnie piękne słoneczko za oknem, liście spadające z drzew i leciutki wietrzyk, który chce mnie wywiać na zewnątrz. Ech, jak pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej a ja jak zwykle nocą :D Słonko - bo ja prawie nie spię :D a zaganiana faktycznie ostatnio jestem ale ja uwielbiam siedzieć w nocy - cisza , spokój i tak dalej ... no i te światełka za oknem .... ech... :) u mnie pogoda w porządku , słonko swieci i nawet ciepło , zobaczymy co będzie rano :) no to ja tylko tak na chwilę i już uciekam :D 👄 dla Wszystkich ppapapapapapapapapapapapapapapapaaaaaaaaaaa.............. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :) miałam trochę wyjazdowy wtorek i środę, służbowo... ale było fajnie. a w weekend byłam na pokazie makijażu ;) mama znów mi wyjechała w obce strony do pracy, a brat na studia się wybiera... i sama zostanę ;) no, ze Skarbem :) a w weekend muszę brata wyprawić. marysiu, to dobrze, że Ci się szkoła podoba. mnie tam się wykłady z prawa podobały, całkiem ciekawe były. ja też muszę jakąś edukację podjąć w najbliższym czasie. słonko, heh, żeby tylko jesień... gdzieś tak od wiosny nie jest już tak, jak w zeszłym roku ;) marteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry we wtorek komp padl w pracy szum - trzeba pilnowac 50 letnie dziecko - wszystko psuje i nas wkurza nie mialam wolnego dnia od ostatniej niedzieli tj 26 wrzesnia i jestem z lekka rozdrazniona i senna szykuje sie na kolejne wyklady lubie prawo szczegolnie szperac po jego dokumentach i juz znalazlam swietna stronke gdzie jest wszystko co potrzebuje i nie tylko z prawa pogoda u mnie wysmienita slonce grzeje ze sie zgrzac mozna wiaterek lekki wieje i wywiewa mnie gdzie sie da liscie owszem spadaja i zmieniaja kolory i jest pieknie tylko obrazy i obrazki malowac pozdrawiam p.s. justa dzieki za dowcipy poprawilas mi humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry we wtorek komp padl w pracy szum - trzeba pilnowac 50 letnie dziecko - wszystko psuje i nas wkurza nie mialam wolnego dnia od ostatniej niedzieli tj 26 wrzesnia i jestem z lekka rozdrazniona i senna szykuje sie na kolejne wyklady lubie prawo szczegolnie szperac po jego dokumentach i juz znalazlam swietna stronke gdzie jest wszystko co potrzebuje i nie tylko z prawa pogoda u mnie wysmienita slonce grzeje ze sie zgrzac mozna wiaterek lekki wieje i wywiewa mnie gdzie sie da liscie owszem spadaja i zmieniaja kolory i jest pieknie tylko obrazy i obrazki malowac pozdrawiam p.s. justa dzieki za dowcipy poprawilas mi humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, kopę lat ;) to widzę, że zapracowana jesteś... ja w końcu mam oddech - po raz pierwszy od urlopu. jakoś przetrwałam ten sajgon w pracy. pytanie tylko, na jak długo mi dadzą spokój ;) a co to jest za dziecko... 50-letnie??? ;) fajnie masz z tymi wykładami... ja mam nadzieję, że rozpocznie się w końcu moje studium, że zbierze się odpowiednia liczba chętnych. a póki co, w czwartek mam pierwszą lekcję niemieckiego w nowej szkole. no to życzę więcej czasu na wypoczynek i lżejszej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziewczynki :) ja jak zwykle o dziwnych nocnych godzinach :) a spać powinnam już dawno - odsypiać noc wczorajszą bo wczoraj moją Kiśkę wzięło przeziębienie i biedactwo budziło się co chwilę , bo nos zatkany i oddychać nie było jak stanęło na tym , ze spała z mężem ( bo sama w łóżeczku ni cholery nie chciała ) a ja polazłam do Mikołaja na dosyć wąskie łóżko nie mogę powiedzieć , zebym się wyspała :D i cały dzień ledwo chodziłam i oczy na zapałki :) a około 22.00 nagle mi się spać odechciało i tak siedzę jek ta głupia i szperam po tym kompie :D Maryś Justa no to pozdróweczki od Marteczki :D papapa.....................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Moi mili - wstawać !!! :D co tak pusto ostatnio ? a ja kawę popijam , jak zwykle zresztą a dzieciaki biegają pod nogami , uparły się , żeby mi odłączyć myszkę , nie wiem dlaczego :) co tam u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka :) dzięki za super fotki :) zdrówka dla małej życzę. a ja się chwilowo obijam ;) chciałam sobie wczoraj kupić buty, ale okazało się, że stopy też mam niewymiarowe :( zwykle noszę rozmiar 38, rzadziej 37. no a wczoraj mierzyłam 37 i były za duże, a 36 już za małe. i to różnych firm. chyba będę tej jesieni boso chodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek justa dziecko to kolezanka w pracy, ma prawie 50 lat ale popelnia najprostrze bledy ktorych ja