Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

Dario teraz wysyłałem i zaraz komunikayt ,że odbiorca został odrzucony przez serwer !!! nie wiem czemu mimo szczerych chęci nie potrafie,. mary wyślij Darii prosze Cię bardzo:) Dario Ty może mi coś wyślij jesli masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku dobrze spróbuję jeszcze raz i chyba to podzielę na dwa bo wczoraj wysyłałam wszystko razem i może za dużo wyszło i jej poczta nie przyjęła justa tak taka konsekwencja to się zgodzę ja nawet gdy film ogladam i jest tam jakaś restauracja czy przyjęcie to zapamiętuję szklo, zastawę, sztucce, układ stołów ale to widać że zboczenie zawodowe bo nawet filmu nie mogę spokojnie objerzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Mary 👄🌻;) Dario ,a od innych otrzymujesz zdjatka bez problemów???:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario próbowałem teraz podzielić wiadomość na dwie części ,ale znowu serwer odrzucił Twój adresik !dlaczego:(Do innych dziewczyn powysyłałem po 2 zestawy zdjątek i poszło ,nie rozumiem tego ,co jest grane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary co dziś na obiadek robisz??? ja goloneczka ,akurat się gotują,a dotego ziemniaczki i kapusta z grochem:)a natym rosołku z goloneczek jutro będzie grochóweczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal Nie mam pojęcia dlaczego odrzuca twoje zdjęcia:( Daj mi swojego meila - ja wyślę pierwsza i mi odpiszesz ( może zły adres wpisujesz???) A u mnie na obiadek będzie to co zrobi mój ukochany bo dzisiaj idzie na popołudniu do pracy i teraz na pewno coś tam pichci ale nie powiem wam co bo jak do niego dzwonię i się pytam co na obiad to zawsze mnie robi w konia i jak przychodzę do domciu - to jest coś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku ale mi smaka narobiłeś dziś gotują rodzice - oboje w domciu więc oni gotuja a teraz są na zakupach i mnie biedną samą zostawili a mój żołądek domaga się pożywienia goloneczki dawno nie jadłam mmmmmm mniam i grochóweczkę też bym zjadła albo żurek z wszystkimi pierdołkami daria odezwij się jak dostałaś jakieś zdjęcia bo mam wiadomość że cos poszło ale nie wiem co podzieliąm to na dwa i szły jak zółwie więc wysylałam pojędyńczo ale nie wiem ile wysłałam bo otrzymałam wiadomość że któreś poszły brrr jak ja tego nie cierpię rusza sie wolniej jak moja siostra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary Dzięki za zdjęcia robalka - dostałam:) Robal A dlaczego nie ma z żonką i synka,i ???? Same kumple:( Ja też ci wysyłam - z moją córcią Madzią:) jamniczek Czekam na twoje fotki !!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie znów słonko wyszło... jednak nie padało, coś dziwnego... a mi znowu robotę dali, człowiek nawet nie ma kiedy na zakupy iść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary to wpadnij na obiadek:)i dzięki za przysługe:) Daria otrzymałem Twoje dzięki ,a moje bez żony hm ,bo nie mam już na kompie wymazałem je wszystkie ,ale dziewczyny mają ,napewno Szam,Majesta.Ale jestes opalona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa U mnie też słonko:) Na zakupy też chętnie bym poszła ale najpierw trochę muszę się podkurować bo mnie ze sklepów wyrzucą!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku chętnie ale do czwartej musze być z powrotem w lesznie dziś oczywiście daria przy każdym zdjęciu jest rzymska cyfra napisz ile ich masz bo powinno być siedem a nie wiem ile wkońcu dostałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się odwlecze to nie uciecze:)Mary:):):) Daria wysyłam teraz do Ciebie zdjątka chyba ze 14 jeszcze do tey pory nie publikowanych hehehe:) jestem ciekawy czy pójdą narazie norton je skanuje i wysyła ,trzymaj kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to zdjęcia nie publikowane masz robaczku? no wlaśnie coś malo twej żonki i synków widać na tych zdjęciach ja namówię brata aby poskanował mi trochę i moze wyślę wam inne zdjęcia niż tylko to od fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A takie z wakacji z mazur i z bukowa, narazie idą do Darii pokazuje mi ze wysłano 58% to jeszcze chwile potrwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario 80% już jest to za 10 minet masz to u siebie :)Minut sorki :) Co tak nic nie piszecie ja gotuje wysyłam ,opiekuje sie chorym dzieckiem i jeszcze klikam ,dziewczyny wezcie sie w garsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dario i jednak odrzucił serwer nie mam pojecia dla czego ,spróbuje do Ciebie Mary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ❤️ Daria >> wysłałam , dostałaś Mary >> no właśnie zeskanuj i wyślij, ja czekam Robal >> jestem z Rzeszowa, wiesz gdzie to??? ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pół dnia wysyłałam te zdjęcia i w końcu nie wiem ile dotarło do darii a potem dzwoniłam i męczyłam panią na pkp i załatwiałam do końca sprawę z kolezanką i... dziś mam luz w gotowaniu więc sobie gadam z kolegą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśka jasne ,ze wiem miałem kiedyś kolege z Rzeszowa mieliśmy takie małe przeżycie w Katowicach na światłach zapalił nam się maluch he i po 10 sekundach nie było nic :):):)prucz blachy i silnika,a właśnie jechaliśmy do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe - mary Skończ już z tym wysyłaniem bo mi skrzynkę Robalkiem zawaliłaś:) - doszło wszystko już po 3 razy a jedne aż 4 !!!:) uśka Te czarno-białe zdjęcia są cudowne ! Na prawdę super! Szczególnie podoba mi się to \"poranface\" - pięknie wyszłaś ! No i konik super!!!!!!:) Robal A może masz zły adres wpisany ????? Kaczucha Ja coś czuję, że będę miała pomidorówkę dzisiaj na obiadek bo wczoraj mówiłam mojemu że mam ochotę - więc jak chcesz mogę cię poczęstować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziska po weekendzie namówię brata bo on też wyjeżdzą ale do szkoły robaczku już patrzę czy zdęcionka doszly jamniczku nie wiem kiedy wysłałaś mi te przepiękne malowidła na kobiecych ciałkach ale są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, niezła przygoda z tym maluchem :) kaczucha, nie rób mi smaka, bo o pomidorówce to ja mogę tylko pomarzyć :( maryś, na co Ty namówisz brata po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×