nawet nie robie chwali sie ciagle ze ona taka doswiadczona handlara bo od tych 50 lat za lada stoi i widac z jakim efektem no i pilnowac jej trzeba i ta rola spada na mnie gdyz ja popoludniami pracuje ah mam juz tego dosc i zastanawiam sie jaka wkoncu padnie decyzja od szefostwa - ile mozna znosic wybryki tak \"doswiadczonej \" osoby? justa a jaka ty szkole chcesz zaczac? pochwal sie prosze gdzie to cie powialo? martus dzieki za fotki sa sliczne te twoje \"paskudztwa\" no i mamuska na koncu najlepsza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, a takie tam... podyplomowe studium reklamy. mam nadzieję, że zwiększy to moje szanse na rynku pracy i przyda się kiedyś we własnym biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slonko_
:) ja tez chyba gdzies pojde - wstyd sie przyznac, ale brakuje mi nauki. Justa> co bys chciala otworzyc? Cos zw. z branza, w ktorej pracujesz, czy cos zupelnie innego? Mary, nie pilnuj tej osoby przez kilka dni - niech szefowie zobacza jak pracuje, wtedy ich decyzja powinna byc oczywista. No, chyba ze to jakas ich "znajoma"... Marteczka, pobudka!!! Zbliza sie noc ;) Jak wyszperasz jakies ciekawe stronki, to daj znac, dobrze? Nie mam teraz czasu, zeby samej szukac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slonko_
peesik. dlaczego cafe tak wariuje? ostatnio nie moglam wysylac odpowiedzi, a teraz jestem pomaranczowa, bo nie ma polskich liter. co pan b. wyprawia? nawet nie mozna wyslac do niego listu, bo nie dociera😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko :) chyba to studium jednak nie ruszy, bo za mało chętnych :( jestem zawiedziona... bo tak mi zależało. w zeszłym roku nie miałam kasy, a teraz specjalnie sobie uzbierałam. a na żadnej innej z naszych tutejszych uczelni nie ma identycznego kierunku. a otworzyć to bym chciała jakiś sklepik internetowy, ale to się jeszcze zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś :) chyba Ci się nie wysłało ;) a Was tu znów tak mało... jak Wam minął weekend? u mnie spokojnie... w sobotę mała imprezka w najbliższym gronie. i znów do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryś Justa Słonko mnie weekend minął szybko i treściwie i teraz w sumie muszę po nim odpocząć :) Dziewczynki , muszę się z Wami pożegnać :( Teściowa zabiera nam kompa ( no w sumie odrazu było wiadomo , ze mamy go tylko na rok ) dopóki wiec mój mąż nie złoży jakiegoś dla nas - znikam :( będzie mi brakowało tego klikania z Wami :( ( ale jak będę u teściowej , postaram się coś napisać :) ) tak więc szampan na stół stawiam i żegnam wszystkiego najlepszego życzę i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marteczka, a buuu.... smutno tu będzie bez Ciebie :( zaglądaj, kiedy tylko się dorwiesz do kompa ;) a jak nie będziesz miała czasu na kafe, to chociaż maila skrobnij. pozdrowienia dla dzieciaczków, ściskam Cię mocno i już zaczynam tęsknić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, marteczka nie ma dostępu do kompa, a reszta jaką ma wymówkę? ;) mnie znów pracą zawalili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martus szampan dobry ale gdzie twoja kafka? z mleczkiem i herbatka? eh i ciasteczkiem czestowalas kto przejmie te role? justa moze i nie wyswietlilo ale teraz ja widze tzn te ktora jest bo wczesniejszej nie ma szkoda ze studium nie ruszy a moze ruszy? nie ma czegos podobnego w okolicy? ja mam dobra wymowke pierwsza to ...komp sie rozwalil i to nie za moja przyczyna...goszcze u brata a to wymaga dobrych negocjacji z nim ( nie musze juz tego studiowac hi hi hi) druga to...praca i wiecej godzin pracy trzecia to...szkola ale niby tylko w weekendy ale kto za mnie przeczyta wszystkie kodeksy, zrobi projekt, przygotuje prezentacje po angielsku no takie tam szmery bajery ze szkoly ale mnie wymowki nie obchodza to sa obowizaki ktore nie powinny byc przeszkoda pozdrawiam jesiennie - pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś :) ja nadal nie dostałam od Ciebie tego maila ;) skoro komp Ci padł, to może wysyłasz z innego i pomylił Ci się adres? ;) a studium nie ma nigdzie w pobliżu takiego, a co innego miasta wybierać się nie będę, bo to koszty, i czas. znalazłam za to inne, które mogłoby być ciekawe, ale niestety o wiele droższe :( pozdrawiam wszystkich obecnych i nieobecnych i życzę miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa Marteczka - odzywaj się do nas tak często jak będziesz mogła :) Justa> widzę, że jesteś zawalona pracą:( Dużo droższe to drugie studium? Może dałabyś radę jednak go opłacić jeśli tak bardzo zależy ci na nim? Pisałaś, że chciałabyś otworzyć sklepik internetowy. A to zabawne - właśnie kolega namawiał mnie na zrobienie podobnego kroku. Może połączymy siły? Jest tylko jedno ale: szybko się uczę obsługiwania nowych programów, ale do samych kompów nie mam szczęścia; ostatnio szalał tylko w cafe (może nie lubi kobiet i babskich stron;) ) , przedtem okazało się, że w kafejce ktoś inteligentny inaczej zabezbieczył możliwość drukowania hasłem (chociaż dzięki temu poznałam miłego admina). Boję się co będzie dalej ;) Maryś> dobra dobra, nie wymiguj się - przychodź często na topiq :) I nie wmawiaj mi, że musisz ciężko negocjować z bratem bo... mu wszystko powtórzę :P :D Pozdrawiam słonecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich uśmieszki :):) przesyłam i kawusię z mleczkiem stawiam U mnie wszystko OK zdałam wszystkie egzaminy, obrona w poniedziałek;), dalej na studia poszłam :):):) powiedzcie mi o co chodzi z tym kompem na rok u mateczki? Naprawdę jej nie będzie?:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko :) no w pracy mam znów sajgon. te studia nooo trochę droższe. te poprzednie miały być po 2 tys. za semestr, te nowe po 3. a trwają 2 semestry. ale chyba nie będę miała wyboru. a co do sklepiku internetowego, to ja sama bym nie dała rady, liczę tu mocno na pomoc mojego informatyka ;) on byłby tzw. webmasterem, a ja zajmowałabym się kontaktami z klientami, zaopatrzeniem, wysyłką itd. tylko jeszcze nie mam dokładnie pomysłu, co bym tam sprzedawała ;) qrcze, trzeba coś robić, bo na zwykłej pensji z jednego etatu, to da się przeżyć, ale żyć to już się nie da :( a ja tak skromnie bym chciała, tylko na ślub i na mieszkanko sobie odłożyć... aura, hej, kopę lat ;) no marteczka kompa oddała, ale pisała, że będzie zaglądać od teściowej... tylko jeszcze jej nie było od tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry witam juste, slonko i aure slonko i aura zawitaly i w kafe i w pogodzie gratuluje dziewczyny dobrej pracy z ta pogoda justa jesli choc troche zapalilas sie do tej szkoly to ucz sie tam a jesli idziesz z rozsadku czy przymusu to za pare lat mozesz zalowac firma internetowa ci sie marzy? brak pomyslu? eh i teraz zaluje ze tak daleko od siebie mieszkamy sprawdz skrzynke i naprawde nie wiem co jest z tym mailem ktorego nie moge wyslac slonce ty moejmu bratu juz tak nie gadaj na mnie, ja grzeczna jestem i naprawde negocjacje dobrze wyszly gdyz dogadalismy sie co do uzytkowania netu jak tam praca? ja tez zaczynam szukac w swoim zawodzie zreszta niby caly czas to robie i nic ale moze teraz sie cos poszczesci?? aura trzymam kciuki za obrone i cos ty za studia kolejne wymyslila? kochane kolezanki jeszcze raz ktoras przysle mi maila z gra z plikiem video z czym kolwiek a tam pojawi sie wstretny i wrzeszczacy potwor to obiecuje wam ze przyjade do was i tak was zbesztam ze dostatnicie dokladnie takich samych palpitacji serca jak ja po obejrzeniu tego potwora blagam was nie wysylajcie mi takich rzeczy ja sie uspokoic po tym nie moge i taka roztrzesiona do pracy ide a tam kolejne potworki no i pod wieczor jedna kulka nerwow ze mnie jest i potem ze nerwowa ze mnie dziewczyna zartuje tu troche ale naprawde nie przysylajcie mi takich glupich maili z gory dziekuje u mnie oki projekt do szkoly zrobilam , lekcje grzecznie odrobilam i odrabiam i melduje sie poslusznie co pare dni pozdrawiam ze slonecznego leszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniaa
jeśli chce jakaś dziewczyna poplotkować podaje GG 2182887

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aura, to od razu powodzenia życzę na tej obronie, bo pewnie będziesz się teraz uczyć. i nie stresuj się, to tylko formalność. właśnie, na jakie studia się wybierasz? maryś, sorki za tego maila, wiem, że na mnie teraz krzyczysz ;) ja też się wystraszyłam ;) ale ja lubię się czasami bać, np. lubię oglądać thrillery. ok, postaram się pamiętać, żeby Ci nie wysyłać. mój Skarb wystąpił do mnie z podobną prośbą, jaki wrażliwy ;) sonia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryś, Ty mi każesz ciągle pocztę sprawdzać i nadzieję mi robisz, a tu nadal nic :( ja nie wiem, czemu od Ciebie maile nie dochodzą, może spróbuj z innego konta albo coś? a nie dostajesz zwrotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wymysliłam: MSE międzynarodowe stosunki:) ekonomiczne byłam juz na pierwszym zjeździe i jest OK co myslicie o tym wyborze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×